Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#8801
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nem véletlenül Ignitorb*zi a boltos arc is. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#8802
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
WTB tetszett, de 880 grammos sulyaval egy kicsit soknak tunt, vegul Dénes ajanlasara panaracer rampage 2.3-as lett, 700 gramm, puha osszetetel, vastag oldalfal. Majd hetvegen elvalik, hogy mit tud.
Karbon alkatresz es UST-s rendszer az a ket dolog, ami szamuzve van a bringamrol :)
Rebell: erdekes az osszehasonlitas, csak nem tudom hogy ez most marketing, vagy tenyleg mindet kiprobaltak....

koszi a valaszokat.

----

FÁJVÓ

----


#8803
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás

milyen 2.2-es 2.4es gumit tudtok ajanlani, ami szereti a vizes gyokereket/koveket. Oldalfalvedelem eleg fontos, mert a 2.25-os nobbi nic-et folyamatosan felutom 2.8-3 baron.... viszont tekerek is vele, szoval nem konnyu megtalalnom az idealis gumit.


Nekem Alberst Snake Skin van elöl. Nics nagy ugri bugri vele, de tehnika minden túrán, köveken, gyökereken, lépcsökön, 1,5 -1,8 bárral tekerem elöl, de nem vagyok olyan kövér mint te (66kg::))

Ha nem elég a 2.25 akkor keres 2.35 Fat Albit, de a vizes gyökereket nem szereti egy gumi sem.

Négy evvel ezelött használtam Ignitort 2.35-at. A Schwalbek meg Contik után újra vásároltam egy szettet. Aszfaltot, vizet nem szereti, de a köveken nagyon othon van. Súlya 2.35 -ös Exception 590gr. mértem. Jobban gördül mint a 2.25 NN.
Amit szerettem volna mondani, az "öreg" Maxxis Ignitor még mindig megverekszik egy "modern" NN vagy egy MK -el.

Itt egy pár enduro gumcsi tesztelve:

http://www.x-aces.co...f8-05ed79be9724

#8804
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

kontival csak szoptam eddig, az eddigieknek mind szar anyaga volt, vizesen eletveszelyes.
UST-s NN pedig tul draga lenne, meg abban mar nem bizok :)
Bemegyek, oszt megnezem a mackot, meg a farkast, arban 7-8 korul gondolkoztam ugyis.
koszi

ha ennyit felütöd tényleg ki kéne próbálnod az ust-t , nem belsõvel hanem joe bácsis szettel meg löttyel ....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#8805
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
kontival csak szoptam eddig, az eddigieknek mind szar anyaga volt, vizesen eletveszelyes.
UST-s NN pedig tul draga lenne, meg abban mar nem bizok :)
Bemegyek, oszt megnezem a mackot, meg a farkast, arban 7-8 korul gondolkoztam ugyis.
koszi

----

FÁJVÓ

----


#8806
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

kb 68 kg vagyok. otlet? :)


Egy állat vagy :) .
Teherhetõ, oldalfalvédelmes, jól tapadó gumiról nem tudok. Esetleg valamelyik 2,25ös ust schwalbe (pl NN) belsõvel használva.


A sebesség mindent megold.

 


#8807
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

kb 68 kg vagyok. otlet? :)

Tig: koszi lehet benezek ma. Arait nem tudod veletlenul?

wtb asszem 6,9
trailbear is akörül
mislen passz a jobbik anyagú 10 körül gondolom
esetleg - bár szívbõl utálom a contit- de a rubber queen 2,4. jó mintának láccik, igaz a nem selejt változat 12-13k körül van
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#8808
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
kb 68 kg vagyok. otlet? :)

Tig: koszi lehet benezek ma. Arait nem tudod veletlenul?

----

FÁJVÓ

----


#8809
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

milyen 2.2-es 2.4es gumit tudtok ajanlani, ami szereti a vizes gyokereket/koveket. Oldalfalvedelem eleg fontos, mert a 2.25-os nobbi nic-et folyamatosan felutom 2.8-3 baron.... viszont tekerek is vele, szoval nem konnyu megtalalnom az idealis gumit.


Hány kiló vagy?


A sebesség mindent megold.

 


#8810
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

milyen 2.2-es 2.4es gumit tudtok ajanlani, ami szereti a vizes gyokereket/koveket. Oldalfalvedelem eleg fontos, mert a 2.25-os nobbi nic-et folyamatosan felutom 2.8-3 baron.... viszont tekerek is vele, szoval nem konnyu megtalalnom az idealis gumit.

esetleg IRC trailbear 2,25 bár nem tom mennyire beszerezhetõ

az meg nem próbált csak tapi alapján a kevláros WTB prowler, bár az már elég szikla súly

vagy a mislen ami régen a piros hot s volt és most nem tudom mi a neve

PS : ezekbõl a wtb és tán egy trélmaci van a boltban
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#8811
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

most ezt pontosan hogy kell érteni?
egy képet tudnál dobni róla?
csak egy fehér csík van az oldalán vagy netán az egész oldala fehér?


kép1
kép2

#8812
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

lesz fehér szélû Racing Ralph meg Nobby Nic is itthon. nekem kell megköszönni :)


most ezt pontosan hogy kell érteni?
egy képet tudnál dobni róla?
csak egy fehér csík van az oldalán vagy netán az egész oldala fehér?

#8813
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
milyen 2.2-es 2.4es gumit tudtok ajanlani, ami szereti a vizes gyokereket/koveket. Oldalfalvedelem eleg fontos, mert a 2.25-os nobbi nic-et folyamatosan felutom 2.8-3 baron.... viszont tekerek is vele, szoval nem konnyu megtalalnom az idealis gumit.

----

FÁJVÓ

----


#8814
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Pedig ez lenne a csúcs:
fehér szélû Racing Ralph meg Nobby Nic 2,25-ös ust

Azonnal rendelnék egy párat.:love1:

nekem tök jó lenne a hagyományos szinû is..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#8815
FRIZ 22

FRIZ 22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

rocket ron lesz, fat albert szintén lesz (a dupla fadobozos) a 2.25 ust-ben nem vagyok biztos.


Pedig ez lenne a csúcs:
fehér szélû Racing Ralph meg Nobby Nic 2,25-ös ust

Azonnal rendelnék egy párat.:love1:

#8816
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

inkább 2,25-ös ust legyen
meg rocket ron
meg kövér albi

de kösz :)

rocket ron lesz, fat albert szintén lesz (a dupla fadobozos) a 2.25 ust-ben nem vagyok biztos.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#8817
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

lesz fehér szélû Racing Ralph meg Nobby Nic is itthon. nekem kell megköszönni :)

inkább 2,25-ös ust legyen
meg rocket ron
meg kövér albi

de kösz :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#8818
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
lesz fehér szélû Racing Ralph meg Nobby Nic is itthon. nekem kell megköszönni :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#8819
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 hozzászólás

630-as átmérõjû gumi kell rá. pl 32-630, 30-630
De itt vannak a gumiméretek:
http://www.sheldonbr...ire-sizing.html


Köszi, ezt megjegyzem'

#8820
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás
630-as átmérõjû gumi kell rá. pl 32-630, 30-630
De itt vannak a gumiméretek:
http://www.sheldonbr...ire-sizing.html