Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#9681
adrian.urgyan

adrian.urgyan

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Viszont most hogy mélyebben belegondoltam mondtak valamit hogy talán nem biztos hogy 630-asra való de nyúlik annyit. Nekem már nagyon aktuális egy külsõ csere remélem 1-2 héten belül összejön és akkor meg tudom nézni a pontos méretét. Egyébként én meg pont a külsõvel vagyok bajban ebikeon pl. csak 630x32-es Kenda külsõ van.

#9682
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
jaja kell h legyen mert ugy emlékszem h faterom régi csepeljében is ilyen 27 1-1/4es volt. csak már eladta rég...

#9683
adrian.urgyan

adrian.urgyan

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás

egy ismerösömnek kéne 27. 1x1/4 es belsö.
lehet még ilyet kapni simán ugye?
ugy rémlik nekünk is volt anno itthon ilyen, de én már csak a monti gumikba utazok :)


Én múlt nyáron vettem 2-t, úgy emlékszem Kenda volt. Egy vidéki boltban szóval gondolom lehet nagyvárosokban kapni.

#9684
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
egy ismerösömnek kéne 27. 1x1/4 es belsö.
lehet még ilyet kapni simán ugye?
ugy rémlik nekünk is volt anno itthon ilyen, de én már csak a monti gumikba utazok :)

#9685
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
foltból vágj egy picike darabot, kb2-szer akkorát mint a lik.....és azt kell odaragasztani....csak figyelj arra h minden oldala le legyen tapadva és ne váljon fel...

#9686
R.I.P.

R.I.P.

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
sziasztok!
kijukadt a jó drága syncros belsöm a szelep és a tömlö találkozásánál egy kis helyen ,meg lehet azt ott foltozni,vagy dobjam ki?
köszi a segítséget
:rocketman

#9687
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

most speciel szilvásra gondoltam, meg a duna maratonra. de amúgy budai hegyekben tekerek.


1,8 ból tuti gumi a speci houffalize pro. tavaly egész évben ilyennel nyomtam és mindnehol megállt a helyét, mellesleg 400gr kb.6000HUF. aszfalton és vizes kövön nagyon ott van...(pl. szilvás)

#9688
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

schwalbe nn 2,25-re tudna vki egy mért szélesség/magasság értéket mondani? (próbáltam visszakeresni)
köszi.

55/57
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#9689
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

csak két oldal vissza


hopsz, köszi. :)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#9690
FRIZ 22

FRIZ 22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

schwalbe nn 2,25-re tudna vki egy mért szélesség/magasság értéket mondani? (próbáltam visszakeresni)
köszi.


csak két oldal vissza:
http://forum.bikemag...&postcount=6173
magasság 55 körül (betonon, 4bar)

#9691
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

most speciel szilvásra gondoltam, meg a duna maratonra. de amúgy budai hegyekben tekerek.

Szilvásra minek? Dunára/Budai-hegyekre meg jó az 1,8 is. Az 1,55 skilles gumi, oda kell a rutin.


#9692
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás
rob meg tudod nekem mondani, hogy van-e a nagykerben speci resolution sport?

#9693
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
schwalbe nn 2,25-re tudna vki egy mért szélesség/magasság értéket mondani? (próbáltam visszakeresni)
köszi.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#9694
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
most speciel szilvásra gondoltam, meg a duna maratonra. de amúgy budai hegyekben tekerek.

edit: szilvás nem annyira vészes, ott nem is én mennék vele, de már 2 éve sz*pok a sárban a 2.1es gumikkal, mostmár veszek egy sárgumit. akkor 1.8 lesz, köszi.

#9695
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Attól függ hova.
Ha sziklás környék akkor inkább 1.8. Ha viszont több a ragadósabb sár, sima földút akkor 1.55.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9696
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
maxxis medusából 1.55 vagy inkább 1.8? tekerni akarok, nem tolni, csak nem tudom, hogy az 1.55 nem keskeny e kicsit lefele...

#9697
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
2,2" speci enduro pro biztos kapható (ha nálunk van a nagykerben ;)) és 7190 huf a hajtogatósnak az ajánlott fogyára.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#9698
Exile

Exile

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Köszi. Ez már szép választék, bár kétségkívül megszûri az, hogy melyiket lehet kapni, és mennyiért.
(Most az a terv, hogy épül egy új bringa, vízszintes papucsokkal, telóval. Ez a merevvillás lenne a túrázós, a meglévõ aszfaltos gumikkal.)
Nyekereg a láncom, mint egy részeg kórus, nem segíthet rajta, csak a tribológus!

#9699
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Nem baj, ha gyorsan kopik, sajnos elég ritkán tudok eljárni bringázni, úgyhogy nálam a rövid életûnek mondott alkatrészek is sokáig tartanak... Aszfalton meg csak tizenegynéhány km-t kellene gurulnia a tett színhelyéig (meg vissza), túrázásra lenne másik bringa.


Ha nem számít a kopás és hogy lassú aszfalton akkor a specialized enduro pro d2 26x2,2 jó választás lehet (májusi bikemag 26 o.), jó elõre és hátra is, jól mászik, jól fékezhetõ, jól kanyarodik. Ha kicsit gyorsabb gumi kell, akkor jó lehet hátra a schwalbe jimmy 2,1 (ebbõl van olcsó drót peremes és drága hajtogathatós) vagy az új z-maxok: evolution, premonition, intuition, a wcs változat tapad legjobban ezek közül. Szerintem a merevvillához elõl 2,2es-2,3as gumit használj, sokkal kényelmesebb, a specialized gumik általában jók elõl.


A sebesség mindent megold.

 


#9700
Exile

Exile

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás

Még gyártja a panaracer.
Gyártanak jobb gumikat, de erre a talajra SS-hez nehéz jobbat mondani, ami nem kopik el nagyon gyorsan.


Nem baj, ha gyorsan kopik, sajnos elég ritkán tudok eljárni bringázni, úgyhogy nálam a rövid életûnek mondott alkatrészek is sokáig tartanak... Aszfalton meg csak tizenegynéhány km-t kellene gurulnia a tett színhelyéig (meg vissza), túrázásra lenne másik bringa.
Nyekereg a láncom, mint egy részeg kórus, nem segíthet rajta, csak a tribológus!