Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trans Hungária Túra/Maraton | 2013. augusztus 16-20.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
717 hozzászólás a témában

#141
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Nem kell végig tolni. Még én is bírtam tekerni. :-)
Fantasztikus volt! Ki ne hagyd!


Anna meg az a fajta aki nekiáll tolni a bringát. :D :D Nem kell szó szerint érteni. :)

#142
kasza

kasza

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás

Ha egyszer elindulok, akkor végig tolom. Ami jövõre lesz:)


Nem kell végig tolni. Még én is bírtam tekerni. :-)
Fantasztikus volt! Ki ne hagyd!

#143
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...hazaértem...99%-os volt a verseny, az én oldalamról, eltekintve a belsõ problémákat, a rendezõkkel, de ez nem ide tartozik...a társaság ngayon összekovácsolódott! azt gondolom, sokkal többet tudtunk meg egymásról, mint eddíg bármikor...jómagam sokkal közelebb kerültem a versenyzõkhöz, s õk is hozzám...talán, sokan akik eddíg utáltak avagy nem szipatizáltak velem, s a stílusommal, azok mostantól könnyebben elviselnek a versenyeken :) a kaja eszméletvesztés, egy héten nem zabálok mit itt egy nap...ezt a 4 napot senki nem fogja feledni...minden pillanata élmény volt...és nagyon fárasztó...a végére elment az összes hangom...most is csak fexem, mint egy darab xar...egyedül a kis kutyám hijányzott, de talán jövõre jöhet Õ is...2012 aug 17 II. Transzhungária...már most érdemes jelentkezni!
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#144
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Én is nagyon szeretnék ott lenni. Nagy buli lehet. Paul sem panaszkodik. Tetszik neki az útvonal, de azt mondja nagyon kemény.
Anna, ha csapatban mész, akkor 50 km után válthattok. :)


Ha egyszer elindulok, akkor végig tolom. Ami jövõre lesz:)


#145
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
Elismerésem minden versenyzõnek, gratula!
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#146
Cruxa

Cruxa

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Gratulálok minden versenyzõnek!
Néhány kép a 3. szakaszról: https://picasaweb.go...DiosgyorSzakasz

#147
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Az utolsó nap eredményei:
http://www.tempospor...z4_abszolut.pdf
Összesített végeredményt nem találok, majd csak lesz az is.
Gratulálok minden teljesítõnek!

Közben ezt találtam:
VÉGSÕ, ÖSSZESÍTETT EREDMÉNYEK:

Masters Férfi Egyéni
Blazsó Márton, Bike Team Szeged 15:17:12
Matusek Róbert, Sportograf.com 16:19:16
Medgyes Gábor 16:48:01
Felnõtt Férfi Egyéni
Hauser Tamás, Capricorn Scot 16:03:48
Szécsi Tamás, Bringabanda SC 16:05:56
Németh Gábor, Hotel Yacht Club 16:52:55
Szenior Férfi Egyéni
Rusovszki Gábor, Gödöllõi SK 18:23:00
Dr. Simoni Ákos, Cube – Csömör 20:08:36
Kocsis Sándor, Gödöllõi SE 21:13:27
Felnõtt Férfi Páros
Grósz Béla – Melts András, Team Nagymaros 31:52:11
Peták Levente – Frölich Tamás, Ózdi KE 35:51:59
Schleining Rudolf – Nagy András, Szegedi KSC Trek 39:49:34
Master Férfi Páros
Baros Bálint – Búr Zsolt Bringabanda, SC Haibike Pro Team 32:41:38
Vas Péter – Kis József, Merida CST 34:16:26
Balázs Amand Tibor – Kis András Batka 37:43:03
Vegyes Páros
Dósa Eszter – Horváth Gergõ, SE-HUN 35:52:23
Orosz Anita – Szalma Csaba, Trek SE 42:58:21
Master Férfi Csapat
Pálfi Antal – Paulovits László – Gyallai János – Makszim Mátyás, Fonnyadt Makk 39:31:20

#148
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Én is nagyon szeretnék ott lenni. Nagy buli lehet. Paul sem panaszkodik. Tetszik neki az útvonal, de azt mondja nagyon kemény.
Anna, ha csapatban mész, akkor 50 km után válthattok. :)

#149
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
volt ott egyáltalán út? :)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#150
HEX77

HEX77

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
Itt van néhány kép a befutó elõtti részrõl: https://picasaweb.go...gCOOjhNqhibWuNQ
A gyõztes olyan gyorsan jött, hogy már csak a hátát sikerült megörökíteni.:)

#151
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Mai eredmények: http://www.tempospor...z3_abszolut.pdf

#152
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Most beszéltem Dantéval.

Pontos adatot nem tudott, de kb. 97km volt a táv és kettõezer-egynéhányszáz szint volt a mai szakaszon. Dósa Eszti és Blazsó Marci nyerték a mai napot is. (Eszti párosban indul, nincs szóló nõi kategória) Dante szerint jó szakasz volt, gondolom azért is élvezte, mert mára gyógyult ki az egy hete tartó bélproblémáiból és végre tudott rendesen tekerni. Ma is valami strandon vagy mellette van a tábor, már ettek, pancsiztak, de sokan vannak még a pályán, egyre nõnek az idõkülönbségek. És ami a legfontosabb, Dante szerint le a kalappal a rendezõség elõtt, elégedett mindennel. Értitek? A Dante ezt mondta! Aki mindig morogni szokott és külföldi versenyekre hivatkozik. Jövõre, ha beledöglök is (márpedig belefogok:D), ott a helyem. Eredmények gondolom akkor lesznek, majd ha mindenki beért.



Én is így vagyok, hogy jó lenne indulni.De félek az erõ elhagyna a 3. nap.... Pedig jó lenne végig csinálni,de ahhoz nagyon sokat kéne edzeni, meg hosszúkat menni, ami rövidtávos szemmel eléggé gázos, ha érted mire gondolok..De ez még a jövõ zenéje... Le a kalappal aki ezt végig csinálja....


#153
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

lajk! cimbi tegnap 16!

Louis?

#154
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
lajk! cimbi tegnap 16!

#155
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

És ami a legfontosabb, Dante szerint le a kalappal a rendezõség elõtt, elégedett mindennel. Értitek? A Dante ezt mondta! Aki mindig morogni szokott és külföldi versenyekre hivatkozik. Jövõre, ha beledöglök is (márpedig belefogok:D), ott a helyem.


Ennél jobb reklámot nem is lehet csinálni. Jövõre megyek, ha nem találja ki valamelyik közeli rokonom, hogy õ bizony augusztus huszadikán akar lakodalmat magának...:D

#156
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Most beszéltem Dantéval.
Pontos adatot nem tudott, de kb. 97km volt a táv és kettõezer-egynéhányszáz szint volt a mai szakaszon. Dósa Eszti és Blazsó Marci nyerték a mai napot is. (Eszti párosban indul, nincs szóló nõi kategória) Dante szerint jó szakasz volt, gondolom azért is élvezte, mert mára gyógyult ki az egy hete tartó bélproblémáiból és végre tudott rendesen tekerni. Ma is valami strandon vagy mellette van a tábor, már ettek, pancsiztak, de sokan vannak még a pályán, egyre nõnek az idõkülönbségek. És ami a legfontosabb, Dante szerint le a kalappal a rendezõség elõtt, elégedett mindennel. Értitek? A Dante ezt mondta! Aki mindig morogni szokott és külföldi versenyekre hivatkozik. Jövõre, ha beledöglök is (márpedig belefogok:D), ott a helyem. Eredmények gondolom akkor lesznek, majd ha mindenki beért.

#157
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Hát fáradtak. Ma kimentünk Olasz-kapuhoz kicsit szurkolni nekik. Fájt a segge a bandának jól...

Alex-el találkoztam aki ismerõs volt, õ még egész jól volt látszólag.

#158
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
No mi a helyzet?

#159
HEX77

HEX77

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás

"Kicsit" változott azóta a pálya.


Azt tudni,hogy a honlapjukon megtekinthetõ útvonalhoz képest mi változott? Azért kérdem, mert szeretnék ma kimenni nézelõdni de így nehéz eldönteni, hogy hol érdemes...

#160
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

De igen (egyébként tudom mikor kell matematikai mûveletek végezni azzal amit mond :) ). De nem véletlenül írta ugyanezt Zoli is...


én elhiszem, és ha tényleg igaz, akkor sokaknak holnap igazán hosszú napja lesz:)