Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15827 hozzászólás a témában

#15221
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Schwalbe Racing Ralph 2,4 (590 g), hajtogatós
Gazza Core 2,1 (620 g)
Gazza Core 2,3 (795 g)
Gazza Dual 2,1 (780 g)
Gazza Dual 2,3 (850 g)
Maxxis Minion DH.

Olyan kellemetlen kérdéseket, mint mennyiért, és hol... na azt ne. ;) Jellemzõen vannak fatya FR/light DH gumik, de jellemzõen nem itthon.


#15222
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Vajon miért állt le mindenki a jó kis freeride külsõkkel?
Van akkor jelenleg valami alternatíva? Merhogy nekem régen is volt már ezzel bajom... Vagy DH, vagy trail/CC külsõt kapsz. Mindenki beszél, hogy Freeride így, freeride úgy, de kevés a tényleg freeride felhasználára szánt termék.

#15223
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
2002 õszén. ;)

#15224
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Mielõtt nagyon örülnél, akciósan meg 4900 volt db-ja... :)

#15225
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Space már nincs a Schwalbe palettáján. Sajnos. Van helyette új DH gumijuk, az Al Mighty. Vicces, hogy a fasza Space-hez igen hasonló a mintája, de az összes elõnyét kivették belõle. Vagyis no védelem (a Space ugye Double Defense-s volt), drótperemes (a Space ugye kevláros volt), nehéz (2,35-ösben 1.250 g a Space 890 g-jához képest). A Soft Compoudot felváltotta a Gooey Gluey, mondjuk ez legalább tréfás. Ja, van 2,6-osban (1.450 g) és 24-es változatban is, (2,35-ösben 1.150 g, 2,6-osban 1.300 g).

#15226
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Kb. 1 hónapja vettem 1 pár Space-t. Hajtogatós, puha keverék, nagy bütykök, és viszonylag könnyü (kb. 1kg). Ja és mivel elég régóta ott porosodott a boltban megkaptam a kettöt együtt 15e-ért;) Eredetileg darabja 8.800 volt...
De sajnos már nincs több ;D ;D ;D ;D

#15227
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
RITCHEY MOTOVADER 2,4" súly: cca900gramm...
esetleg...

#15228
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Szeva mindenki!

Tud-e valaki egy olyan külsõrõl, amit nem annyira könnyû felütni, 2.35 méret körül van és nem 1.5 kilo. Ilyen volt a Panaracer Fire DH, ami már nincs... Létezik-e még a Space talán?
áhhh, csak Maxxxxxxxxxis, ameddig a szem ellát (ahol x=800g)

#15229
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
A 2.6"os Duro hány mm széles és milyen felnin? (mán aki vett az válaszoljon, ha akar, de tipp az nem kell)
kösz

Nem értem, ezt a gumifelrakási nehézséges témát. Már régebben is mondta valaki, hogy milyen néhéz felrakni Doublewidera a gumit. Hát én nem vettem észre. Széles felni - dh gumi: legkönnyebb.

#15230
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Meglepõ, hiszen sárgumi.

#15231
Mustar

Mustar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Beszereztem 2db maxxis 2.35 swampthing-et. Hát betonon nem a legjobb, de amint egy kis nedves földes sarar részre megyek, már ÁLLAT.

#15232
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
;D ;D
akkor ön jól döntöttt!!!
de télle megkell fontolni akkor Matt -nak a tömörgumis ajánlatát ;D

#15233
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a megszokassal ninc sgond, de a tekeressel meg mindig van ;) de ezt hivjak combizom-fejlesztesnek! meg a vegen odaverem a turdöfransz-t ;D de amugy megeri, mert nem kell annyira kimelni, illetve mar nem ismernek kimenni ugy, hogy nincs 2 kulso, mert a mostani stilusssal tuti defekt :-X

#15234
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
thez csak tekerni nehéz, meg megszokni... ;D

#15235
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

thez, te kész vagy! :o
ha látok valahol 26"os tömörgumit, szóljak, hogy rakják félre? ;D

legyszives!
ja, megsem mert azokat nemtudom alig 1 bar-on hasznalni ;) ezt meg igen...
20 fokos lepcso megy felfele... ;)(persze sebessegfuggo ;D)
mario, yala: ;D


#15236
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
thez!!!
amikor még az újsághordással foglalkoztam akkor nyomattam ezeket a dolgokat... hmmm.
de biztos, hogy szúrt defekted nem lesz...

#15237
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
helló
a duro asszem triálra gyárt külsõket/legalább is triálos srácok használják!!
thez:volt régen egy kisgyerekbiciklim teljesen tömör gumival,4év alatt nem lett semmi baja!(ha jól emlékszem)kezdelek megérteni!kicsit összegyüjtötte az üvegdarabokat,rajz szöget,de jóaz!
sun felnivel szívok még mindig,de tegnap o.uti külsõt raktam volna föl.hát az a pokol!!27es felnire,egy k.vékony külsõt!1,5óra után föladtam!!aszittem nincs rosszabb a dh külsõ,széles felni kombónál,de van!!
háj pá puszi :-* :-*

#15238
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
thez, te kész vagy! :o
ha látok valahol 26"os tömörgumit, szóljak, hogy rakják félre? ;D

#15239
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
na, ma kaptam egy 2.5os durot
szep meg jo ;) holnap fel is dobom a gepre. vastagsagilag, igy hogy meg van adva a 2.5 col, nem tunik olyan nagynak. szal kb akkora mint a 2.35os ZSÍÍÍR albert. viszont 1100gramm!!!!!!
kicsit jo ;) ez ala bemegy a kozel egy kilos fireDHpro, es kesz is a defektvedelem ;)

#15240
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
az egyik haverom nyomja 3" duro wildlife-fal. g*ci nehéz. legalább másfél kilcsi, de inkább több. a gördülési ellenállása mint egy tanknak. de nem lehet felütni, és 1.5 baron is isten. :)