most meg közöttük vacillálok:
http://shop.unas.hu/...ikk=unas_490196 7 e /db.
http://www.starbike....ang=en&pid=4979
olyan mindenesnek kellene, fõként döngölt talajra..
Áááá, mondjuk 4-rõl lemegy a nyomás 3.9-re. Nem észrevehetõ.
Látom itt mindenki Scwalbe-fan, akkor nem szólok be.
Mellesleg a schwalbe egy kaki..legalábbis a tabletop modell. Amikor feltettem, vizes aszfalton próbáltam ki elõször ahol eléggé rossz volt..persze nem ez a felhasználási területe tehát reménykedtem hogy ha majd kisüt a nap jobb lesz.. száraz aszfalton ugyanolyan ratyi. Félek erõsen behúzni az elsõ féket mert megcsúszik a kerék. Ez az elsõ gumim ahol gyors-szûk kanyarba érzem a csúszást (betonon!!). Gondoltam hogy döngölt földön jó lesz de a tapadás ott is szánalmas. Ha kiállok 90 fokban egy kis föld domb oldalára lecsúszik..Látom itt mindenki Scwalbe-fan, akkor nem szólok be.
Lehet specialized is.Áááá, mondjuk 4-rõl lemegy a nyomás 3.9-re. Nem észrevehetõ.
Látom itt mindenki Scwalbe-fan, akkor nem szólok be.
A sebesség mindent megold.
Dante! Ha már latex...hosszú távok végére ereszt érezhetõen valamit a belsõd?
A sebesség mindent megold.