Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gerecse Maraton | Tarján

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
356 hozzászólás a témában

#281
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sziasztok,

Ne feledjétek, ha holnap este 8.-ig elõneveztek a hegyibringa.hu nevezõfelületén, vagy az info@tktk.hu -n, akkor szombat reggel az elõnevezési díjat kell fizetnetek!!!

Várunk Mindenkit Szeretettel Tarjánba!

#282
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

Olvass vissza.


Áhh látom, bocs a spam miatt. :)

#283
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Na erre nem vennék mérget? mennyire hajlamos ez a rész szétsarasodni? Mennyire köves? Ha sár lesz, lehet arra számítani, hogy mindent eltömít? Utóbbi esetben maradok otthon :)


Olvass vissza.


A sebesség mindent megold.

 


#284
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

Na b+, a legfrissebb elõrejelzés szerint elmarad a nagy esõ éjszakára és szombat délelõttre.


Na erre nem vennék mérget? mennyire hajlamos ez a rész szétsarasodni? Mennyire köves? Ha sár lesz, lehet arra számítani, hogy mindent eltömít? Utóbbi esetben maradok otthon :)

#285
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Akkor megpróbálom " Dantebiztosra " kijelölni a pályát! :P:D
Szerintem küldheted nyugodtan.


Tartok tõle ez meghaladja az erõdet és képességedet, Dante biztos pálya márpedig nincs! :D

#286
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Na b+, a legfrissebb elõrejelzés szerint elmarad a nagy esõ éjszakára és szombat délelõttre.


Neeee! Pedig már úgy ráizgultam, már a láncot is bekentem! :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#287
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Na b+, a legfrissebb elõrejelzés szerint elmarad a nagy esõ éjszakára és szombat délelõttre.


A sebesség mindent megold.

 


#288
oliboi

oliboi

    vendég

  • fórumtag
  • 171 hozzászólás
Akkor megpróbálom " Dantebiztosra " kijelölni a pályát! :P:D
Szerintem küldheted nyugodtan.

#289
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Reszkessetek, megyünk, már nagyon rám fér egy kis sportolás! (mivel a jó kis Hockönig-mászásunkat megette az esõrém) Aztán legyen vegakoszt, mert már elõre meg van írva a "már megint lucskos zsíros húsos kaja volt" szövegem. :) Barátnõt bátran lehet küldeni a "hosszúra" ugye?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#290
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
sziasztok,

Frissítõpontok: Az elsõ körön a cél elõtt 4km-el, és a célterületen. A második körön pedig a két nagy hegy lábánál - kb. 47km-nél!

#291
Wave

Wave

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Sziasztok!
A frissitõpontokról lehet valamit tudni,hogy nagyjából hol lesznek.
Köszi.

#292
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
***


békesség legyen és szeretet!

#293
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Hali van info arról hogy elõnevezéskor nem kellett távot megadni,ezt ráérünk a helyszinen elintézni,mert email nem jött a hegyibringátol semmi ezügyben.

Ha jól értettem - ma telefonon kérdeztem a szervezõket -, ez a hegyibringa.hu-s nevezési oldal "sajátossága", nem gondolták a szezon elején, hogy egyesek versenyenként más-más távra is neveznének. A helyszínen nem lesz késõ dönteni.

#294
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sziasztok,

Fent a sajtóanyag: Mountainbike Challenge 2012

Hasznos infokat találtok!!!

Üdv,
Buzso

#295
utazoli

utazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
Hali van info arról hogy elõnevezéskor nem kellett távot megadni,ezt ráérünk a helyszinen elintézni,mert email nem jött a hegyibringátol semmi ezügyben.

#296
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Helló,
Járhatóra csináltuk, gondoltunk az esõzésre.
Alapvetõen nem agyagos a talaj, inkább normál föld, van benne murvás út is..
Én még nem raktam fel sárgumit a környéken. ( speedkingel én bõven elvagyok sárban, de ez egyéni )


Szia,

Mi vasárnap a szombat éjszakai esõzés ( 10mm lehetett) után, szemerkélõ esõben a második kört végig jártuk, 1 kb. 50m-es részt leszámítva végig tekerhetõ volt. Nekem Racing Ralf-ok vannak fenn, azok pedig nem szeretik a sarat, mégis ment.
Bár ha esik még a versenyre lecserélem õket Ritchey Intuition-ra, az tuti elég lesz.

Köszönöm.

Látom Jani nem hiszel nekem ...

Hiszek én :) , de te mégsem ott edzel nap mint nap, kell a helyiek tapasztalata is.
Meg vannak nagyon jó új sárgumijaim. :)


A sebesség mindent megold.

 


#297
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

Ha véletlenül nagyon sok esõ fog esni, akkor mennyire lesz járható a pálya? Kell majd valamilyen sárgumiszerûség?


Szia,

Mi vasárnap a szombat éjszakai esõzés ( 10mm lehetett) után, szemerkélõ esõben a második kört végig jártuk, 1 kb. 50m-es részt leszámítva végig tekerhetõ volt. Nekem Racing Ralf-ok vannak fenn, azok pedig nem szeretik a sarat, mégis ment.
Bár ha esik még a versenyre lecserélem õket Ritchey Intuition-ra, az tuti elég lesz.

#298
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Ha véletlenül nagyon sok esõ fog esni, akkor mennyire lesz járható a pálya? Kell majd valamilyen sárgumiszerûség?


Látom Jani nem hiszel nekem ...
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#299
oliboi

oliboi

    vendég

  • fórumtag
  • 171 hozzászólás

Ha véletlenül nagyon sok esõ fog esni, akkor mennyire lesz járható a pálya? Kell majd valamilyen sárgumiszerûség?


Helló,
Járhatóra csináltuk, gondoltunk az esõzésre.
Alapvetõen nem agyagos a talaj, inkább normál föld, van benne murvás út is..
Én még nem raktam fel sárgumit a környéken. ( speedkingel én bõven elvagyok sárban, de ez egyéni )

#300
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Ha véletlenül nagyon sok esõ fog esni, akkor mennyire lesz járható a pálya? Kell majd valamilyen sárgumiszerûség?


A sebesség mindent megold.