Rubena... elég tág kifejezés... pontosan milyen típus? nekem volt még anno a Polarison drótperemes Rubena, hát... nehéz, és nem tapad igazán(nekem legalábbis)
Neptune 2.1-es.
Rubena... elég tág kifejezés... pontosan milyen típus? nekem volt még anno a Polarison drótperemes Rubena, hát... nehéz, és nem tapad igazán(nekem legalábbis)
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
MK-ból a sima összetételû sem túl tartós
amikor megvettem Mr. Paddy-t az elso dolog amit csereltem az a 28as kulso volt 23-asra. az orszaguti bringa legyen gyors. a 28as kulso minden csak nem az.
ja de nem is a pesti utakon haználtadamikor megvettem Mr. Paddy-t az elso dolog amit csereltem az a 28as kulso volt 23-asra. az orszaguti bringa legyen gyors. a 28as kulso minden csak nem az.
RAUH-Welt
B E G R I F F
nekem az van a langsteren, de szétráz. csak 25-ös már nem fér elButapest utjaira elmebeteg otlet egy 23c-s kulso, vagy szetrazna a lelkem?
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.