gyors konnyu UST gumit mondjatok
eddig ezek vannak versenyben
racing ralph
kenda small block8
conti mountain king 2.2
conti speed king 2.1
geax saguaro
Furious Fred?
gyors konnyu UST gumit mondjatok
eddig ezek vannak versenyben
racing ralph
kenda small block8
conti mountain king 2.2
conti speed king 2.1
geax saguaro
A sebesség mindent megold.
RAUH-Welt
B E G R I F F
RAUH-Welt
B E G R I F F
gyors konnyu UST gumit mondjatok
eddig ezek vannak versenyben
racing ralph
kenda small block8
conti mountain king 2.2
conti speed king 2.1
geax saguaro
RAUH-Welt
B E G R I F F
RAUH-Welt
B E G R I F F
és a schwable land cruiser?
hasonló mintázatú rubena-val vettem a gépet...????????????
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
én is vulkanizálok inkább bár a montihoz a bbb-s öntapados készletem van ami elsösegélynek nem rossz söt volt már bent ezzel foltozott belsö több mint egy hónapig is gond nélkül lustaság miat.Az én gondom vele hogy nyúlik a folt azaz ha nagyobb a luk kidudorodik.puklisodik ott a folt (bocsi de nem tudom jobban megfogalmazni)és valószínü emiat volt egyszer durrdefektem viszont tök jó a bovdenházak alá festék lekopás ellen:D
Kala 2,25-öst írtam
tök jól tekerhetõ és 750 g körül van, viszont kurva jól tapad
Dave : és nézd meg a WTB slickasurust is...