le akartam mérni, de nincs már benn a nagykerben nálunk ilyen külsõ...26"
sry
le akartam mérni, de nincs már benn a nagykerben nálunk ilyen külsõ...26"
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
RAUH-Welt
B E G R I F F
Ez megintcsak kompromisszum, útfelület függõ és ettõl egyéni lehet.ha nincs súrlódás, akkor nincs tapadás se...
Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.
Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !
A találmányok már csak ilyenek..
schwalbe tabletopról tapasztalat?
a két nagy esélyes a holyroller és a tabletop :confused:
ha nincs súrlódás, akkor nincs tapadás se...Akkor a gumit rendesen fel lehet fújni és a gumi-talaj kapcsolatnál nincs akkora súrlódás.
Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.
Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !
A találmányok már csak ilyenek..
Ráadásul könnyebben is gurul ha rendesen fel van fújva!...4-4.5bar-nál semmi baj nincs vele, összességében szerintem mindenképpen megéri az árát...
Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.
Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !
A találmányok már csak ilyenek..
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
Találtam ilyen nevü gumiról véleményeket.Hóba Speed King-et vegyetek!!! Egyszer sem estem még... (bár ügyesség is kellett de akkor is.
)
Ami beleragad következõ kerékfordulatnál kidobálja magából, nagyon jól irányítható, fantasztikus!1900 Ft-ot megért!

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.
Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !
A találmányok már csak ilyenek..