Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#9641
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
én a ragasztós megoldás híve vagyok, gondolom ez a vulkanizálós. 2 belsõm is van, amiken kb 1.5 éves a ragasztás, és olyan, mint a taft - még mindig tart!;)

edit: voltam ma boltban, speci fatboy vs schwalbe kojak elgondolással mentem be, aztán kijöttem, és most egy pár 1.25ös maxxis detonatorra gyûjtök. pont annyi minta van rajta, amennyi kell, könnyû és olcsóbb, mint a másik kettõ, ami tükörsima.

#9642
hercsi

hercsi

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Sziasztok!

Defektjavító szettek kapcsán mi a véleményetek a vulkanizálós vs. öntapadós megoldásról? Melyik a praktikusabb, strapabíróbb/idõtállóbb, stb.?

Elõre is köszi a véleményeket!

#9643
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
A Trailbear sztem se rossz, ede egyrészt kicsit drágásabb, meg a 2.5-ös méret és a toronyként meredezõ bütykök nem arra utalnak, hogy a tekerhetõség bajnoka :) Bár ha bekerült a Tamashi, akkor ezt se kellett volna kihagynom :)

#9644
vidraa

vidraa

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok...
mi a véleményetek, tapasztalatotok a CST gumival?
Minen boltban azok vannak. igaz olcsón..

#9645
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

szeretném ha haladós maradna a bringa, szóval kb max 800g-ig mennék el súlyban.
tiogát ismerem, szóval az nem :D tamashi ahogy látom másfél kiló szóval az sem. rubena se sokkal könnyebb.

az irc meg a kendák viszont nem tûnnek rossznak papíron. 2.3as se annyira nehéz.. hmmm
alszom rá egyett így 3 óra környékén asszem .)

irc trailbear 2,25
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#9646
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
szeretném ha haladós maradna a bringa, szóval kb max 800g-ig mennék el súlyban.
tiogát ismerem, szóval az nem :D tamashi ahogy látom másfél kiló szóval az sem. rubena se sokkal könnyebb.

az irc meg a kendák viszont nem tûnnek rossznak papíron. 2.3as se annyira nehéz.. hmmm
alszom rá egyett így 3 óra környékén asszem .)

#9647
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Mennyire legyen olcsó, és mennyit akarod tekerni?

Tippek;

Tioga Factory DH 2.1 v 2.3 F + R 2300 Ft. ebikeon nem könnyû, de tekerni még nehezebb, felszántja a hegyet-völgyet :)

IRC Kujo XC ~2.3 könnyû mindenes, tekerni is lehet, de lefelé sem lesz kevés

Kenda Blue Groove, Nevegal DTC 2.1 a Tiogához képest a másik véglet, edzeni, zúzni ezek vannak a Trance-en, és haladós, de jól tartó külsõk
árat nem tudok - mtbr-en vmiért nem szeretik

fentiek saját tapasztalatosak

vagy esetleg;
IRC Tamashi DH Soft 2.35
Rubena Triton 2.45 3300 Ft

#9648
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
sajna elég szûkös a keret, úgyhogy NN-t most nem tudom bepróbálni :/

#9649
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
haveromnak 2.25-os nobby nic-ek vannak a reign-jen. siman uberelnek ballonossagban egy-ket 2.3-as gumit.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9650
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
köszönöm a gyors választ .)

valamit be kell újítani a reignre. ha jobb tippetek van elõlhátul ~15centit mozgó enduro masinára, még most beszéljetek rá másra :)

#9651
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
26X2,30 Speci Eskar Sport Drótos, van belõle, és az ára: 4390 huf.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9652
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
thez, rob, megtudnátok mondani légyszi hogy van-e Speci Eskarból drótos verzijó és mennyibe kerül?
köszönöm!

#9653
Xabi

Xabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 751 hozzászólás

nekem van kenda kwick roller 1.5 ös slickem
400g körül van. (420 tól tuti nem több)



Récsei RideBikeba láttam belõle pár darabot még õsszel (azóta nem jártam arra).
Nekem is van kvickrollerem, de nálam eléggé gyûjtögeti a tüskéket. Esõben viszont jobb, mint a sportcontact.

X.

Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!



#9654
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
1.0-as specialized all condition esetleg? armadildos, szoval nehezen kapsz vele defektet. nekem van egy par a doboz aljan, majd egyszer felprobalom mar a Giantra, hogy milyen vele hasitani

nomeg a specializedemen van a nagykiralysag. 2.0 bontrager Hank :D muhaha
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9655
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
akkor én maradok a nagy S-nél:) 3ezer pízt megér, és 1,25ben elég vékony is.

#9656
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
nekem van kenda kwick roller 1.5 ös slickem
400g körül van. (420 tól tuti nem több)
1400 ért jutottam anno hozzá. hajtogathatós.
http://www.discountb...res/pkt735w.jpg

pesten hátha kapni valahol....conti sport contact-tól valószinü olcsobb....

#9657
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
3950, ha jól emlékszem.

de cserébe se nem nehéz, se nem egy selejtezett szett (conti), jó súly (395g) és még defektálló is.

Nekem annó nagyon bejött.

#9658
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás

cst 1.4 : rémhöri pont a minap dühöngte el az üzenõfalon, hogy nehéz felrakni. de felrakás nélkül is nehéz.


A felni miatt volt az legfõképpen :)
Amúgy edzõkülsõnek, jó, kit zavar hogy nehéz, legalább erõsödik az ember :)
Holnap lemérem ha gondoljátok...
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9659
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Én ezen a szemét Sport Contact-on lepõdtem meg. Nem szúrta át eddig se üveg, se akác, se drót, fene egye rá az eget reggelre. Csak ajánlani tudom, bár nehéz volt eddig minden felnire szerelni.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9660
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Haveromnak 1700 ft-os Kend slick gumilya van.nem a legkönnyebb de még nem defektelt vele és azt mondja h. elég jól tapad.Ja és 1.5-ös.
www.sintesibikes.com