löttyel fel tudod rakni , (Joe bácsi félével pl) de azért nem lesz teljesen üzembiztos cucc
Dr. Kék János nem a legjobb löty. A kocsimban van 1 L folyadék, az nemtudom menyire volna kompatibilis egy müanyag bevonatú felnire (a kocsi felnie, amihez van a "tej kit" az bellöl fém:chin:?)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






