Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#10581
Írta 2008. január 01. - 15:17
#10582
Írta 2008. január 01. - 14:30
Ami beleragad következõ kerékfordulatnál kidobálja magából, nagyon jól irányítható, fantasztikus!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10583
Írta 2008. január 01. - 10:20
Ha átépitem a bringát, akkor nobby nic-et is lepróbázom, mert az új felniken az van.
#10584
Írta 2008. január 01. - 06:41

mondjuk díszburkolaton szépet lehet csúszni vele...
de nagyon finom ballonos.. és occó.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10585
Írta 2007. december 31. - 11:37
valaki? esetleg ebben a kategóriában valami alternatiiva?holyroller-rõl mi a véleményetek?
#10586
Írta 2007. december 29. - 13:57
Pedig én hallottam ilyen gumi vulkanizálásról, valahogy be lehet csinálni azt a lukat, egész biztos.
Tehát kinek milyen ötlete van?
Külsõt nem lehet vulkanizálni - legalábbis egy kevlaros jófajta bringakülsõt. Amit tehetsz, az az, hogy összevarrod a vágást dacron-cérnával (horgászbolt, íjászbolt), s belülre egy speciálisan külsõre való foltot (KÉK szegélyû Tip-top), kívülre pedig egy belsõre való foltot teszel (pl PIROS szegélyû Tip-top), hogy a varrást megvédd. Én ezt csináltam, s tök stabilan versenyeztem vele még. (sõt, most is ez van) Nekem is volt szerencsés a vadiúj versenykülsõt szétvágni az elsõ versenyen ugyanis.
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás
#10587
Írta 2007. december 29. - 13:21
#10588
Írta 2007. december 27. - 13:59
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10589
Írta 2007. december 27. - 13:36
#10590
Írta 2007. december 27. - 01:22
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10591
Írta 2007. december 25. - 18:44
conti Leader (2.1) mi a véleményetek? leginkább az érdekelne hogy országúton, illyetve göndölt földúton,murván milyen
Már ki lett vesézve, keress rá.
Murvára felejtsd el, döngölt földúton nem rossz, sárban szintén felejtõs.
#10592
Írta 2007. december 25. - 17:00
#10593
Írta 2007. december 20. - 22:07
#10594
Írta 2007. december 20. - 22:04
hogy érted, hogy milyen méret megy rá? 622-es
700-asként is jelölik azaz egy 23-622 külsõ más nevén 700*23C
méretben pedig ami a láncvillák vagy a támvillák közt elfér
Egészen konkrétan arra gobndoltam, hogy a felni szélességéhez milyen széles vagy keskeny gumit lehet passzintani? Van e valami mérethatár, amilyen széles gumit még bele lehet tenni, pl. a 23 mm széles gumi nem túl keskeny a felni szélességéhez és a 28-as kerekekhez kapoható brutál széles terepgumi szintén belemegy-e?
A sima trekking és városi külsõkkel nyílván semmi gond, hiszen ez egy trekking kerék, de az ezeknél lényegesen keskenyebb vagy szélesebb gumikról nem tudom eldönteni, hogy jók-e.
#10595
Írta 2007. december 20. - 20:19
hogy érted, hogy milyen méret megy rá? 622-esSziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha a felnimre 622X17 van ráírva, akkor melyik méretek mennek rá? Mármint rámegye-e az országuti köpeny, illetve melyik a legszélesebb terepguma amit még elbír. Most egy 37 mm széles conti contact van rajta.
Köszi szépen
méretben pedig ami a láncvillák vagy a támvillák közt elfér
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#10596
Írta 2007. december 20. - 20:09
#10597
Írta 2007. december 20. - 18:44
Nekem nemrég egy olcsó Conti gumi hasadt szét, az ment a kukába, de egy drágább külõnél én is biztosan megpróbálkoznék a javítással.
Majd írd meg, hogy mit sikerült csinálnod, mert ilyen bárkivel elõfordulhat, fõleg mióta divat az erdõbe hordani a szemetet.:rocketman
#10598
Írta 2007. december 20. - 18:35
#10599
Írta 2007. december 20. - 15:33
#10600
Írta 2007. december 20. - 14:25
mellesleg mehetett volna a gumitopikba is nyugodtan...
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





