Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

MTB Piknik | Vértesboglár

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
212 hozzászólás a témában

#141
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Az a gulyásleves tényleg nagyon finom volt :)

Paul, legalább volt sportértéke a napnak ;-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#142
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás

Kivételesen magam elé engedtem Dantét,furcsa volt hogy mindenki jobbról-balról kerüli a pocsolyát-õ meg egyenesen bele.Inkább visszaelõztem,biztos ami biztos nem megyek utána,rossz nézni hátulról hogy mit csinál kerékpározás helyett.:)
Más.A fiam a 20-as körön indult. Beérkezésem után kicsivel elindultam vissza felé a pályán,mert furcsa volt hogy nem érkezett be.Letekertem a teljes kört de nem jött velem szembe.Mikor vissza érkeztem akkor mondták hogy véletlenül a 50km-es körön megy.Na akkor ismét szembe a pályán elindultam a nagy körön.Szerencsére csak Vérteskozmáig kellett mennem és onnan hátra arc.Szóval nekem elég hosszú napom volt.


Letekerte a közép távot? Gratula neki! Fejlõdik a fiad! :)
"Soha ne félj kimondani azt, amirõl egész lelkeddel tudod, hogy igaz." Márai Sándor

www.szaguldoviragok.hu

#143
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
Legyen mivel este foglalatoskodnotok. :) :) Repülnek fel a képek a picassámra.
https://picasaweb.go...11Vertesboglar#

#144
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Megyünk lefelé, én elõl, mondom magamban, a fene fogja fullyval kerülgetni a tócsákat, na ezt most telibe verem, erre az elsõ kerék jó nagy tempónál kábé eltûnt a gödörben, hátsó felemelkedett, bringa oldalra inogott, miközben kijött a túlsó felén (a teló roppanó és cuppanó hangot hallatott), majd még további x métert elsõ keréken tettem meg, fék nélkül no kontroll. :D

Kivételesen magam elé engedtem Dantét,furcsa volt hogy mindenki jobbról-balról kerüli a pocsolyát-õ meg egyenesen bele.Inkább visszaelõztem,biztos ami biztos nem megyek utána,rossz nézni hátulról hogy mit csinál kerékpározás helyett.:)
Más.A fiam a 20-as körön indult. Beérkezésem után kicsivel elindultam vissza felé a pályán,mert furcsa volt hogy nem érkezett be.Letekertem a teljes kört de nem jött velem szembe.Mikor vissza érkeztem akkor mondták hogy véletlenül a 50km-es körön megy.Na akkor ismét szembe a pályán elindultam a nagy körön.Szerencsére csak Vérteskozmáig kellett mennem és onnan hátra arc.Szóval nekem elég hosszú napom volt.

#145
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

köszi. kicsit alakítok rajta, aztán megy is fel :)


ezt a részt Bence is említette, hogy bravúrosan kezelted a bringát :D


A lovasokat én kerültem ki. Az aszfalt végén már volt mozgolódás, terepen meg elõre keveredtem, srácokkal beszéltük, hogy széthúzzuk az elejét.
Furcsáltam is, hogy mit keres ott két lovas, hisz bringaverseny van... valamit mondott is az egyik, de gondoltam majd csak félre áll a többiek elõl is, gyorsan kikerültem. a völgy alján hátranéztem, látom mindenki ott sorakozik mögötte. gyanús volt, hogy valamit én ronthattam el, félrehúzódtam, aztán visszaálltam :D


Amúgy tök jó kis verseny volt! Ahogy néztem valamivel többen voltak, mint amennyi embert láttam a Balaton Bike Festen ;)

Mondták a szervezõk a mikibe hogy a lovas felvezetõ a meglepi. Mondták hogy van ott valami veszélyes homokos rész azt utána kiállnak. Nagyon akartak ránk vigyázni mert az semmi nem volt.:)

#146
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Megyünk lefelé, én elõl, mondom magamban, a fene fogja fullyval kerülgetni a tócsákat, na ezt most telibe verem, erre az elsõ kerék jó nagy tempónál kábé eltûnt a gödörben, hátsó felemelkedett, bringa oldalra inogott, miközben kijött a túlsó felén (a teló roppanó és cuppanó hangot hallatott), majd még további x métert elsõ keréken tettem meg, fék nélkül no kontroll. :D


Jól van, akkor legalább felment a pulzusod!:D
Bár az igazi az lett volna, ha KTT és átgurul a hátadon a bringa, te meg eltûnsz az iszapban.:P

#147
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás

Ariadne, láttunk a mûúton egy outival. Azt hittük itthonról tekertél le. Mondtuk is Orsival, hú ez a csaj aztán kemény :) Majd átszálltál valami össztelós csodára. Az hogy jutott le?


Egyszerû: a mûúton az nem én voltam, egy hasonmásom lehetett, nem vagyok én olyan kemény. :) Ahogy írtam is, Szárról jöttünk át páran a vonattól, nekem ez is bõven elég volt a verseny tetejébe, fõleg visszafelé. A bicóm ezúton is köszöni a dicséretet. :D

Örülök, hogy összefuthattam veled és más Virágokkal, ezután minden bizonnyal többször lesz ilyen alkalom. :)
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#148
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Andris, írtam neked privátban beszámolót, tedd fel a cikkedbe, vagy ahová szeretnéd.

köszi. kicsit alakítok rajta, aztán megy is fel :)

Megyünk lefelé, én elõl, mondom magamban, a fene fogja fullyval kerülgetni a tócsákat, na ezt most telibe verem, erre az elsõ kerék jó nagy tempónál kábé eltûnt a gödörben, hátsó felemelkedett, bringa oldalra inogott, miközben kijött a túlsó felén (a teló roppanó és cuppanó hangot hallatott), majd még további x métert elsõ keréken tettem meg, fék nélkül no kontroll. :D

ezt a részt Bence is említette, hogy bravúrosan kezelted a bringát :D

ÉS akkor a képek!
https://picasaweb.go.../MTBPiknik2011#
Mondjuk mintha a lovat nem kellett volna leelõzni, na meg ráfutni sem lehetett semmi. Mondjuk az én véleményem a lovakról: "Elõl harap, hátul rug, középpen meg ráz"! :)

A lovasokat én kerültem ki. Az aszfalt végén már volt mozgolódás, terepen meg elõre keveredtem, srácokkal beszéltük, hogy széthúzzuk az elejét.
Furcsáltam is, hogy mit keres ott két lovas, hisz bringaverseny van... valamit mondott is az egyik, de gondoltam majd csak félre áll a többiek elõl is, gyorsan kikerültem. a völgy alján hátranéztem, látom mindenki ott sorakozik mögötte. gyanús volt, hogy valamit én ronthattam el, félrehúzódtam, aztán visszaálltam :D


Amúgy tök jó kis verseny volt! Ahogy néztem valamivel többen voltak, mint amennyi embert láttam a Balaton Bike Festen ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#149
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás
Ariadne, láttunk a mûúton egy outival. Azt hittük itthonról tekertél le. Mondtuk is Orsival, hú ez a csaj aztán kemény :) Majd átszálltál valami össztelós csodára. Az hogy jutott le?
"Soha ne félj kimondani azt, amirõl egész lelkeddel tudod, hogy igaz." Márai Sándor

www.szaguldoviragok.hu

#150
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Hogyvót - hogyvót? Meséljetek, mit alkotott már megint?
Szegény darázs, akkor õ is dinka lett?:P


Megyünk lefelé, én elõl, mondom magamban, a fene fogja fullyval kerülgetni a tócsákat, na ezt most telibe verem, erre az elsõ kerék jó nagy tempónál kábé eltûnt a gödörben, hátsó felemelkedett, bringa oldalra inogott, miközben kijött a túlsó felén (a teló roppanó és cuppanó hangot hallatott), majd még további x métert elsõ keréken tettem meg, fék nélkül no kontroll. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#151
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

............és megdöntötted az elsõ keréken gurulás világrekordját! :) :) :)


Hogyvót - hogyvót? Meséljetek, mit alkotott már megint?
Szegény darázs, akkor õ is dinka lett?:P

#152
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
Gratula a szervezõknek, kérünk még ilyet a következõ években is! A táj gyönyörû, az útvonal érdekes volt, és nem tévedtem el. :) Ja és Bprõl vonattal is simán teljesíthetõ, Szárról kb. 8 km egy murvás úton, és éppen a rajthoz lehet érkezni. :)
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#153
mzoli10

mzoli10

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Tavaly, az állítólag eltéveszthetetlen szalagozás ellenére eltévedtem. Most, amikor félre volt szalagozva, nem. Illetve, akkor mégis. Csak ezek szerint a helyes útra tévedtem. :D

#154
fecco

fecco

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás

Jó volt, élveztük. A plusszkörök nekem is megvoltak, de a templomot legalább nem kerültem meg. Ellenben rohadtul fáj a halántékom, ahol a kis bestia (darázs?) megcsípett.


............és megdöntötted az elsõ keréken gurulás világrekordját! :) :) :)

#155
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás
Valami okostojás átszalagozta a pályát :( Mi visz rá valakit ilyesmire? Nem is értem...Mindegy, megcsodáltuk az adótornyot, ott még eddig nem jártam :) Isteni volt a gulyás, amit a helybéliek fõztek, és a fánk sem esett még soha ennyire jól! Imádom a Vértest és ezt a pikniket is.
"Soha ne félj kimondani azt, amirõl egész lelkeddel tudod, hogy igaz." Márai Sándor

www.szaguldoviragok.hu

#156
mzoli10

mzoli10

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
A helyiek megint kitettek magukért. Nagyon jó volt a verseny, a társaság, a pálya és a KAJA! :) Köszönjük nekik innen is!!!

#157
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Jó volt, élveztük. A plusszkörök nekem is megvoltak, de a templomot legalább nem kerültem meg. Ellenben rohadtul fáj a halántékom, ahol a kis bestia (darázs?) megcsípett.

Andris, írtam neked privátban beszámolót, tedd fel a cikkedbe, vagy ahová szeretnéd.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#158
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
15km táján - rendes jelölés hiányában - szöges ellentétben a tömeggel, az erdõbõl kiérve jobbra fordultunk az erdei mûúton. Mivel - ki tudja miért - ezen az úton is volt egy fehér jelölõ szalag, így teljes nyugalommal feltekertünk valami adótoronyig. Voltunk kb 15-en, és adtunk 100 méter pluszt a szintnek, illetve 4km pluszt a távnak. De legalább még idõben rájöttünk, visszafordultunk, és még csak utolsók sem lettünk :)
Ettõl függetlenül, vagy ezzel együtt, nagyon jó volt a verseny, családias a hangulat és a szelet leszámítva igazán minden rendben volt!

#159
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás
ellenben az hogy ilyen hosszú felvezetés volt nekem nagyon tetszett, a faluban tök jól el lehetett helyezkedni, és így a széles utcákon megtalálta mindenki a helyét!

#160
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

ÉS akkor a képek!

https://picasaweb.go.../MTBPiknik2011#

Mondjuk mintha a lovat nem kellett volna leelõzni, na meg ráfutni sem lehetett semmi. Mondjuk az én véleményem a lovakról: "Elõl harap, hátul rug, középpen meg ráz"! :)


Meglószolták a lovat. :)

A legaranyosabb a piknikben az volt, amikor a felvezetõ bringás kissrác teljesen elfáradt a felvezetés végére.


A sebesség mindent megold.