Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15839 hozzászólás a témában

#15041
Stinkypapa

Stinkypapa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
Most nem kötekedés miatt, de most amig nem probáltad hogy ez a dupla falvastagság télleg jó addig te se tudod hogy ez télleg véd a felütéstöl(jó paraszti ésszel belátható) de ennyi erövel simán lehetne ezzel az oldalfallal stabilabb is a gumi! sztem.....

#15042
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
felütésvédelem müködik.
mivel kb KÉTSZER OLYAN vastag az oldalfala, csak adtak neki jólhangzó nevet.
ha nem bízol magadban, vedd azt.
ha tudod, hogy elöl eddig sem sürün ütötted fel, akkor felesleges a plussz súlyt cipelni.
én a "stabilitás" szövegre írtam.
de vedd meg és ne kérdezz.
ha ennyire kell akkor...

#15043
Stinkypapa

Stinkypapa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás

vedd meg és próbáld ki!!!

két hónap mulva mond el mijen lett!!

ez a tuti módszer
:)


Sajnos én se fosom a pénzt........

#15044
Stinkypapa

Stinkypapa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
ennyierövel minden lehetne reklámszöveg! Hogy ez a felütésvédelem müködik! Vagy akármi! Szal.......

#15045
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Én nem megyek bele a gumiba, csak annyi hogy legyen jó mintázata és jó puha keverék meg legyen jó a futása de ez a mintázatba tartozik..meg persze a súly sem mindegy..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#15046
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
vedd meg és próbáld ki!!!

két hónap mulva mond el mijen lett!!

ez a tuti módszer
:)

ha a maxxisnál maradunk akkor szerintem jól jársz a 2,35ös minionnal hogy megnyugodj hátra 2ply verzióban 60a kemyénységben,elöre meg nem kell 2ply mehet a sima is és 42a hogy igazán tapadjon.Ezzel majd ott vagy mint egy "mezei"2,5/2,7el.

Ha meg merevbe kell akko hátra is rakj kettöfelest

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#15047
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
akkor meg kell fizetni a reklám-menedzsereiket, mert jól dolgoztak.
kávét ne fõzzön a rántotta mellé a gumi?
most egy ember vagy tud biciklizni, vagy nem.
ha tud, akkor minek ez a "stabilitás"-reklámszöveg?
akkor csak a súly, illetve a gumi tapadása a talajhoz számít.
aki meg megint csak a lúzer manuálok alapján bicajozik, annak kell az spv(dh-ra nem pedig cc-re), a stabilitása a guminak, a beút kiút beállító kiállító pöcök egy rugóstagra, kell a 35 virtuális forgáspont....mind1
on

#15048
Stinkypapa

Stinkypapa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
de a nokianokban is van ilyen felütésvédelem........Meg a maxxis katalogusban azt olvastam hogy nem csak a felütéstöl véd hanem stabilabb is....

#15049
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
jó amig ki nem próbálsz egy kisebbet
ugyanaz a tapadás
majdnem ugyanaz a kinézet
könyebb tekerhetõség, könyebb bicikli, nagyobb sebességek.
és szvsz 2ply is felesleges elõre. hisz eddigis megvoltál nélküle!

#15050
Stinkypapa

Stinkypapa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
Nemtom lehet benne valami! Nekem eddig majdnem minden külsöm 2.5-ös volt és sztem tökéletes! sztem ennél maradok de ha lessz alkalmam igérem kiprobálok egy 2.35-set is!

#15051
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
aki monsterrel, meg RM7el megy, annak már pont mind1, akár ólommal is kiönthetné a belsõt....

ált. a nagy, nehéz gumikat hamar kinövik az emberek. mármint mindekinek van egy fellángolása, aztán rájön hogy mégsem. és jobb is ha ez történik, hisz akkor nem csak azért nem tesz fel nagyot, mert itt meg ott azt mondták hogy sz@r, hanem rájön, megérzi hogy tényleg az.

#15052
Stinkypapa

Stinkypapa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
Jó lehet benne valami! De ugyküll voltam már vesenyen, de az én bikom ugy alapbol nem egy dögnehéz dolo szal én ugyérzem bártan megengedhetem magamnak ezta plusz 1 kg-ot de mondjuk aki rm7-el megy és monsterrel annak télleg valahol kell sporolnia az anyaggal hogy könnyebb legyen a gépe! De javítsatok ki ha tévedek....

#15053
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Láttál már dh versenyt?Nem hiszem ha ilyet mondasz..
Én sem voltam aztán rájöttem mekkora külömbség egy négy kilóval könnyebb géppel menni..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#15054
Stinkypapa

Stinkypapa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás

Ja meg lassan gurulsz és nehéz tekerni.Amit lefelé is kell.

Az xc-s hajlamok kibontakozása....... Na jó lehet benne valami! De akkó se vagyok gramhuszár!! És nem a külsön fogok sporolni.......

#15055
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Ja meg lassan gurulsz és nehéz tekerni.Amit lefelé is kell.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#15056
Stinkypapa

Stinkypapa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
mé olyan fotos hogy hány kiló egy dh gumi? több a suj nagyobb a gravitáció! Ecte nagyobba sebesség is...:-D

#15057
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a '05 diesel 1200 gramm. tanultak :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#15058
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
conti?
ja, csak ne legyen semmi vizes:-)
diesel, vertical... nem eröltetendö
oldalfal meg NULLA.
tehát... kb duro style, csak 1/10 annyi anyag.

#15059
vendég_zsiber_*

vendég_zsiber_*
  • vendég
A continental külsõk egész jók. Freeridehoz a gravity protectiont ajánla a gyártó.

#15060
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nálam 1200 gramm a fájdalomküszöb.
bár eddig csak 900 grammosakkal mentem, egyszer majd kipróbálom a nehezebbet is. most csak viszonyítok, hogy szerintem ott lenne a határ. aztán lehet, hogy nem :)
persze mindig félek, hogy ez a 2.4-es ricsi, ami csak 850 gramm, egyszer megadja magát, de másfél bár se kottyant meg neki nyáron, amig hajtottam, szóval egy ideig maradnak. de jön melléjük egy pár 2.35 2ply maxxis is. ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.