tudom hogy mar tobbszor volt, de nehez keresni: aszfalt mennyire eszi az NN-t?
Eléggé. Nem oda tervezték.
közel sem annyira mint a racing ralphot. vegyes felhasználásban 4-5 K lehet az élettartama.
Joe, te hány garniturát használtál el belõle, hogy ilyen magabiztosan mondasz véleményt róla?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





