Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15840 hozzászólás a témában

#15061
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nálam 1200 gramm a fájdalomküszöb.
bár eddig csak 900 grammosakkal mentem, egyszer majd kipróbálom a nehezebbet is. most csak viszonyítok, hogy szerintem ott lenne a határ. aztán lehet, hogy nem :)
persze mindig félek, hogy ez a 2.4-es ricsi, ami csak 850 gramm, egyszer megadja magát, de másfél bár se kottyant meg neki nyáron, amig hajtottam, szóval egy ideig maradnak. de jön melléjük egy pár 2.35 2ply maxxis is. ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#15062
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Ez tényleg nyomós érv! :)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#15063
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
nehogymár én szivjak csak :)

de Evicstöl vettem ugy még a merevet és rajtamradt,mert megfogott olyan helyeken ahol márbarult a naci

meg 2br körül az utczán lehet néniket ijesztgetni...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#15064
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Ehhh... Osztyapenkó! A 2.7 geci sok! Azé, mer eccer elbasztad és azt vettél, még nem kéne hírdtened! :):):)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#15065
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
szerintem meg ha valhol látsz nokiant vedd meg
vgy hozzas valkivel/boltbol

ha nem akkor talán a maxxis a legjobb alternetiva

akkor summázván neked egy olyan gumi kell ami "felüthetetlen"

akkor legyen 2ply ha ragaszkodsz hozzá,de simn vállalható elöre a szimpla
de 2ply ba még bele túrni a 480g belsöt az már kissé paranioás dolog....

mobster a tippem 2.5-2.7 méretben

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#15066
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Ûûûû, a picsába... Bár mára nem terveztem efffajta dolgot, de ez már elgondolkoddtató... Akkor legyen 2.5 Maxxis 2ply Mobster... Így már minden ok...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#15067
Stinkypapa

Stinkypapa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
részletekben? akkor menjél a felnin....nekem 8!!!

#15068
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Dig: Mivel most szélsõségesen jó a kedvem, nem bocsájtkozom veled vitában, mert nem vagyok hajlandó ilyen faszságokkal törõdni. Ülj a géped elött és irogass számodra nagyon vicces dolgokat! Sok siker hozzá! :):):)

Stinkypapa: ez már sokkal inkább eszes észrevétel... Hehehehe... De nem szabad elveszni a részletekben!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#15069
Stinkypapa

Stinkypapa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás

Heheheheheehehehe... Menni kell, nem a gumikkal szarakodni!!!


jó, jó! De gumi nélkül nehéz menni.......

#15070
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Igen.Akkor átmehetek rajtad?
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#15071
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Heheheheheehehehe... Menni kell, nem a gumikkal szarakodni!!!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#15072
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Azaz érdekes, hogy énis azért utáltam a nagy külsõket, mert mentem olyan géppel, amin az volt. És amikor hozzájutottam jutányosan ezekhez (2ply 2.5 Highroller) az én gépemen nem változtattak annyit. Oké nehezebb, de nincs az az egyébként monstrumalkatrészek/geometria által okozott monstrum feeling. Kihúzott nyeregcsõvel már észre sem veszem. Oké nem gyorsul úgy, de tartja is magát lefelé!!

Aktuális civil


#15073
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Eredeti dátum: 2002-02-24, 15:54
Amugy csak véletlen leltem rá adminálás közben.

Mentem olyan géppel, amin 2.7es mobster volt. utáltam. A 3.0 as Duro-t is. Még a 2.5ös dual ply Minion is sok volt nekem. Monnyuk én sose leszek ilyen destruktiv huck-rider, szal nekem tényleg nem kell. Meg azt is tudom, hogy megszokás kérdése, de vannak dolgok, amiket nem akarok megszokni. Szal nálam ~900g a lélektani határ.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#15074
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Hehehe, szemfüles. Változnak az idõk, a bringa, a sebesség.
Az elsõ az mikori? Tudom, hogy akkor eléggé rajta voltam ezen a témán és rádumáltak a jelenleg használt külsõkre éshát bejött. Hurrá!
"A másfélkilós külsõt mindenkinek" persze részben poén, dehát mûködik. Egyébként tényleg a Pracer fire Pro gumi szintje lenne ideális...

LOL, 3 év telt el azóta..

Aktuális civil


#15075
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ezen topik kezdõ post-ja:

Helló mindenki!

A bajom az, hogy vagy Brutál DH gumikat kapsz, amik 1,2 kiló felett vannak, vagy elfogadható (900g körül) súllyal csak túl kicsiket (2.1-2.2). Vagy mégsem?

zap: 2004.12.29:

Másfélkilós külsõt mindenkinek!!

hogyisvanez? :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#15076
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
én meg használtam 1 ply maxxist... persze alatta volt egy kontinentál vertikál, illetve egy panarészer fájör déhá pró... tök jó volt.
sosem kaptam defeketet.
cserébe valahogy nem is ment a szekér....
msot meg jó kis 2.125-ös csing segg krúzer gumi, ami kb 2.2-nek felel meg, és atomjó, nóném lófing cécós belsõvel,nem csúszik, nem kapok defektet, szép, erõs....
és kijöttem belsõvel együtt(amit zolléról huztam le véletlenül waterjumpkor:-D) 2000 ft-ból.... persze mindezt terepre mondtam. aszfalton is atomjó az egész.
francnak 12-15-20e-t költeni egy külsö belsö kombinációra... meg 2ply elöre meg anyámkinja....
ez kb mint hogy elöl szükség van a double trackra.... azokon a bicikliken is jót nevetek néha:-D már csak a monster hiányzik rájuk...
mind1.

#15077
Stinkypapa

Stinkypapa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
hidd el én se cserélném le de hátul csont sima a külsö és elöl se valami jó szal kellenek az uj külsõk! De nokiant sehol nem tudtam szerválni pedig az a gaza nagyon cool! De én úgy vettem észre hogy ezeknek a minionoknak durvább a mintázatuk mint a nokiannak magasabbak a bütykei meg amugy is....

#15078
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
és Cedric is mondta hogy a nehezebb kerés egyenesebben száll....

meg a nokiant le nem cserélném....

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#15079
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Nekem is 2ply 2.5 ös Highrollerem van és tekerhetõ. Kicsit nehéz a gép tõle, de meg lehet szokni. Viszont nincs felütésem, ha avar alatt bújó éleskõnek megyek.

Aktuális civil


#15080
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
a nokian az eléggé baba külsö!!
nagyon fog kanyarban azt hallani mindenhonnan

de ha már nem stabot vettél akkor nem lennne jobb ha megmaradna a tekerhetösége a gépnek!?

nem feltétlen jobb a dupla falú....

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!