Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

edzestervem.hu

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
430 hozzászólás a témában

#121
gurati

gurati

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Köszönöm nagyon hasznos volt az edzésterv,határozottan érzem,hogy elõnyömre vált.Megkaphatnám a végzett edzéstervemet mailben esetleg?
vynch@freemail.hu

#122
karolyik

karolyik

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Sziasztok!

Nem látom a jövõ hetet! Maros Bike Maraton- Románia 80km- ra jelentkeztem a 16 hetesre (karolyik@freemail.hu) meg tudnátok nézni?! Elõre is köszönöm!
A másik problémám az lenne, hogy most mennék egy hétre nyaralni de vinnék kerékpárt is és csinálnám amit elõírtatok, de most 24.-én nem tudom lezárni ezt a hetet és nem tudom bevinni a jövõ hetet, csak a végén (nem leszek netközelben).
Megoldható lenne, hogy ne dobjatok ki az edzésbõl, mert már másfél hónapja csinálom!

Mégegyszer köszi!

Üdv
Károlyi Gergõ

#123
Vinczeffy Zsolt

Vinczeffy Zsolt

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Szia 26!

igen, biztosan kitesz a rendszer, hiszen nem azt edzed, amit elõírtunk. Ha bent tartana a rendszer, akkor olyan edzésekre alapoznád az elkövetkezõ edzéseid, amiket kihagytál...
Ez benne van az üzletszabályzatban is.

Szia,

Egy ideje használni kezdtem ezt az edzésnaplót is. Korábbiak beváltak, de szeretek újítani. És végre megtaláltam ezt a fórumot is!

Kérdésem: két hétre megyek nyaralni, akkor a sok figyelmeztetõ e-mailen kivül azt is kockáztatom, hogy letiltanak?

köszi


Vinczeffy Zsolt "Zerge"

EDZESTERVEM.HU
MINDEN LÉPÉSSEL ERÕSEBB


#124
Kerékpárh26

Kerékpárh26

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Holnap megyek nyaralni. Megköszönném, ha a korábbi kérdésemre választ kapnak a szerkesztõtõl. Köszi

#125
Vinczeffy Zsolt

Vinczeffy Zsolt

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Szia Ati!

ez nem probléma

Sziasztok!
A fiam készül a Mátra középre, de az órája nem mér átlagpulzust, és kalóriát, így nem tudja kitölteni a megfelelõ rovatott.
Ez mennyire probléma, ki fogjátok tenni ha nem tudja ezt vezetni?

Köszi a választ Ati


Vinczeffy Zsolt "Zerge"

EDZESTERVEM.HU
MINDEN LÉPÉSSEL ERÕSEBB


#126
Kerékpárh26

Kerékpárh26

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Szia,

Egy ideje használni kezdtem ezt az edzésnaplót is. Korábbiak beváltak, de szeretek újítani. És végre megtaláltam ezt a fórumot is!

Kérdésem: két hétre megyek nyaralni, akkor a sok figyelmeztetõ e-mailen kivül azt is kockáztatom, hogy letiltanak?

köszi

#127
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Igen, valahogy így gondolom én is, inkább a puzustartományon belüli terhelés számít, az állóképességi szint növelése érdekében
" A Cube el van vetve! "

#128
tsanyi

tsanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Nekem úgy tûnt, hogy a terep az nem számít annyira. Mátra közép távos felkészülésnél 3 edzés/hét mellett a 3. hét 2. edzésnapján már volt "hegyinek" minõsített edzés, viszont a tervet megnyitva a táblázat mellett ugyanúgy "sík vagy enyhén dombos" felirat volt. Viszont itt már 4 perces 18x-19x-es pulzustartományok szerepeltek. Bizonyára könnyebb a nagyobb pulzust tartani folyamatos terhelés mellett, folyamatos emelkedõn.

Sziasztok!
Szerintem a figyelmeztetõ e-mailek attól függetlenül kimennek, hogy töltve van-e az edzésed, vagy nem, szerintem ezt a készítõk egyfajta emlékeztetõnek akarták. Lehet rosszul látom?
A kérdésem az az lenne, hogy van plédául ilyen: közepes résztávos edzés dombos országúton. Mit értünk ez alatt? Mi számít közepesnek? Az intenzitás? Erre a hétra két nap van edzésem, ez gondolom a pihenés miatt van így kitalálva...
Ha megrendelek tõletek egyéni edzéstervet, akkor abban táplálkozási tanácsok is vannak? Nekem ez az edzésterv nagyon tetszik, kacérkodom a gondolattal, hogy egy egyéni edzéstervet kérjek tõletek. A fizetést egyben kell rendezni, vagy ahogy ott van heti bontásban is lehetséges?
Köszönöm elõre is!



#129
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sziasztok!
Szerintem a figyelmeztetõ e-mailek attól függetlenül kimennek, hogy töltve van-e az edzésed, vagy nem, szerintem ezt a készítõk egyfajta emlékeztetõnek akarták. Lehet rosszul látom?
A kérdésem az az lenne, hogy van plédául ilyen: közepes résztávos edzés dombos országúton. Mit értünk ez alatt? Mi számít közepesnek? Az intenzitás? Erre a hétra két nap van edzésem, ez gondolom a pihenés miatt van így kitalálva...
Ha megrendelek tõletek egyéni edzéstervet, akkor abban táplálkozási tanácsok is vannak? Nekem ez az edzésterv nagyon tetszik, kacérkodom a gondolattal, hogy egy egyéni edzéstervet kérjek tõletek. A fizetést egyben kell rendezni, vagy ahogy ott van heti bontásban is lehetséges?
Köszönöm elõre is!
" A Cube el van vetve! "

#130
tsanyi

tsanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Sziasztok!

Abban kérnék segítséget, hogy júl. 19 hajnalban kaptam egy autómata üzenetet a programtól, hogy nem követtem az edzéstervben foglaltakat, ezért azt nem folytathatom. Az edzéseket a leírtak szerint elvégeztem, a pihenõidõket betartottam.
Mátra maraton közép táv programjára voltam regisztrálva Tapsonyi Sándor néven.
Legyetek kedvesek újra engedélyezni, ha ti nem tartjátok indokoltnak a program eltiltását. Köszönöm!

#131
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Nem látom a következõ hetek edzéstervét.

Trans Hungaria Maraton Csapatban
A kiválasztott felkészülési idõ: 8 hetes edzésterv
A kiválasztott intenzitás: emelt [heti: 4-5 edzés/ 5-10 óra]
Az edzésterv indulása: 2011. június 27.

Tóth Balázs


Csatlakozom, én a jövõ hetet nem látom.
Az eheti frissítését köszönöm.

charonhollow néven fut a tervem

Plusz problémám, hogy az elõzõ heteket nem látom és az utolsó pár napot távollétem miatt nem is tudtam beírni. (edzés megvolt, csak netem nem...) Kérhetek hozzá segítséget? Köszönöm.

#132
-Bazsi-

-Bazsi-

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
A mai nap folyamán pedig figyelmeztetést is kaptam, pedig feltöltöttem az edzéseimet.



Segítséget szeretnék kérni !

Nem látom a következõ hetek edzéstervét.

Trans Hungaria Maraton Csapatban
A kiválasztott felkészülési idõ: 8 hetes edzésterv
A kiválasztott intenzitás: emelt [heti: 4-5 edzés/ 5-10 óra]
Az edzésterv indulása: 2011. június 27.

Tóth Balázs



#133
-Bazsi-

-Bazsi-

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Segítséget szeretnék kérni !

Nem látom a következõ hetek edzéstervét.

Trans Hungaria Maraton Csapatban
A kiválasztott felkészülési idõ: 8 hetes edzésterv
A kiválasztott intenzitás: emelt [heti: 4-5 edzés/ 5-10 óra]
Az edzésterv indulása: 2011. június 27.

Tóth Balázs

#134
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sziasztok! Nem tudok még mindig belépni az adott napi edzésembe. Nem tudom megnézni, hogy a pl mára írt edzés mit is tartalmaz. boca THM 8 hetes
Köszönettel
" A Cube el van vetve! "

#135
gurati

gurati

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
bocsi nekem sem volt idõm beirni vasárnap estig. 11 nap van a versenyig de a verseny napra közepes résztávos edzés van,a másnapjára is ir edzést,zalakaros maraton után vasárnapra 100 km erõs edzés van irva :) Gur Attila vynch@freemail.hu
Zalakaros Maraton 90km
A kiválasztott felkészülési idõ: 10 hetes edzésterv
A kiválasztott intenzitás: emelt [heti: 4-5 edzés/ 5-10 óra]
Az edzésterv indulása: 2011. május 16.
A verseny idõpontja: 2011. július 23.
üdv attila

#136
ivancso.isti

ivancso.isti

    vendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Nekem sem volt idõm tegnap este edzés után beírni, mert el kellett sietnem, és csak éjfél után értem haza.
Be lehet valahogy írni utólag? Mondjuk nekem úgyis mindjárt vége, jön a verseny, már csak az utolsó hetet nem látom, szóval lehet nem fontos már.
(Tarján kupa, 80km, 12 hetes intenzív)

Más:
Én még sosem tekertem bolyban, így mennyire lehet bevállalni egy országúti versenyt? Ajánlott inkább csoportos edzéssel kezdeni, és csak utána versenyre menni? Csak mert látom a hazai amatõr versenyeken is vannak bukások bõven...

#137
zsaner

zsaner

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Sziasztok.
Kaptam egy figyelmeztetõ mail, pedig minden rendesen fel van töltve. Rá tudnátok nézni? Adataim:

janos.kmetyko(kukac)gmailcom
Mátra Maraton Hosszútáv (89km)
A kiválasztott felkészülési idõ: 8 hetes edzésterv
A kiválasztott intenzitás: emelt [heti: 4-5 edzés/ 5-10 óra]
Az edzésterv indulása: 2011. július 04.
A verseny idõpontja: 2011. augusztus 28.

Elõre is köszi

#138
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Szia Zerge,

Nem frissult, csak jelen hetet latom:

Trans Hungaria Maraton Csapatban
A kiválasztott felkészülési idõ: 8 hetes edzésterv
A kiválasztott intenzitás: emelt [heti: 4-5 edzés/ 5-10 óra]
Az edzésterv indulása: 2011. június 27.

(charonhollow néven)

Koszonom.

#139
Alfa

Alfa

    vendég

  • fórumtag
  • 189 hozzászólás
A tegnapi edzést sajnos csak ma reggel tudtam (volna) felvinni, de sajnos már nem látom az elõzõ
hetet...máskor is szokott lenni olyan, hogy egyik nap még látom visszamenõleg az edzéseket, másnap
már csak az adott hetet...aztán megint megjelennek az elõzõ hetek...eddig nem volt gond, mert edzés után mindig net közelben voltam...

Mátra Maraton Rövidtáv (29km), A kiválasztott felkészülési idõ: 12 hetes edzésterv, A kiválasztott intenzitás: alap [heti: 3 edzés / 4-7 óra], Rónai Tamás

Köszi,

Alfa

#140
GOCZE

GOCZE

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Köszi az infót Boca, remélem nem lesz gond.