Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15840 hozzászólás a témában

#15481
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Annyi,h éppen most akarok venni. ;D (nayo,ez szándék,nem vélemény :) )
A Kenda gyártja õket,kicsit nehézek + az olcsó gumik össze hátrányát felvonultatják,de legalább nem annyira kopósak,mint a drágább,puha Maxxis külsõk.

#15482
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
mi a véleményetek a B+ freeride 2.35ös külsõrõl?

#15483
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Auchanban a Michelin Dh 2.2 8e Ft! ;D
Szombaton néztük öcsémmel vásárlás közben,és azon filóztunk,h mivel nincs rajta vonalkód,ezért a pénztárosnõ tuti manuálisan üti be az árát,viszont ha sikerül neki bemagyarázni,h ez bizony ez 1000 ft-s IRC,akkor jól jár az ember :) Ez lehetséges,vagy ne is álmodozzunk?

#15484
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
A Gazza Jr-nak 50$ körül van az ára, az tényleg ~10ezer HUF.

#15485
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Én olyan 10e / db árra tippelek egy új esetén, de most csak a hasamra ütöttem és mondtam valamit.
(Jahh, engem csak párban érdekelt volna, de biztos találsz mást is akinek kell, ha marad egy felesleg.)

#15486
Predog

Predog

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Ezt már szeretem. Egyet biztos hogy berakok de ha hátra nem férne be (vega) akkor gondolok rád. Egyébként ha véletlenül hoz valaki akkor kb mi a tarifa. (Én pedig gyorsan kitöltök egy lottoszelvényt mert tökingyen jutottam hozzá. Mi ez ha nem mázli.) ;D

#15487
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Nem hinném hogy túl sok ember van aki nem szereti. Egyszerüen csak nem könnyü itthon beszerezni öket, illetve az árát tekintve sem az olcsóbb kategória.
Meg a 3"-ost ugye amúgy sem tudják sokan berakni, az általad említett Jr-t meg tényleg nem lehet kapni.
Én a helyedben használnám az tuti, szerintem nagyon jó kis gumi, de ha mégis meg akarsz szabadulni töle, akkor azért dobj egy privit ;)

#15488
Predog

Predog

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Üdv.
A nokian gumikat mindenki utálja vagy senkisem használ ilyet. A jósten segedelmével és egy rendes ismerõsöm révén meg lettem lepve 2 db NOKIAN GAZZALODDI JR (2.6") gumival. Szabaduljak tõlük vagy próbáljam meg elhasználni? Ki mit tud? Uff

#15489
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

Most akkor az irc nagy vagy a gazzi "kicsi"?


Az IRC nagy.

#15490
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás

Túl sok különbség szerintem sincs, de azért a Gazzi vastagabb.

Most akkor az irc nagy vagy a gazzi "kicsi"?
mert általába 0,35" szemmel látható! ::)
bár a gazz doubletrackon van...
csak azért mert irc kéne hátra, csak ha nagy akkor nem fér be! :'(

#15491
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Túl sok különbség szerintem sincs, de azért a Gazzi vastagabb.

#15492
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Lehet, hogy csl a kép/a szemem, de a kujo szélesebbnek látszik... :-\

#15493
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Viszonyításképpen hátha érdekel valakit:

3"-os Nokian és 2.65"-os IRC Kujo DH egymás mellett:

http://freeride.uw.h...03_06_19_08.jpg

#15494
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
:( azt gondoltam tán a nap szívja....

#15495
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Napközben szabadban van, de otthon a zárt garázsban pihen. Ja és csak a hátsó repedezik. Egyik haverom panaszkodott, hogy a Hutchinson országúti gumijai is repedeznek. Kb. 1 évig jók, aztán csókolom... :(


#15496
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
nem lehet hogy szabadban tárolod a bringát?

#15497
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Ma vettem egy Maxxis Minion DH R 2.35 külsöt, mert sajnos hátul két Hutchinson gumim is tönkrement. Nem elkopott (jól megkoptak persze), hanem berepedezett az oldalfala, és a Squale ki is repedt, meg belül a szálak kikandikáltak annyira a gumiból, hogy kibökték. Nem a drótszál, hanem a szövet szálai! Elég durva. Most még a 2.25ös Jumbo van fennt hátul, de az oldala olyan mint a kiszáradt folyómeder, és asszem megint csinált egy lassú defektet... Felütést meg nem bírok vele összeszedni ;)


#15498
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás

szépen mozog :)

:)

múltkor nézegettem 2.5-ös michelint, elég brutál, jó sok bütyökkel, amik viszont elég sûrûn vannak elhelyezve.. súlya tetemes.. és az ára is 10ropi. de amúgy jókat irnak róla a külföldiek. a michelin még nem nagyon csinált rossz gumit azt hiszem..


#15499
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás

Hat senki sem vett meg Kujo Dh-t!?


Nekem is ilyen van 2,65"be. Nagyon ruelz külsõ. Nem kopik nagyon. Leengedve használom Kenda DH belsõvel és nagyon durva, szépen mozog :) Defektet még én se bírtam csinálni vele.
Egyébként létezik 3"-be is csak 24" kerékhez.
Hátra milyen gumit vegyek? Valami 2,5" Michelin-re gondoltam. Mit gondoltok a Michelinrõl?

Apropó: van egy 1 hónapos Hutchionson Jumbo 2,25" DH külsõm. 800gr, nem kell valakinek?

#15500
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
3.0-as Duron gondolkodok most... és kb a fele az IRC nek