Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15840 hozzászólás a témában

#15761
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Szeretem, ha széles. A vizes avaron is úgy tapad, mint a száraz erdõben, egyszer sem csúszott meg mikor nem akartam.

#15762
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
én a 100 kilómmal a 2,3-ast 1,5 báron használom és nem ütöttem még fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a space szerintem túl széles!

#15763
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Még én sem ütöttem fel a Space-t, pedig egész nyáron az volt rajta és olyan puhán használom, hogy már össze-vissza van repedezve az oldala -kb 2 bar.

#15764
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
A legjobb külsõ a Gazza 2,3-as Nokian!!!!

1kilósak, nem kapsz defektet soha, nem ütöd fel, nagyon állatúl tapad kivétel sárban és esõben, de bárhol máshol a LEGJOBB!!!

nekem is ez van a kis biciklimen!!!! én 10ért hozok újat!!!

#15765
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Úgy látszik nekem valami etalon frírájdos kinézetem van: elõl Highroller, hátul Space, a biciklin meg valami olyan mint amit Palmer leírt (most még a shongukushaj is játszik).

#15766
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Ja, elöl a Judyban.. Vígan elfért, még sárférõhely is maradt. Hátul a Meridában egy 2.3as Nokian még elférne, de ott most még maradt a Maxxis Mofo. Talán lesz majd valami új váz hamarosan, de ez még a jövõ zenéje... ;)

#15767
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Elöl a Judyban van neki! Ugye?

#15768
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Andix: a Meridában elfér a 2.6os külsõ? vagy ez milyen gépben van? Összeraktad a messert?

#15769
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Swampthing 2,35:Egyik havarom panaszkodik rá,mert csuszik a Wartburgon ;D
Persze nem erre valo :P

#15770
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hát multkor véletlenül "túlleengedtem" a fogason a Nokiant, úgy kb 0.5-0.8  báron volt hazafelejövet.. Ez kicsit már tényleg kevés volt, de 1.5báron már tökéletes a cucc, de olyan 1.2vel is el lehet menni vele még jól (persze az én 65kgmal, egy súlyosabb embernek biztos kéne a min. 1.5 bar).
A Maxxisban mindig olyan 2 bar nyomás volt nekem, azzal lehetett úgy menni, hogy jól tapadjon, és ne ütõdjön fel, ne forduljon le a külsõ a felnirõl stb.
Nokiant is lehet elvétve kapni Magyarországon, én ezt használtan vettem Bnorbitól (talán Víg Balázsnál is vannak Nokianek..). Németországból lehet tûrhetõbb áron behozatni még. A könnyû 800gos 2.3 Dual 9e Ft körül, a nehezebb 2.3,2.6 dh verziók olyan 11-13e Ft körül hozathatók.

#15771
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Egyébként Gizmo mindíg mással nyomja volt,hogy elöl Hájroller,hátul Mofo.

#15772
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Majd írok a gumikról.Hol lehet Nokian gumit venni? ???

#15773
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
huh akkor megnyugodtam.  :-[

Andix: Az negatív légnyomás kb mit jelent? És mi az ideális BAR freeride-ra

#15774
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hát nem tudom, Gizmot multkor virsli 2.25 Big Jim-mel láttam az össztelós gépén!!
Amúgy nekem most elöl Nokian 2.6os van, és bár nem próbáltam még Spacet meg Michelin-t de ez a külsõ... iszonyatosanmegabrutálgigaállatt!!! Szavakkal nehezen leírható, annyira tetszik. A Maxxis Mofo, ami eddig elöl volt, hát a Nokianhez képest iszonyat gyenge!! A legjobb amit bírok a Nokianben, hogy már szinte negatív légnyomáson is lehet vele menni, felütés nélkül! Ja és a 2.6os méret pont ideális. (Amúgy pont a 2.5 ös és 2.7es Mobster között van méretben, tehát stimmelnek a méretek Maxxis-Nokian között...)

#15775
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Maxxis swampthing 2,35 király


::) ::) ::) zyl: nem

#15776
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Nem, Bogyo-nak szólt.

#15777
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Winethoo: Oks, te tudod, de azért majd 1-2 tapasztalatot írj le. kösz

rob: Ez most nekem ment?

#15778
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Nem veszem kötöszködésnek.Tehát,sokat hallottam mind a kettõrõl,és csak jókat,de pl. Milánkáék is Mofoval nyomják,a Spaceval meg Gizmo és Indián.Õk már csak tudják mi a jó :D,nem?

#15779
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Szeretem az ilyen magvas, velõs, tömör és mindemellett mélyértelmû megnyilvánulásokat.

Mondd, nem érzed magad többnek?

És hidd el, nem csak nekem hiányzik a MIÉRT a mondandódból! ;)

#15780
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ja az a kopós versenygumi... aha sokan istenítik, csakhát nem merem megvenni, nehogy ráfázzak.
Mióta használod és mennyire kopott?