Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15840 hozzászólás a témában

#15321
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Megtörtént a kipróbálás 8)
Hozzáteszem hogy ezelõtt Noname 1.95-ösök voltak szóval lehet hogy elfogult vagyok ;D
...de nekem nagyon bejön :) Annyira nem nagy az ellenállása se, bár lassan haladva érzed a mintát a segged alatt :D
Szal az ára baráti, jó(nak is tûnik) is, és még jól is mutat, bár ez relatív :D
jah...Conti Vertical 2.3 ::)

#15322
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
no akkor oké!!!nekem is kéne valami könnyebb!!csak nincs szívem lecserélni me nem igazán kopott.nagyon sokba fájt nekem(pavlik)mert jó lenne valami lájtosabb dolgot.csak a külsõ,belsõ elöl hátul cserélni sokba van.meg igazábol kellene a vázis meg mittom én?mikó?teccikérteni?a zsebembõl nyeri ki a zezreseket!

#15323
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Márió rátapintott a lényegre ;D

Szal a Fit Boysban rendeltem emg hétfõn, csak nem mondták biztosra, deeeeee ma cirka fél 3kor magamévá tettem egy garnitúra Conti Vertical-t 2.3-as méretben ;) (3490*2=6800 :D)
Eddig még csak tologatam, majd pénteken lesz próbaútja, feltéve ha (relatíve) normális lesz az idõ... :-[

de azért köszi gorgo ;)

#15324
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
ö esetleg az olcsó külsõ a BIKE+ bocsánat kenda ami 2,2e be került kicsit nehéz,de nem papír vékony!Pécs
FIT BOYS!!talán van még!ha nem akkor érdemes szerintem a maxxis mindenképp bevált dolgokat csinál,lehet nem 3000 de szerintem megéri a minõséget,szal jó azár/érték aránya!(szubjektív)nekem abbol van 2,7es meg kettõ feles is dupla falú majd másfél kilcsi,de kibírható!viszont ha ennek a 2,3 ast szimpla falvastagságút veszem akkor mindjárt szimpatikusabb a súly!!vagy a sváble(bocs de nem tudom leírni)schvable?van asszem olyan gumilya ahol elég jó súlyban kihozzák a gumikat!
vagy ha nehéz a külsõ akkor pillebelsõje van az elöbb melített cégnek,azis "dh" méret!!

#15325
gorgo

gorgo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 649 hozzászólás
ha gondolod én megnézem neked, hogy van e az itteni boltban rendes 2.3-as

#15326
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
gorgo: ahol eddig jártam mindössze keskeny utcai Contikat nyomtak a kezembe :-\
De tessék drukkolni, holnap elvileg már meglesz ;D

#15327
gorgo

gorgo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 649 hozzászólás
volt amikor le volt árazva a conti vertical tubelesses fajtája,az olyan 1500 ft körül mozgott
ha szerencséd van akkor találsz még olyat

#15328
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Énis visszakérdeztem hogy egynek a ára?
bologatot...
Vennék máshol, de hol? :)
mondjuk ha holnapra nem hozzák akkor még megnézem a Pedálban meg a Pavlikban, azok még kimaradtak a szórásból...jah (pécs) ::)

#15329
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
max 3 7-900 bár sztem még annyit is megér, csak ha van olcsóbban. nem lehet, hogy 2 darabra gondolt? ;D

#15330
Eerie

Eerie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 514 hozzászólás
Szerintem mást közölj velük :o Az apróban szoktak hirdetni Conti Pro gumikat 1600-2000 körül. Boltban egy idõben a Pro verziók 2500 körül voltak, de mostanában sem láttam még õket 3900 fölött. Szerintem menj máshova vásárolni ;D

#15331
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Visszaásott téma rulzz...

Ma rendeltem meg 2.3-as Conti Verticalokat.
Én úgy tudom/tudtam hogy cikra 3-4ezer (mint a mag tesztben is...) kérdezi az eladó melletem valami embertõl, "te mennyik is a Conti külsök?" - "7800 körül" :o :o :o
Lehetséges??? vagy ez a PRO ra vonatkozott?
Mindenesetre közöltem velük, hogy 4000 a fájdalomküszöb 8)

#15332
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Nem t'om ezt említette e már valaki, nekem hátul egy 2,5-ös Grippa márkájú külsõm van. Olcsó és jó is. Csak nem tudom merre lehet kapni, mert havertól vettem... Ja, és még nem sikerült felütni, mert ha nem is mázsa5 vagyok, de azért nem vagyok egy vékony alkat, meg köveken, gyökereken is próbára tettem.

#15333
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ha az a para panaracer akar lenni, akkor nekem volt olyan DH Magic-em, 2.2-es, de elég keskeny kinézetre. Olyan durva bütykök vannak rajta, hogy rázta a kormányt, ha lassan mentem vele. Kicsit mindig elzsibbadt a kezem. :D Amugy jó gumi, csak én 2000-ért vettem.

#15334
vendég__*

vendég__*
  • vendég
megnéztem a rájdbájkot és ottan kép a következõ: a para fire dh 12 ezer /ez kizárva mert drága/ a michlein 5 ezer /ez se tul jo, de hát ennyi és kész/ és van egy 2.2es para DH magic, az 4,5.
ezek után asszem megyek bájkdiszkontba 3,8ért a michleinhez. az jó lesz. köszi a helpet!

#15335
vendég__*

vendég__*
  • vendég
nah,neten nem láttam szélességet, de 1 hawernak olyan van és a contihoz képest nekem széles. szoval tul tul széles. a parát még nem találtam neten, a michleint meg még nem is kerestem, die mintha a ridebikeba láttam volna ??? hmmm asszem az lesz a befutó, mert viszonylag keskeny, de durvulós és még szép zöld is ;D

#15336
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nemtom ki szidta. egyszeruen mivel maxxis gyorsan kopik. http://www.maxxis.com , itt fennvan minden gumi osszes adata millimeterre megadva...
(nekem is az volt hatul ELSO jo volt, csak elfogyott...)

#15337
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nekem most minion dh van hátul. mindenki leszójja pedig sztem jó.. van dupla oldalfalas is. 2.35ös..akkora mint egy 2.1es tioga, centire nemtom..

#15338
vendég__*

vendég__*
  • vendég
majd elnézek egy két helyre. szemezgetetk még egy michlein zöld DH comp c12 nevü gumival, amit ~4 ronygért hozzám vágnak a bájkdiszkonton. télleg õk házikóhoz szállítanak? ;D az 2.2es és .... zöld ;D

#15339
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
en anno a bigbike-ben vettem 5ezer korul, egy evig birta, most nemtom hol lehet kapni... nem latom boltokban nagyon :( de tuti dolog, olyan oldalfallal hogy csak.... ;D

#15340
vendég__*

vendég__*
  • vendég
hmm köszi :-*
egész jónak tûnik, de hol, mennyiért? az mtbren eléggé dicsérik, vagy EZER véleményböl is jó 4.67es átlagot kapott. és még jól is néz ki ;D