Mi a jobb, ha brutálisan tapad és gyorsan kopik, vagy ha nem tapad annyira és gyors? Vagy Tudtok olyan gumit emberi áron ami esetleg gyors is és tapad is jól?
Kezdõ vagy, igaz?
Mi a jobb, ha brutálisan tapad és gyorsan kopik, vagy ha nem tapad annyira és gyors? Vagy Tudtok olyan gumit emberi áron ami esetleg gyors is és tapad is jól?
A sebesség mindent megold.
Dante: mennyit tekersz egy évben? (no flame, csak kíváncsi vagyok)
Sziasztok!
XC és MArathon felhasználásra milyen külsõt javasoltok?
Lehetõleg elég gyors legyen... Van nekem most egy Maxxis Ranchero 2.2- esem elõl hátul és 1000 km után lekopott... Elég jó egyébként, jó a defekt állósága. De túlságosan letapad... Túl puha? Válasszak sûrûbbet? Vagy ez jó és vegyem meg újra 1000 kmenként? Kérlek segítsetek, jó ez így vagy vegyek másikat? Ha igen melyiket? Esetleg Panaracer Fire XC Pro?
köszi
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
Schwalbe Fast Fred. Elég gyors. Nevében is bennevan.
A sebesség mindent megold.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
Latex belsõrõl van valakinek tapasztalata? 2.2-es gumit még elbír?
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
ugyérted h a felni és a felniszalag közé?
Na jó, viszont még mindig nem mondta senki hogy akkor most mennyit is számít a 2.25 helyett a 2.1-es külsõ. Vélemény? Ötlet? Tudomány?
Latex belsõrõl van valakinek tapasztalata? 2.2-es gumit még elbír?
Gumicsere 3 perc, s az már mindkét kereket tartalmazza. Látszik, hogy nem szoktál rajt elõtt 5 perccel "pánikszerûen" még sárgumit felrakni.