Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15840 hozzászólás a témában

#15341
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
panaracer fire dh pro 2.3? relative vekony, eros, stb.. es alig kopik.

#15342
vendég__*

vendég__*
  • vendég
nos, az a problémám akadt, hogy elkopott a hátsó contim és kéne vmi új. talán még jó is lenne, mert nem volt vele baj, de a vázba épp hogy elfér, szoval sztem ez már sok bele. kisebb nyolcas és már reszelõdik is a váz. szoval vmi olyan kéne ami max 2.25ös vagy vékonyabb fajta 2.3as (x<48mm széles) és viszonylag bütykös, tehár kopenzálja a kisebb méret miatti roszabb tapadást. a conti vertical/survival kilõve, túl szélesek, vmi vékonyabb kellene. az erõsített oldalfal se hátrány, bár nem tom, hogy ven e ebben a méretben. mit ajánlotok ???

#15343
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Eerie: most abszólút tanácstalan vagyok a kettõ közül de ha visszalapozol pár oldalt dicsérték a Contit, én meg majd tavaszra veszem valamelyiket a kettõ közül... ::)

#15344
Eerie

Eerie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 514 hozzászólás

tamaskaa: ha megteszed a vásárlást elmondhatnád mijen mert énis rá spekulálok, a conti mégse jön be...


Te pedig elmondhatnád milyen a conti, mert én meg többek között arra spekulálok... ;)

#15345
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Pontositok mostmár mindenki tudja ;D

#15346
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mindenki tudja hogy divatbicós vagyok, szal... ;D

#15347
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Tam a jóidõs bringás :P ;D

#15348
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
[me=tamaskaa]nem biciklizik ha víz van, mert dzsuvás lesz. :)[/me]

#15349
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
én nem a 2.5->2.7-re írtam, hanem az 1.95->2.25-re.

2.7" csak annak kell, aki Jorus, vagy legalább 4-5 métert ugrál le vízszintesre, érkezõ nélkül. (bár a triálosok is 2.35"-tel nyomulnak, szóval nem értem.... )

aki azt mondja, street bicót épít, az nézzen meg egy triál biciklit, és próbálja meg lemásolni, esetleg egy 60-80 mm-re butított telóval megfûszerezni..... :-X

#15350
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Rob azért ha valaki a 2.7 és a 2.5 között ingadozik azon indoknál fogva hogy melyik csillapít jobban ::) :-X
az kb 3 mm különbségen szõrözik...


neharagudj ha cska elvileg is ez megér neki 2500Ft-ot (meg a plusszsúlyról még nem is beszéltünk)...

no comment...

(kissé cinikus próbáltam lenni de sajna olyan szmájli nincsen.... namindegy... menstruálok még mindig)

#15351
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
sõt :)
Tam,olvass privit is! ;)

#15352
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

amugy nem akarlak lebeszélni Lord a IRC-rõl, csak közöltem, hogy kell bele légnyomás. Viszont nekem elég szépen mocorog a gépem eleje-hátulja, így annyira nem veszem észre, hogy a gumi 3bár-on van... 8)


Elõl 10 centi "út" hátul háát ne is beszéljünk róla... 5? :P
Nemtudom vagy conti vagy backcountry ;D
Majd még megálmodom...

de tamaskaa a vízes kérdésre nem reagáltál asszem? :)

#15353
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

(én nehéz vagyok)


;D ;D :-X

#15354
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A Space-t Maxxis DH Tube-bal 3,5-re fújtam (én nehéz vagyok). A mostani Mobster 2,7, motorbelsõ kombót elég 2-re tolni. Jóóóól tapad. A 440 mm magas monoblokk ház magasság mellett kanyarban leér a pedál, és még mindig nem csúszik meg, pedig csak egy Maxxis.

#15355
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

amugy nem akarlak lebeszélni Lord a IRC-rõl, csak közöltem, hogy kell bele légnyomás. Viszont nekem elég szépen mocorog a gépem eleje-hátulja, így annyira nem veszem észre, hogy a gumi 3bár-on van... 8)

Egyébként én általában 1,5 bar-on nyomulok, mert mikor felfújom olyan2,5-re, akkor hiába mozog elöl-hátul, mégis olyan pattogós/rázós érzésem támad. Persze azért messze van a merev gépektõl, de azért nem nagyon szeretm, mert már elk@rvultam.. :D (egyébként elöl space<a puhábbik>, hátul high roller 2,35)

kislust

#15356
Szálka

Szálka

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Hali!

Szal nekem nem arra kell hogy ezerrel tépjek csakhát nem mind1 azé hogy mekkora felületre érkezel szal egy 2-es gumival nem ugyanaz mint teszem 2,35-el! Nekem régen 1,9-es gumi volt hátul és olyan 8asokat nyomtam vele hogy öröm volt nézni...most Swamp Thing 2,35-öm van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Csakhát nagyobb gumival egy kicsit jobb érzés biztos...az is szent hogy hatványozódik a bicajod súlya:) Szal még gondolkodnom kell mer teljesen hülyének néztek meg hát a pénztárcámnak is erõs kérdés:) Amugy köszi a tanácsokat meggondolandóak:)

#15357
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
amugy nem akarlak lebeszélni Lord a IRC-rõl, csak közöltem, hogy kell bele légnyomás. Viszont nekem elég szépen mocorog a gépem eleje-hátulja, így annyira nem veszem észre, hogy a gumi 3bár-on van... 8)

#15358
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Jorus ez fizika könyvbe illõ példa ;D

#15359
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ha max biztonság, és no haladás, akkor motorbelsõ, és 2,7-es Maxxis vagy 2,65-ös Cujo DH. A súly közel 2,8 kiló kerekenként (1240 a belsõ, 1500 a külsõ), ami 5,6 kg a gépen. Defekt nincs, de egyenes úton fékezni sem kell, mert 3 méteren belül megállsz a verejtékezve tartott 15 km/h-s utazósebességrõl.

#15360
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
én ott letettem a srácról, mikor elkezdett örömködni, hogy a streeteléskor nincsenek gyökerek meg köveg ergo nem kell a felütéstõl tartania. Ezek után mi értelme itt bármilyen szájtépésnek? ::) lol