Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gerecse Maraton | Tarján

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
356 hozzászólás a témában

#221
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

https://picasaweb.go...eMTBMaraton2012
legyen mit nézegetnetek, bár mintha valaki "fotós" cikizett volna. Azért remélem örültök neki.

Biztos örülnek neki, mert ezek a képek most sokkal jobban sikerültek, mint a régebbiek.
Úgy látszik, hogy csak egy kicsit bosszantani kellett hozzá.;)

#222
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Ez a gumiválasztás dolog nekem nagyon tetszik! :)
Már csak azért is, mert 2db sárgumi jelentõs helyet nem foglal a kocsiban, s kicserélni is talán 10 perc azokat. Így ha nem felejtitek azt otthon, ahogy én szoktam, akkor mindig felkészült lehet az ember a "váratlan" helyzetekre!
Vagy rosszul gondolom? :)
Egyébként meg ez a sport ilyen! Lehet kidõlt fa, vagy akár egy szikla is az utunkba! ...ez nem pályaverseny! :)


Ha 2 tubeless gumit löttyöstöl-mindenestül kicserélsz 10perc alatt, nem szervízkörülmények közt, szerintem jelentkezhetsz egy sörért! ;)

#223
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Ez a gumiválasztás dolog nekem nagyon tetszik! :)
Már csak azért is, mert 2db sárgumi jelentõs helyet nem foglal a kocsiban, s kicserélni is talán 10 perc azokat.


Kérlek add meg majd a telefonszámodat, s majd rajt elõtt 10 perccel hívlak. :D Azért lehet le fogsz izzadni. ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#224
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Nem szándékoztam fikázni, még mindig a legjobb hazai verseny volt idén (számomra), jól éreztem magam. Szerintem túl érzékenyen reagáltok minden kritikára, nem kell mindenre így ugrani. Ne haragudj, de azt érzem, hogy mond az ember 5 jó dolgot, majd 2 rosszat, s az 5 jót meg sem hallod, hanem fennakadsz a 2 negatív kritikán. Minden rinyálástól eltekintve azért el kell ismerned, hogy a WC ügy fejlesztésre szorul.

A sárról annyi csak az észrevételem, hogy nagyon sokan szívtak vele, s az, hogy nekem nem volt vele gondom, az szubjektív, ugyanis a lányok (mind) tetemes szakaszokon húzták, vonszolták, rángatták a gépeket. De ne érts félre, ezzel sincs baj, csak akkor ne mondjátok, hogy rossz idõben sincs gond - van, de nem kezelhetetlen, de azért jó készülni rá.


Ez a gumiválasztás dolog nekem nagyon tetszik! :)
Már csak azért is, mert 2db sárgumi jelentõs helyet nem foglal a kocsiban, s kicserélni is talán 10 perc azokat. Így ha nem felejtitek azt otthon, ahogy én szoktam, akkor mindig felkészült lehet az ember a "váratlan" helyzetekre!
Vagy rosszul gondolom? :)
Egyébként meg ez a sport ilyen! Lehet kidõlt fa, vagy akár egy szikla is az utunkba! ...ez nem pályaverseny! :)

#225
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Milyen rajtcsomag? Én csak Xion os szeletet, 3 kötegelõt és egy rajtszámot kaptam a kezembe, mint hosszútávos..

Én is csatlakoznék az elõttem szólókhoz.
A normális Wc, és mosdó/zuhanyzó, bringa mosó nagyon hiányzott. (De ha nem tudnak biztosítani akkor legalább kiírhatták volna)
A pályán kétszer kellett megállni hogy megnézzem merre kell menni (csak azt nem értem hogy voltak "túljelölt" részek is, ahol felébõl meg lehetett volna oldani)
A pálya jó volt, sokkal nehezebbre számítottam.
Azt mondjuk nem értettem hogy a gyerek verseny és a futók közé be engedték a hosszútávosokat....
És az elsõ kör végén furán néztem a célterületen hogy most merre is kell menni, nekem nem volt egyértelmû, mert nem mutatta senki, és a levegõben lévõ kék szalagok meg "össze vissza" voltak.


Sziasztok!
A célterületen a betonos rész végén folyamatosan állt egy pályairányító, majd onnan két oldalról kifeszítette szalag jelezte az irányt. Ennél jobban nem lehet szerintem jelölni, hogy merre menj! Én nem is értettem ott a tévelygõ bringásokat.
A zoknit, kaja jegyet, és az energiaszeletet a célba érés után, a rajtszám leadásával kaptátok meg, amit a hangos ember folyamatosan be is mondott (én már csak tudom :-))!
És jövõre máshol lesz a rajt / cél terület, ahol mind a WC, mosdó és bringamosó problémák megoldódnak! Feribá ezt ígérte! :)

#226
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Ja! nem fikázás az amikor:
Dante leírja, hogy királyul mászott a RR-al, majd pár mondattal késõbb meg több infó kellene neki a sár milyenségérõl.


Nem szándékoztam fikázni, még mindig a legjobb hazai verseny volt idén (számomra), jól éreztem magam. Szerintem túl érzékenyen reagáltok minden kritikára, nem kell mindenre így ugrani. Ne haragudj, de azt érzem, hogy mond az ember 5 jó dolgot, majd 2 rosszat, s az 5 jót meg sem hallod, hanem fennakadsz a 2 negatív kritikán. Minden rinyálástól eltekintve azért el kell ismerned, hogy a WC ügy fejlesztésre szorul.

A sárról annyi csak az észrevételem, hogy nagyon sokan szívtak vele, s az, hogy nekem nem volt vele gondom, az szubjektív, ugyanis a lányok (mind) tetemes szakaszokon húzták, vonszolták, rángatták a gépeket. De ne érts félre, ezzel sincs baj, csak akkor ne mondjátok, hogy rossz idõben sincs gond - van, de nem kezelhetetlen, de azért jó készülni rá.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#227
adenes

adenes

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
sziasztok,
a track térképen: turistautak.hu over Google Maps

#228
vargamarton

vargamarton

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Fent van az eredménylista:

2012 évi eredménylisták

Jó kis verseny volt, tetszett a pálya, a zokni pedig sokkal hasznosabb ajándék mint a szokásos pólók...

#229
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Eredmények fent vannak!

Valaki mért hosszútáv össz szintet?

1703 m.-t mért az órám a 65 km.-en

#230
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Sziasztok! A második kör útvonaláról van valakinek térképe? Megtekerném valamikor mostanában, de kissé "zavaros" elõttem a pontos útvonal.


Sõt, jó lenne az egészrõl, b.sz.tt rögzíteni a telóm, hiába indítottam el a sports trackert... :(
---
Nekem mind turbódízel hobbistának nagyon tetszett a verseny, úgy ahogy volt! Nyilván van javítanivaló számos, de a mire az ember hazaér, már el is felejtette õket. Örülök, hogy versenyezhettem!

#231
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Amit írtam nem le ugatásra írtam.
A Zoknit itthon vetem észre, nekem úgy jött ki hogy a csomagot oda adták azt kész, nem szokásom ott helyben turkálni na mi is van benne azt vissza rinyálni, így is lesz gazdája ha nekem nem jó.

Igen a sütire azt írtam hogy végre az volt hogy tartalékoltak így mindig volt az asztalon
A komenteknek meg én örülnék mert szerintem ebbõl lehet tanulni, vagy legalábbis én így látom és így élek az életben is.
néma gyereknek anya se érti a szavát
itt most sokan leírták mit gondoltak és ez azért egy jó halmaz hogy merre lehet indulni vagy mit lát a laikus az egészbõl.
De az meg más kérdés hogy a szervezõk így gondolják-e és hogy olvassák-e az egészet.
Mindenkinek más az értékrendje meg a mentalitása enyi.
Ezen csak nem lesz olyan vita mint az elején a fotózásból mert az röhejes volt már

#232
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Eredmények fent vannak!

Valaki mért hosszútáv össz szintet?


Inkább azt mondd meg, hogy mennyire szerette a hátsógumid a meredek emelkedõket? :) Láttam, hogy gondjaid voltak az utolsó hegyen a combjaiddal is.


A sebesség mindent megold.

 


#233
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Puffogás helyett szólj a zokni miatt, mert nem megy fel a lábadra. Én 39-est KÉRTEM, és KAPTAM. Továbbá Felnõtt kategóriában indultam, az alapértelmezett korcsoport beosztás Master1 helyett. Kommunikáció lehetne több, ugye? :)
Süti dolgot nem értem. Du 3-kor még új tálcával kaptunk, egyáltalán nem fogyott el. Sem itt, sem Várgesztesen.


Tete is azt írja, hogy a süti bõséges volt. Hol itt a gond? :-)

#234
Koty

Koty

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Sziasztok! A második kör útvonaláról van valakinek térképe? Megtekerném valamikor mostanában, de kissé "zavaros" elõttem a pontos útvonal.

#235
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Nos én is szólok akkor:

- a csomag is jó, a zokni jó ötlet, meg a többi is, csak a zokninál is ha még finomodik a dolog kérdezni vagy ránézni hogy mekkora is kéne. (nálunk is egy 47 es lábas kapot 41-43 asat és csak valamit mondtak miért nem cserélik nagyobbra, amit meg itthon vetem észre és remélem csak elírás én a 44 es lábra kaptam 35-37 es zoknit :-D
- kaja ehetõ, sütik jó pont hogy végre jutott mindenkinek és nem csak az eleje zabálta fel az összeset azt tova álltak

Jövõre ugyan itt :-)


Puffogás helyett szólj a zokni miatt, mert nem megy fel a lábadra. Én 39-est KÉRTEM, és KAPTAM. Továbbá Felnõtt kategóriában indultam, az alapértelmezett korcsoport beosztás Master1 helyett. Kommunikáció lehetne több, ugye? :)
Süti dolgot nem értem. Du 3-kor még új tálcával kaptunk, egyáltalán nem fogyott el. Sem itt, sem Várgesztesen.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#236
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Szia Balu75!

Ha fikázni szeretne az ember, szerintem más hangnemben írná le. Bízom benne, hogy a hozzászólásom vége is megragadt benned.

Ti vagytok azok akik mint profi versenyzõk például tehetnétek azért, hogy a legyen egy úgynevezett verseny szervezési minimum, és nem kerülnek elõ komolyabb hiányosságok,mert akkor az ember a kisebbeket is könnyen észreveszi. (korábban írta valaki, hogy nem elsõ szervezése volt a csapatnak)

Hogy jobban ragadjon mint a tehénszar.... :) idézet:
Sziasztok! Mindenkinek gratulálok aki a mai nap beért!
én is a pozitívumokkal kezdeném, bár az én szavam nem sokat számít.
- A pálya nagyon , nagyon jó volt talán egy rész volt rossz de azt késõbb.
-A kijelölés nagyon jó volt és alapos, talán a hátralévõ km-t hiányoltam...
- a rajtcsomag szerintem is jó volt, nagyon jó ötletnek tartom a zoknit, 10p. A nutrixx szelet is nagyon jól jött.
- A frissítés is elég volt, finom volt a csoki meg a pogácsa és a leves is.
- az sem volt elhanyagolható, hogy ott elég volt fizetni a nevezést, fõleg hogy nem volt biztos, hogy tudok menni.

Mindezek ellenére a versenyen jól éreztem magam, jó volt megint "tömegben" tekerni, és örülök, hogy egy-két sporttárssal jót tudtam beszélgetni. Mindenkinek jó regenerálódást.


Helló,

Köszönöm a választ.
Nem akarok nagyon a részletekbe belemenni a szervezõket természetesen ismerem, de nem mint szervezõ vettem részt a versenyen tegnap. Csupán versenyeztem. Sajnos ebben az évben rengeteget dolgozom :( és így nem tudok plusz dolgokat vállalni.
Viszont részben új volt a csapat, új volt a tájegység. És ami nagyon fontos a helyszín is. És ebbõl kellett kihozni a maximumot.

Véleményem szerint sikerült is! Természetesen, mint mindent ezt is lehet és kell is fejleszteni. És biztos, hogy jövõre meg lesznek a ráncfelvarrások.

Viszont azt nem értem azoknak az embereknek a gondolkodását, akik (és itt most nem rád gondolok) már a verseny elõtt elkezdenek szurkálódni, cseszteteni. Majd eljönnek a versenyre, végig csinálják, jól érzik magukat, majd írnak egy "post"-t itt a fórumon, vagy egy most menõ beszámolót, amelyben részben vagy teljesen lehúzzák a versenyt, de a végére oda írják, hogy azért szárazon is kipróbálnák, vagy jövõre is eljönnének a versenyre ... ez nálam nem adja ki! Miért nem lehet a szervezõknek bizalmat szavazni és esélyt adni a javításra-javulásra?

Miért nem tudunk örülni annak és építõ jelleggel munkálkodni azon, hogy ez a kis Montis társadalom egyre több versenyre juthasson el és fejlõdhessen. Nem nekem közel 40 éves "vénembernek" lesz ezzel jó, vagy jobb, hanem a kis lurkóknak, akik felnõnek és könnyedén fognak abszolválni ilyen vagy nehezebb versenyeket, és szinte minden terciáján az országunknak tekerhetnek!

üdv Bálint
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#237
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Eredmények fent vannak!

Valaki mért hosszútáv össz szintet?

#238
WDavid

WDavid

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!

A pálya minõségével, hosszával és állapotával teljesen elégedett voltam. (középtáv)
A rossz idõ és a sár ellenére is élvezetes volt.
Eddig mindig tartottam a sáros versenyektõl, de nagyon megtetszett. :)
A szervezésen lehetne egy picit csiszolni.

#239
vdavid

vdavid

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás
Szia Balu75!

Ha fikázni szeretne az ember, szerintem más hangnemben írná le. Bízom benne, hogy a hozzászólásom vége is megragadt benned.

Ti vagytok azok akik mint profi versenyzõk például tehetnétek azért, hogy a legyen egy úgynevezett verseny szervezési minimum, és nem kerülnek elõ komolyabb hiányosságok,mert akkor az ember a kisebbeket is könnyen észreveszi. (korábban írta valaki, hogy nem elsõ szervezése volt a csapatnak)

Hogy jobban ragadjon mint a tehénszar.... :) idézet:
Sziasztok! Mindenkinek gratulálok aki a mai nap beért!
én is a pozitívumokkal kezdeném, bár az én szavam nem sokat számít.
- A pálya nagyon , nagyon jó volt talán egy rész volt rossz de azt késõbb.
-A kijelölés nagyon jó volt és alapos, talán a hátralévõ km-t hiányoltam...
- a rajtcsomag szerintem is jó volt, nagyon jó ötletnek tartom a zoknit, 10p. A nutrixx szelet is nagyon jól jött.
- A frissítés is elég volt, finom volt a csoki meg a pogácsa és a leves is.
- az sem volt elhanyagolható, hogy ott elég volt fizetni a nevezést, fõleg hogy nem volt biztos, hogy tudok menni.

Mindezek ellenére a versenyen jól éreztem magam, jó volt megint "tömegben" tekerni, és örülök, hogy egy-két sporttárssal jót tudtam beszélgetni. Mindenkinek jó regenerálódást.

#240
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás
Kicsit saras lett a kamera

I. Gerecse Maraton 2012 - YouTube