Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

MTB Piknik | Vértesboglár

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
212 hozzászólás a témában

#181
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Tegnap tekertem a Vértesben. Az éjszakai esö kiadós volt ugyan de a Vértes annyira száraz, hogy max. a port verhette el.

#182
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Na, sár van már? :D

Az aszfalton? :)


A sebesség mindent megold.

 


#183
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na, sár van már? :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#184
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
Ahogy nézem, Bprõl vonattal sem vészes, Délibõl óránként megy és csak fél óra az út (7:21 - 7:53; 8:21 - 8:53), onnan kb. 12 km / 100 m szint Vértesboglár.
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#185
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás

Ha valaki megy esetleg Bprõl kocsival úgy, hogy egy az 50 km-es távot túratempóban teljesíteni tervezõ ember + bringa elfér még (Thule tetõsín van), csatlakoznék, persze költségekbe beszállva.


A fentiek továbbra is élnek, ha valakinél van még egy hely, és elõre is kösz. De ha valakinek van egy mûködõ teleportja oda, az is nagyon jó, csak férjen át rajta a bicó is. :D

Jó lenne, ha szombaton ott nem esne...
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#186
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Hali!

Én is fuvart keresek a Piknikre. Valakihez beférnék? Ja és ha lehet akkor a bicó is.

Köszi!
A keró legyen veletek!

#187
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Akkor túrázunk egy jót ;)
nem vagyok semi rossznak elrontoja :)


én sem:) bár csak 1 óráig bírok menni.
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#188
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás

Szerintem lesz tempó rendesen. :)


Akkor túrázunk egy jót ;)
nem vagyok semi rossznak elrontoja :)

#189
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Szerintem lesz tempó rendesen. :)


Majd kapaszkodom valahogy. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#190
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Kimegyek kicsit felpörögni, mert kellene egy picit nyomatósabbat menni. Nagyon sokat bírok már menni (heti 5-700 km monti), de be vagyok lassulva. Persze ez is volt a cél. Azt nem tudom, hogy lehet ezt a távmennyiséget felgyorsítani, ha rájövök, majd jövõre megmondom. :D Szerintem munka mellett vagy-vagy, legalábbis, most ezt gondolom.


Szerintem lesz tempó rendesen. :)


A sebesség mindent megold.

 


#191
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

"Nagyon sokat bírok már menni (heti 5-700 km monti), de be vagyok lassulva. Persze ez is volt a cél."

Azért ez érdekes cél ebben az idöszakban. Mit szolgál?


Túlélni a 20.000 m szintes egyhetes versenyeket.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#192
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
MTB Piknik pályabejárás: Mountainbike Challenge 2011
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#193
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
"Nagyon sokat bírok már menni (heti 5-700 km monti), de be vagyok lassulva. Persze ez is volt a cél."

Azért ez érdekes cél ebben az idöszakban. Mit szolgál?

#194
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Kimegyek kicsit felpörögni, mert kellene egy picit nyomatósabbat menni. Nagyon sokat bírok már menni (heti 5-700 km monti), de be vagyok lassulva. Persze ez is volt a cél. Azt nem tudom, hogy lehet ezt a távmennyiséget felgyorsítani, ha rájövök, majd jövõre megmondom. :D Szerintem munka mellett vagy-vagy, legalábbis, most ezt gondolom.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#195
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Ti milyen gumival mentek? Sár lesz? :D

Szürkével és feketével. :)

Te is jössz?


A sebesség mindent megold.

 


#196
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Még lehet:)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#197
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ti milyen gumival mentek? Sár lesz? :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#198
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Ariadne, találtál fuvart?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#199
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Úgy tudom, a gyakorlatban sosem dobja vissza a rendszer az utalást a név hibája miatt, akár Hófehérkét és a hét törpét is be lehet írni névnek, önmagában a szám elég (azt viszont kb. lehetetlen elrontani, olyan szabályok szerint van kialakítva, hogy egy-két szám elütésével sem tud félremenni a pénz).

Apropó, a kiírás szerint 06.23-ig meg kell érkeznie a pénznek, nem elég átutalni.

1nap alatt ott van, ha délelõtt utalsz. Nekem meg azonnal mert bankon belül megy az utalás.


A sebesség mindent megold.

 


#200
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nekem külföldi számlára nem ment el a pénz, aztán írt a tulaj, hogy a felesége nevén van a számla, így el is ment a pénz.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"