Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#8801
Írta 2008. október 09. - 21:28
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8802
Írta 2008. október 09. - 21:25
Karbon alkatresz es UST-s rendszer az a ket dolog, ami szamuzve van a bringamrol
Rebell: erdekes az osszehasonlitas, csak nem tudom hogy ez most marketing, vagy tenyleg mindet kiprobaltak....
koszi a valaszokat.
#8803
Írta 2008. október 09. - 20:34
milyen 2.2-es 2.4es gumit tudtok ajanlani, ami szereti a vizes gyokereket/koveket. Oldalfalvedelem eleg fontos, mert a 2.25-os nobbi nic-et folyamatosan felutom 2.8-3 baron.... viszont tekerek is vele, szoval nem konnyu megtalalnom az idealis gumit.
Nekem Alberst Snake Skin van elöl. Nics nagy ugri bugri vele, de tehnika minden túrán, köveken, gyökereken, lépcsökön, 1,5 -1,8 bárral tekerem elöl, de nem vagyok olyan kövér mint te (66kg:
Ha nem elég a 2.25 akkor keres 2.35 Fat Albit, de a vizes gyökereket nem szereti egy gumi sem.
Négy evvel ezelött használtam Ignitort 2.35-at. A Schwalbek meg Contik után újra vásároltam egy szettet. Aszfaltot, vizet nem szereti, de a köveken nagyon othon van. Súlya 2.35 -ös Exception 590gr. mértem. Jobban gördül mint a 2.25 NN.
Amit szerettem volna mondani, az "öreg" Maxxis Ignitor még mindig megverekszik egy "modern" NN vagy egy MK -el.
Itt egy pár enduro gumcsi tesztelve:
http://www.x-aces.co...f8-05ed79be9724
#8804
Írta 2008. október 09. - 17:46
ha ennyit felütöd tényleg ki kéne próbálnod az ust-t , nem belsõvel hanem joe bácsis szettel meg löttyel ....kontival csak szoptam eddig, az eddigieknek mind szar anyaga volt, vizesen eletveszelyes.
UST-s NN pedig tul draga lenne, meg abban mar nem bizok
Bemegyek, oszt megnezem a mackot, meg a farkast, arban 7-8 korul gondolkoztam ugyis.
koszi
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8805
Írta 2008. október 09. - 17:34
UST-s NN pedig tul draga lenne, meg abban mar nem bizok
Bemegyek, oszt megnezem a mackot, meg a farkast, arban 7-8 korul gondolkoztam ugyis.
koszi
#8806
Írta 2008. október 09. - 17:13
kb 68 kg vagyok. otlet?
Egy állat vagy
Teherhetõ, oldalfalvédelmes, jól tapadó gumiról nem tudok. Esetleg valamelyik 2,25ös ust schwalbe (pl NN) belsõvel használva.
A sebesség mindent megold.
#8807
Írta 2008. október 09. - 16:43
wtb asszem 6,9kb 68 kg vagyok. otlet?
Tig: koszi lehet benezek ma. Arait nem tudod veletlenul?
trailbear is akörül
mislen passz a jobbik anyagú 10 körül gondolom
esetleg - bár szívbõl utálom a contit- de a rubber queen 2,4. jó mintának láccik, igaz a nem selejt változat 12-13k körül van
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8808
Írta 2008. október 09. - 16:39
Tig: koszi lehet benezek ma. Arait nem tudod veletlenul?
#8809
Írta 2008. október 09. - 16:26
milyen 2.2-es 2.4es gumit tudtok ajanlani, ami szereti a vizes gyokereket/koveket. Oldalfalvedelem eleg fontos, mert a 2.25-os nobbi nic-et folyamatosan felutom 2.8-3 baron.... viszont tekerek is vele, szoval nem konnyu megtalalnom az idealis gumit.
Hány kiló vagy?
A sebesség mindent megold.
#8810
Írta 2008. október 09. - 15:54
esetleg IRC trailbear 2,25 bár nem tom mennyire beszerezhetõmilyen 2.2-es 2.4es gumit tudtok ajanlani, ami szereti a vizes gyokereket/koveket. Oldalfalvedelem eleg fontos, mert a 2.25-os nobbi nic-et folyamatosan felutom 2.8-3 baron.... viszont tekerek is vele, szoval nem konnyu megtalalnom az idealis gumit.
az meg nem próbált csak tapi alapján a kevláros WTB prowler, bár az már elég szikla súly
vagy a mislen ami régen a piros hot s volt és most nem tudom mi a neve
PS : ezekbõl a wtb és tán egy trélmaci van a boltban
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8812
Írta 2008. október 09. - 14:19
lesz fehér szélû Racing Ralph meg Nobby Nic is itthon. nekem kell megköszönni
most ezt pontosan hogy kell érteni?
egy képet tudnál dobni róla?
csak egy fehér csík van az oldalán vagy netán az egész oldala fehér?
#8813
Írta 2008. október 09. - 14:14
#8814
Írta 2008. október 09. - 12:57
nekem tök jó lenne a hagyományos szinû is..Pedig ez lenne a csúcs:
fehér szélû Racing Ralph meg Nobby Nic 2,25-ös ust
Azonnal rendelnék egy párat.:love1:
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8815
Írta 2008. október 09. - 08:18
rocket ron lesz, fat albert szintén lesz (a dupla fadobozos) a 2.25 ust-ben nem vagyok biztos.
Pedig ez lenne a csúcs:
fehér szélû Racing Ralph meg Nobby Nic 2,25-ös ust
Azonnal rendelnék egy párat.:love1:
#8816
Írta 2008. október 07. - 23:33
rocket ron lesz, fat albert szintén lesz (a dupla fadobozos) a 2.25 ust-ben nem vagyok biztos.inkább 2,25-ös ust legyen
meg rocket ron
meg kövér albi
de kösz
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#8817
Írta 2008. október 07. - 22:55
inkább 2,25-ös ust legyenlesz fehér szélû Racing Ralph meg Nobby Nic is itthon. nekem kell megköszönni
meg rocket ron
meg kövér albi
de kösz
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8818
Írta 2008. október 07. - 21:08
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#8819
Írta 2008. október 07. - 19:57
630-as átmérõjû gumi kell rá. pl 32-630, 30-630
De itt vannak a gumiméretek:
http://www.sheldonbr...ire-sizing.html
Köszi, ezt megjegyzem'
#8820
Írta 2008. október 07. - 19:46
De itt vannak a gumiméretek:
http://www.sheldonbr...ire-sizing.html

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






