Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15839 hozzászólás a témában

#15261
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
;) sztem inakbb veszek konnyebb felnit meg agyat ;) meg konnyu kulllot ;)
(vicc volt!!)

#15262
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
fúrd ki ;D ;D
mint a trialosoknal..LOL

#15263
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
vettem egy zsííír albertet, 5 napot birt. kidobni nem akartam, ezert kapott ala verticalt. hatul is ilyen elgondolas.
es aki ismeri a stilusomat, az tudja, h jo h ottvan az a gumi ;) mert lepcsok felfele sokkal tobb adrenalit nyujtanak mitn lefele.. meg a lefele is oda van neha neha csapva rendesen... de aki megteheti... ;)
meg osszefuggo uveg es tuskemezo sem hat meg igazan
jardaszegely sem ut fel sehova.... ;)
igazabol viszont mondhatni marhara unalmas lett a hetenkenti defektjavitas.megeri a +suly. meg igy nem kell figyleni semmire annyira ;) (de mar a konnyitesen gondolkodom :-X :-\)

#15264
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
thez: ;D
de nincs egy kicsit túldimezionálva a dolog? megéri 10kilós kerekeket (/db) vonszolni, azért, hogy 2 havont ne keljen leszedni? és ha elkopik? ;D lerobbantod? ;D hmm mondjuk szép munka lehetett, fõleg egy mamutra felrakni! ::)

#15265
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
es en mit mondjak?
eloszor a egymasba raktam egy verticalt(2.3) es egy fat albertet(2.35) ez van kivul. ezek utan felraktam a fel contit meg a fel fatalbertet a felnire, kifeszegettem, hogy a 2.5os kenda dh belemenjen, megkerestem a szelep helyet, majd felfeszitettem a masik 2 felet is a 2 guminak.
hatul ugyanez egy panaracer fire dh pro, es egy maxxis HR.... (2.35 2.5) majd ugyanigy kenda dh belso. es egy mammut felni..... ;D
EZER kilo ;)
(de tuti felutesmentesseg 0.5 0.75 bar-on is.... ;))
ja, es azt nemirtam, hogy ez egeszestes program volt ;)


#15266
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
háát én is zívok sokat sunékkal. 1 óra alatt raktam a single trackre egy big jimet ;D de havernak a 2,5 mobster "mindössze" 20 prc alatt felmnt double trackre, szoval lehet, hogy minél öblösebb a gumi annál könyebb felrakni.
rob: hogy érted azt hogy átmérõben?

#15267
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a sun felnik átmérõben egy kicsit nagyobbak, mint más felnik ezért van az, hogy nem jön le róla a gumi. a hidegrõl melegre jó ötlet, nekem bejött.
és a bike+ ugyanolyan nehezen fog felmenni, ahogy a másik lefelé jön majd ;)

#15268
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hát köszi akkor nem velem van agond(talán)most föladtam majd holnap megpróbálom újra!!


#15269
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nem emléxem már ki mondta de állítólag az segíthet hogy ilyen hideg idõben kicsit kint kell hagyni a cuccos és utána bevinni melegbe és úgy könnyebben lejön. vagy nem... nem tom..
én is szenvedtem 2plyos maxxisszal, de nekem csak elhajlott a mûanyag leszedõ.
úgy látszik ezek ilyenek :-\

#15270
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
háj!!
megoldódott a nagy probléma!vetttem külsõt,kenda kinetics(b+)elõre-hátra ilyen pár szerûen!majd kiderül hogy bírja!!barcsinõnek van ilyen elöl,neki teccik!!meg ez "csak"2,35ös és nem 1480gramm!!nagyon sokat számít,vettem még könyebb belsõt,majd egy kiló a súlycsökkenés a kerekeken!!!
naon boldog vagyok!!
csak a leszedéssel van gondom!!nem tud valaki valamien trükkot??dich wich+maxxis mobster 2,7 2-ply!nem bírom leszedni!!a fém leszedõ széttépi afelnit,a mûanyag eltörik!!
help!!
hás!!

#15271
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
hátul nékem bigjim van, az se gyûjti nagyon, a bütyköket szinte mindig látom, az kérdés, hogy mennyire ;D bezzeg a maxxis ;D kát hogy olyan szélesben van csak szpéjsz, mert hátra az már vaskos. :-\

#15272
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nekem a Space rendesen kidobalta mindig ;)

#15273
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nem hülyeség,csak tényleg ritka az olyan gumi,ami kiveti magából rendesen a sarat... :P Ezeket kemény pízért árulják,h tessék,nesze,dolog,érted.Volt 1 ilyen topik,ahol a sárgumik voltak összevetve,istenítve,szétfikázva:)
Ha jól értettem,a lényeg az,h a sárgumikon ritkás mintázat legyen,egymástól messze legyenek a bütykök.

#15274
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ha nem lehet slick , akkor semi-slick? ;D
amúgy sorry, akkor hülyeséget mondtam ;)

#15275
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Melyik gumi nem szedi fel a sarat? (slicket nem ér mondani!:) )
Ma néztem Kedvesem keróját;hááát,elõl Schwalbe Jimmy Light van, hátul Ricsi nemtommi WCS (asszem Zmax,de nem tenném rá a fejemet) a lényeg,h a múltkori tekerés óta rászáradt egy új rétegként a sár,és ki sem látszott semmi a kerékbõl:)


#15276
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Continental Vertical
kapható 1.95ös és 2.3as méretben is
ööö nemrég vásároltam belõle egy párat nemrossz, nemrossz, de ma fedeztem fel egy hibáját...
eltömiti a sár, szal olvastam pár gumiról hogy ilyen jól kipörgeti meg minden, úgytünik ez nem.. ::)
illetve ebtonon kipörgeti a kedves gyalogosok legnagyobb örömére ;D
2.3as ára ~3600

#15277
dzsotty

dzsotty

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás
vertical???
az mi??? ;)
olyat hol lehet kapni???
sehol nem láttam /hallottam rólla!

#15278
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
b+ / vertical

#15279
dzsotty

dzsotty

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás
3000Ft-ig szeretnék venni gumit!
ti milyet javasoltok???
FR gumira gondoltam... 8)
vagy valami jobb CC-re.
vagy annyiért nem kapok rendes gumit??? :-[


#15280
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
csatlakozom. igaz nekem hájroller van (puhább fajta no narancsík) és ez mindenem ami vizes/havas olyan táncot jár, hogy csak na ;D
ezt jol megmontam ;D amugy abba az idõbe amibe tervezték, oda jó.