Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#9661
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
engem is. kíváncsi vagyok, mi a nem drága:)

#9662
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
na thez, akkor a drótos kojak 1.35nek máris érdekelne az ára, ha olcsó. :)

#9663
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
schwalbe kojak, 1.35? még drótos is, szal nem drága....
viszont könnyû.

#9664
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

cst 1.4 : rémhöri pont a minap dühöngte el az üzenõfalon, hogy nehéz felrakni. de felrakás nélkül is nehéz.

vegyél conti sportcontactot, ha olcsón akarod megúszni. van 1.6 sok helyen (bringabutik pl), ezt használom is napi szinten, nekem bevált. meg 1.3 is van- most ilyet keresek, de sehol nem találtam még.

de hasonló a maxxis detonator 1.5 is, ez havernak vált be, vagy esetleg irc metro II.


contival nekem is ez a bajom, hogy csak a széles van belõle. maxxis nem szimpatikus, irc-t meg nem láttam sehol. speci szar, vagy mi? Tig ajánlotta. nekem is tetszik, na meg a név kötelez:)

#9665
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
cst 1.4 : rémhöri pont a minap dühöngte el az üzenõfalon, hogy nehéz felrakni. de felrakás nélkül is nehéz.

vegyél conti sportcontactot, ha olcsón akarod megúszni. van 1.6 sok helyen (bringabutik pl), ezt használom is napi szinten, nekem bevált. meg 1.3 is van- most ilyet keresek, de sehol nem találtam még.

de hasonló a maxxis detonator 1.5 is, ez havernak vált be, vagy esetleg irc metro II.

#9666
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
cst 26x1,4 slick jól gurul, tapad, menniyre kopik? megéri-e vagy inkább spóroljak több mint duplájába kerülõ speci fatboy-ra? egyéb 26-os csirkegumi kb 3000ig milyen van még, ami jó is?

#9667
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Szilvásvárad elõtt tettem fel 2 új Nobby Nicet de 70 km után jópár helyen berpedt a bütykök aljánál. Nektek is csinál ilyet?

én még nem vettem észre.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#9668
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
nekem a conti explorer ilyen, hogy a bütykök aljánál itt-ott be van repedezve. azt hittem, egyedi eset ennél a guminál, de ezek szerint nem...biztos van rá valami magyarázat. :)

#9669
Sakic

Sakic

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
Szilvásvárad elõtt tettem fel 2 új Nobby Nicet de 70 km után jópár helyen berpedt a bütykök aljánál. Nektek is csinál ilyet?
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.

#9670
Száncsó

Száncsó

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

olcsó gépre olcsó gumit közlekedni gyorsan
vagy egy drágább trekkingre egy könnyû, kényelmes és ballonos külsõt?

Az olcsóság nem szempont, a kényelem, és a megbízhatóság inkább számít.
Keveset tekerek, de azt szeretném komfortosan.
KTM Ultra Pro-ra kellenne.

#9671
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
olcsó gépre olcsó gumit közlekedni gyorsan
vagy egy drágább trekkingre egy könnyû, kényelmes és ballonos külsõt?

#9672
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ha terep is van akkor land cruiser vagy a hurricane

#9673
Száncsó

Száncsó

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!
Segítségeteket kérném, milyen gumit ajánlotok városi használatra, túlnyomórészt aszfaltra, kisebb részben gyenge terepre?
Milyen vastagságban (1,75; 1,9; 2.0)?

Én ezeket néztem ki eddig:

Schwalbe Landcruiser 26X1,9"

Schwalbe Hurricane Sport 26X2,0"


Schwalbe Silento II 26X1,75"

Schwalbe Big Apple 26X2,0"




#9674
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

de belsöt is neten igy sehol se látom h 27szer 1egész 1/4es :)
pedig lennie kell ilyennek.
áhh remélem egyszer végre majd fogom tudni az össze gumi méretet :)


bringabutik oldalán tuti lesz. cst-bõl

#9675
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

kössz srácok! :clap:

igen most már én is értem. ez a 27x.... ez a régi elnevezés.
ma inkább ezt a 700x.... szokták mondani.
de amugy h 700 az miböl jön ki azt még mindig nem tudom pontosan. (27 coll lenne megközelítöleg átváltva mm re gondolom én-> 27*25,4~700 )


A 700 az a gumi külsõ átmérõja ha jól sejtem, legalábbis nekem pont 70 cm a 700X37-es conti contactom

#9676
elbandi2

elbandi2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 442 hozzászólás

kössz srácok! :clap:

igen most már én is értem. ez a 27x.... ez a régi elnevezés.
ma inkább ezt a 700x.... szokták mondani.
de amugy h 700 az miböl jön ki azt még mindig nem tudom pontosan. (27 coll lenne megközelítöleg átváltva mm re gondolom én-> 27*25,4~700 )


pontosan én sem tudom, de ha érdekel és megy az angol akkor:http://sheldonbrown....ire-sizing.html

#9677
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
kössz srácok! :clap:

igen most már én is értem. ez a 27x.... ez a régi elnevezés.
ma inkább ezt a 700x.... szokták mondani.
de amugy h 700 az miböl jön ki azt még mindig nem tudom pontosan. (27 coll lenne megközelítöleg átváltva mm re gondolom én-> 27*25,4~700 )

#9678
elbandi2

elbandi2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 442 hozzászólás

de belsöt is neten igy sehol se látom h 27szer 1egész 1/4es :)
pedig lennie kell ilyennek.
áhh remélem egyszer végre majd fogom tudni az össze gumi méretet :)


de van ilyen méretezésben is : http://www.mofaker.h...r=10&listazas=1
ez a régimódi coll x coll méretben van megadva
Viszonteladók miskolcon, keress rá.

#9679
adrian.urgyan

adrian.urgyan

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Találtam Michelin-t:
http://www.chainreac...x?ModelID=20488

#9680
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
de belsöt is neten igy sehol se látom h 27szer 1egész 1/4es :)
pedig lennie kell ilyennek.
áhh remélem egyszer végre majd fogom tudni az össze gumi méretet :)