Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gerecse Maraton | Tarján

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
356 hozzászólás a témában

#261
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na szóval, jó volt, élveztük! Pár konstruktív kritika.

+A pálya nagyon szuper, tetszett benne a (P?) technikás trail lejtõ, na meg az azt követõ mûkedvelõknek való mászás. Elég volt a RR, nem pörgött el, szinte sehol. A láncot olajoztam rendesen, nem is volt baj. Végre éreztem, hogy montizom, s nem csak az erdészet által análisan megerõszakolt utakon (DM...) megyünk. Igazából a kiskör rézsûs saras dózerjétõl eltekintve minden lejtõ élvezetes volt, még a kiskör végén a falu elõtti "CC-s" füveset is szerettem.
+A rajtcsomag, beleértve a kaját, sütit, s hogy a 6 óra alatt beérkezõknek is jutott kaja, tetszett! Az, hogy a végén még kókuszos tekercsbõl lehetett nassolni, egészen hihetetlen volt!
+Frissítés nekem elég volt.
+Nem tévedtem el. még én sem.

Ami nem tetszett, s mindenképpen fejleszteni kellene (ez nagyrészt amúgy a rajtközpont):

-A sár állagával kapcsolatos kommunikáción fejleszteni kellene. Nincs vele baj, de nem mondjátok már, hogy "nem kell rá semmi", mert rengeteg csúszást, eltömõdést, beálló kereket és láncszakadást láttam.
-A kisházból kiküldtek a WC-bõl, hogy használjuk csak az EGY SZEM MOBIL WC-t, majd, mintegy jelzésértékû gesztusként, be is zárták, kulccsal. Ez csúnya gesztus volt szerintem, s taplóság is (a táborüzemeltetõk részérõl), mivel rajt elõtt 20 perccel pont 20 perces sor volt a WC elõtt. Szerencsére a vészpapírral a csalánosban meg lehetett oldani, de ez azért elég balkán.
-Bringamosó nem ártana jövõre, az egy szem kútra rákókányolt slag-darab, ami orrán száján eresztett (nem baj, megvolt a zuhany is), kissé alulméretezett volt.
-9-re értünk le, ehhez képest az egyikünknek 45 perc volt a nevezés felvétele. Ha nem ketten vagyunk, akkor ez megoldhatatlan (addig a másikunk összelegózta a technikát).
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#262
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

Az eredményeket hol lehet megtalálni?


A balaton-team mért: 2012 évi eredménylisták

#263
Koty

Koty

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Az eredményeket hol lehet megtalálni?

#264
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na, mindenki lapít és lesi a radarképeket? :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#265
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Aki térképeket szeret nézegetni, látogasson el a Bajcsy Zsilinszky útra, ott a Cartographia térképboltja. Remek minõségû árujuk van. Most komolyan ennyire nem mindegy, merre lesz kijelölve a pálya? Ez nem XCO, ahol minden kanyart betéve kell tudnod. 50-60 kilométereket ne szalagozzunk már ki, könyörgöm! :)
Ok, én hülye vagyok, mert nekem szintrajz sem kell, max. egy összesített szintemelkedés. És bízom abban, hogy a jelzések, nyilak a helyükön maradnak.

10-kor rajt!
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#266
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Akkor valaki megdobna egy linkkel hogy hol azaz ott? Köszönjük!
Sok légy nem tévedhet? :D

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#267
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás

Öhm, online-t nem, de a garmin mapsource+turistautak térkép szerintem egész jó.

Frissítõ ha jól rémlik kb 23 és 47Km.

A rajt itt lesz? Nokia Maps - City and Country Maps - Driving Directions - Satellite Views - Routes

OFF: Fákk, most nézem underworld kupa idejében még külföldön leszek, óóóóhogyaza...



hát szerintem tuti nem a Rózsa utca 35 alatt lesz a rajt :-)
a Táborban ami a falu elõtt van oda van hirdetve. de majd ahol több ember lesz oda megyünk

http://www.idokep.hu/radar
azért még kap a pálya egy kis locsolást

#268
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Öhm, online-t nem, de a garmin mapsource+turistautak térkép szerintem egész jó.

Frissítõ ha jól rémlik kb 23 és 47Km.

A rajt itt lesz? Nokia Maps - City and Country Maps - Driving Directions - Satellite Views - Routes

OFF: Fákk, most nézem underworld kupa idejében még külföldön leszek, óóóóhogyaza...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#269
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
emberek ez a frissítõ hogy lesz akkor?
láttam olyat hogy a cél elõtt 4km
a célterület
meg a hegy lábánál.
a 1-sõ kör végén a 4km az mi? lesz a befutó részük elõtt 4Km re meg a célterületen is?
a másik kérdés: a rajt a táborból lesz indítva meg oda is jön be majd?
és a második kör kezdésénél az aszfalton lerepesztünk csak? mert akkor oda kirendelem az embert a kulaccsal és nem kell mászkálnia nagyon se

#270
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Nem vettük annak, félre értetted. Sajnos az már nem fért bele a kapacitásba, hogy térképet is csináljunk. Jövõre majd ezen is javítunk... reméljük!
De pl. én nem találtam használható online térképet a gerecsérõl. Te tudsz vmit?
Bemásolhattam volna a google earth-ös térképet, amit a gpx-bõl csinál, de azzal megint nem jutottunk volna elõrébb.

Hát ennyi, holnap verseny van!!!

#271
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
De én nem jártam az erdõbe, viszont megnéztem volna térképen, ami ha jól tudom nem áll rendelkezésre. Ha mégis, elnézést! :)
Pár napja legalábbis itt tartottunk, az volt csak a gyanús hogy a turulról meg a kilátóról (gondolom a bányász) volt szó...

szerk: Nem fikázni akartam, ha annak vettétek, sorry!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#272
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

Az inkább elõny itt ha nincs :) Izé, pontosabban s a Gerecse nyergesi felérõl közelítem meg, úgy sejtem hogy a titkos pálya kicsit inkább a vértes fele húz, de a talaj a pilis és a bükk között van, kicsit ragad, de nem vészes.


Milyen az a titkos pálya? 1hete ki van jelölve. A srácok éjszaka, fejlámpával, viharban szalagoztak!

???????

#273
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Az inkább elõny itt ha nincs :) Izé, pontosabban s a Gerecse nyergesi felérõl közelítem meg, úgy sejtem hogy a titkos pálya kicsit inkább a vértes fele húz, de a talaj a pilis és a bükk között van, kicsit ragad, de nem vészes.

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#274
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Köszi az infókat, megyünk, remélem nem kell minta hátulra, mivel nincs. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#275
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Még bõ egy óra van az elõnevezésre (20:00).
Ezt nagyon 1szerûen - küldj egy e-mail-t az info@tktk.hu -ra, (név, cím, szül. idõ, táv, csapat) és akkor holnap reggel az elõnevezési díjat kell fizetned!!!

Dante - 10kor van a rajt, tehát neked elõtte kell nevezned!

Esõ esett, vihar is volt. A pálya kitisztítva, természetesen van sár, de nem vészes!

#276
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

Sziasztok,

Ne feledjétek, ha holnap este 8.-ig elõneveztek a hegyibringa.hu nevezõfelületén, vagy az info@tktk.hu -n, akkor szombat reggel az elõnevezési díjat kell fizetnetek!!!

Várunk Mindenkit Szeretettel Tarjánba!


hegyibringa.hu-n már nem lehet jelentkezni... :(

#277
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Ne kötözködjetek már!:)

#278
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Mikor lesz rajt? 10-ig lehet nevezni a honlap alapján. Viszont a TKTK szerint meg 10-kor van rajt. Most akkor mi az igazság?

én nem látom az anomáliát :)

aki 10 óra elõtt két perccel megy nevezni és lekési a rajtot, az meg is érdemli!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#279
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Mikor lesz rajt? 10-ig lehet nevezni a honlap alapján. Viszont a TKTK szerint meg 10-kor van rajt. Most akkor mi az igazság? A Challenge honlapján errõl nincs adat:
Mountainbike Challenge 2012 - Gerecse Maraton
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#280
utazoli

utazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
hali,mennyi esõ esett?