Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#8821
Írta 2008. október 07. - 19:44
SZoval régi outi csepel apollora kéne külsö gumi, mivel a régi elkopott (taurus, 27 - 1 1/4-es, és a hagyományos(?) 700x25c (25-622) ( 28x15/8???) kenda, nagyon kicsi rá (króm felni : ) Most akkor erre milyen méret passzol? Nem értem ezt a sokféle számozást :S
#8822
Írta 2008. október 07. - 07:32
2008-as NN 2.1-el, meg 2007-es RR 2.1-el még nem volt sok defektem(1-2), pedig semmit nem használok... sima Continental belsõ(bár csak a versenyeken meg néhány edzésen volt fent)
ha valakinek van, akkor meg bírná velem és a többiekkel osztani a véleményét a Maxxis Flyweight, illetve a Superlight belsõkkel kapcsolatban, mivel olcsó, és nagyon könnyûnek írják... nem tudom, hogy megéri-e(defektszámra, tömegre lennék legfõképpen kíváncsi)
Flyweight 1,9-2,1"-es méretben 98g, a Superlight 128g. 4éve fõleg Flyweightet használok és nem kapok vele több defektet, mint az edzõgépen a 160g-os Conti belsõvel. Felütést persze egyik sem szereti.
#8823
Írta 2008. október 06. - 21:08
#8824
Írta 2008. október 06. - 19:35
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8825
Írta 2008. október 06. - 18:33
ha valakinek van, akkor meg bírná velem és a többiekkel osztani a véleményét a Maxxis Flyweight, illetve a Superlight belsõkkel kapcsolatban, mivel olcsó, és nagyon könnyûnek írják... nem tudom, hogy megéri-e(defektszámra, tömegre lennék legfõképpen kíváncsi)
#8826
Írta 2008. október 06. - 17:29
valódi ust, de a lötty nem árt...azért szúrt defekt ellen az ust sem 100%-os védelem
tapasznyalatok szerint a dzsó bácsis lötty jobb mint a kék dokument
Egyértelmû, hogy nem véd, kell egy kis lötty azért.
Igazából azért kérdeztem, mert a speci csinálta meg a 2bliss-el, hogy egyik pillanatról másikra a 2bliss átment löttyösbe ust-bõl.
Ezek szerint a Schwalbe szerencsére nem ment el ebbe az irányba...
#8827
Írta 2008. október 03. - 15:46
valódi ust, de a lötty nem árt...azért szúrt defekt ellen az ust sem 100%-os védelemÉn úgy tudom, hogy a kocsikhoz adott defekt javító cucc szilárd habot képez a belsõbe. Magyarul amikor a hozzáadott szivargyújtós pumpával belenyomjuk, akkor mindenképpen valamennyire megszilárd. Van olyan gumis, aki emiatt nem is vállalja (az egyébként egyszerû javítást), mert nehéz kiszedni belõle a dzsuvát.
A bicajos cucc viszont folyékony marad a belsõben/külsõben. Vagyis valószínûleg nem teljesen kompatibilis a rendszer.
Más.
A joe bácsi féle lötty jobb vagy rosszabb a docblue-né? Én eddig az utóbbit használtam schwalbe külsõhöz, gondoltam a saját cuccuk nem eszi meg a külsõt.
Kell-e lötty az evo tubless típusokhoz, vagy ezek még továbbra is valódi ust külsõk?
tapasznyalatok szerint a dzsó bácsis lötty jobb mint a kék dokument
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8828
Írta 2008. október 03. - 13:14
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#8829
Írta 2008. október 03. - 09:12
A kocsimban van 1 L folyadék, az nemtudom menyire volna kompatibilis egy müanyag bevonatú felnire (a kocsi felnie, amihez van a "tej kit" az bellöl fém:chin:?)
Én úgy tudom, hogy a kocsikhoz adott defekt javító cucc szilárd habot képez a belsõbe. Magyarul amikor a hozzáadott szivargyújtós pumpával belenyomjuk, akkor mindenképpen valamennyire megszilárd. Van olyan gumis, aki emiatt nem is vállalja (az egyébként egyszerû javítást), mert nehéz kiszedni belõle a dzsuvát.
A bicajos cucc viszont folyékony marad a belsõben/külsõben. Vagyis valószínûleg nem teljesen kompatibilis a rendszer.
Más.
A joe bácsi féle lötty jobb vagy rosszabb a docblue-né? Én eddig az utóbbit használtam schwalbe külsõhöz, gondoltam a saját cuccuk nem eszi meg a külsõt.
Kell-e lötty az evo tubless típusokhoz, vagy ezek még továbbra is valódi ust külsõk?
#8830
Írta 2008. október 03. - 00:07
#8831
Írta 2008. október 02. - 20:44
nem vszínûnem tom mi lehet a gond... 2,1-es belsõ nem okozhatja vagy?
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8832
Írta 2008. október 02. - 20:38
joe bácsi félével
van elõre töltött belsõ is
nem kis teljesítmény, nekem mióta RR - t használok (4 éve kb) 1 db defekt sikerült - rajzszög által-
nem tom mi lehet a gond... 2,1-es belsõ nem okozhatja vagy?
#8833
Írta 2008. október 02. - 20:19
joe bácsi félévelRR 2,25 eddig 2 defekt:confused: mindkettõ a lassú fajtából... Milyen lötyivel próbálkozzak?
van elõre töltött belsõ is
nem kis teljesítmény, nekem mióta RR - t használok (4 éve kb) 1 db defekt sikerült - rajzszög által-
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8834
Írta 2008. október 02. - 19:30
#8835
Írta 2008. október 02. - 17:39
A sebesség mindent megold.
#8836
Írta 2008. szeptember 27. - 20:55
Van valakinek valamiféle tapasztalata vele?
--
Beraktam vízbe, és valóban egy parányi lyuk van a belsõmön,
ha minden igaz, megjavítottam.
J.
#8837
Írta 2008. szeptember 27. - 16:00
Le kéne cserélnem a félterep gumimat, valami olyasmira ami sárban is jó
(nem dagonyában!!)
Milyen olcsót tudtok ajánlan?
Jók ezek a Kendák?
üdv
Jani
Meg fogom csinálni, csak egyelõre még pumpám sincs...
hogy nézted meg, hogy lukas-e?
lassú defekted van, told be víz alá és lesd a bubikat.
#8838
Írta 2008. szeptember 21. - 20:03
lassú defekted van, told be víz alá és lesd a bubikat.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#8839
Írta 2008. szeptember 21. - 20:01
A hátsó kerekem egyik túra után nagyon lassan (másnapra) leeresztett,
azt hittem, hogy lyukas, leszedtem a felnirõl a gumit,megnéztem, nem lyukas. Visszaraktam felfújtam megint 3,5Bar-ra (MTB). Másnapra megint leeresztett...
Lehet,hogy a szeleppel van baj? Autószelepem van.
Lehet valamit csinálni, vagy belsõvsere?
üdv
Jani
#8840
Írta 2008. szeptember 21. - 16:32
azt nem tudomDr. Kék János nem a legjobb löty. A kocsimban van 1 L folyadék, az nemtudom menyire volna kompatibilis egy müanyag bevonatú felnire (a kocsi felnie, amihez van a "tej kit" az bellöl fém:chin:?)
erre a löttyre gondoltam :
http://www.no-flats.hu/
de semmilyen löttyel sem lesz tökéletes
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





