Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15839 hozzászólás a témában

#15241
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
A 2.6"os Duro hány mm széles és milyen felnin? (mán aki vett az válaszoljon, ha akar, de tipp az nem kell)
kösz

Nem értem, ezt a gumifelrakási nehézséges témát. Már régebben is mondta valaki, hogy milyen néhéz felrakni Doublewidera a gumit. Hát én nem vettem észre. Széles felni - dh gumi: legkönnyebb.

#15242
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Meglepõ, hiszen sárgumi.

#15243
Mustar

Mustar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Beszereztem 2db maxxis 2.35 swampthing-et. Hát betonon nem a legjobb, de amint egy kis nedves földes sarar részre megyek, már ÁLLAT.

#15244
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
;D ;D
akkor ön jól döntöttt!!!
de télle megkell fontolni akkor Matt -nak a tömörgumis ajánlatát ;D

#15245
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a megszokassal ninc sgond, de a tekeressel meg mindig van ;) de ezt hivjak combizom-fejlesztesnek! meg a vegen odaverem a turdöfransz-t ;D de amugy megeri, mert nem kell annyira kimelni, illetve mar nem ismernek kimenni ugy, hogy nincs 2 kulso, mert a mostani stilusssal tuti defekt :-X

#15246
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
thez csak tekerni nehéz, meg megszokni... ;D

#15247
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

thez, te kész vagy! :o
ha látok valahol 26"os tömörgumit, szóljak, hogy rakják félre? ;D

legyszives!
ja, megsem mert azokat nemtudom alig 1 bar-on hasznalni ;) ezt meg igen...
20 fokos lepcso megy felfele... ;)(persze sebessegfuggo ;D)
mario, yala: ;D


#15248
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
thez!!!
amikor még az újsághordással foglalkoztam akkor nyomattam ezeket a dolgokat... hmmm.
de biztos, hogy szúrt defekted nem lesz...

#15249
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
helló
a duro asszem triálra gyárt külsõket/legalább is triálos srácok használják!!
thez:volt régen egy kisgyerekbiciklim teljesen tömör gumival,4év alatt nem lett semmi baja!(ha jól emlékszem)kezdelek megérteni!kicsit összegyüjtötte az üvegdarabokat,rajz szöget,de jóaz!
sun felnivel szívok még mindig,de tegnap o.uti külsõt raktam volna föl.hát az a pokol!!27es felnire,egy k.vékony külsõt!1,5óra után föladtam!!aszittem nincs rosszabb a dh külsõ,széles felni kombónál,de van!!
háj pá puszi :-* :-*

#15250
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
thez, te kész vagy! :o
ha látok valahol 26"os tömörgumit, szóljak, hogy rakják félre? ;D

#15251
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
na, ma kaptam egy 2.5os durot
szep meg jo ;) holnap fel is dobom a gepre. vastagsagilag, igy hogy meg van adva a 2.5 col, nem tunik olyan nagynak. szal kb akkora mint a 2.35os ZSÍÍÍR albert. viszont 1100gramm!!!!!!
kicsit jo ;) ez ala bemegy a kozel egy kilos fireDHpro, es kesz is a defektvedelem ;)

#15252
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
az egyik haverom nyomja 3" duro wildlife-fal. g*ci nehéz. legalább másfél kilcsi, de inkább több. a gördülési ellenállása mint egy tanknak. de nem lehet felütni, és 1.5 baron is isten. :)

#15253
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Gyapinál rakattam félre Duro gumikat.használ valaki ilyet? mert az ára elég baráti 3" 4ezer,2.6" 3.500.


#15254
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
sztem meg nem ;) az atmero az atmero.. nagyobb, ezzel magasabb a perem ;) es ez tarcsas/vefekes ugyanaz, csak egyik gombolyu ;) amugy sun telleg ilyen lehet, mert minden mas felnire kezzel fel lehet dobni (j, a legtobbre) a gumit, csak a sun-ra kell SZENVEDNI :-X de legalabb nem fordul le rola egykonnyen... ;)

#15255
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
ergo nem 26os? hanem kicsit több? hmm... van benne vmi... biztos ezért van 24es dw ;D
amugy értem, csak az átmérõt EZER féle képpen lehet érteni, fõleg egy tárcsás felninél, de már ok.

#15256
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
kommunikáció szuksz
agrárt tanulok.

a felni szerény véleményem szerint kör alakú. mármint oldalról nézve. eddig érted? ;)
ennek a körnek van egy átmérõje. érted? ;)
és ez az átmérõ nagyobb, mint más felnigyártóké.
ez nem függ attól, milyen széles a felni.

#15257
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Rob úgy értette, hogy magasabb a peremük. Vagyis, ha oldalról nézed, nagyobb a külsõ átmérõjük.

#15258
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
rob: kommunikációt tanultál? ha megkérdem, hogy mit értel azalatt és elmondod mégeccer nem értem meg... :P arra érted, hogy szélesebbek? mert az szvsz nem márka függõ a 321 se piskóta... persze egy duoblewidehoz képest... csak nem értettem, mert 1000 fél sun felni van és ezért kicsit fura általánosításnak tartom... ;)

#15259
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
hogy mit értek azon, hogy átmérõben?

tanultál matematikát? ;) a körnak van egy átmérõje. nos szerintem a sun felniknak nagyobb az átmérõje, mint mondjuk egy mavicnak. no nem centikra kell gondolni, csak millikre.

#15260
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Háj
jajdejó vannak még Õrültek!!örülök neki!!
akkor én men is panaszkodok!!majd most jön a hátsó!!a másik biciklimen 1,95ös van vákony weinmann zac 200 felnivel(kb 1,5cm)nagyon jó azon gumit cserélni!!lehet nem egyszerre kellet volna,hanem mongyuk elõttte autóról leszedni,ahoz képest a az könnyû! :)