Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#8621
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

Rubena... elég tág kifejezés... pontosan milyen típus? nekem volt még anno a Polarison drótperemes Rubena, hát... nehéz, és nem tapad igazán(nekem legalábbis)


Neptune 2.1-es.

#8622
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nekem van két külsõm tõlük, az Odüsszeia két tengeri veszedelmérõl kapták neveiket, leírni nem fogom, mert tuti beégnék velük :)
Könnyû, gyors külsõk. És persze, mint ilyen esetekben mindig, keményebb talajra.

#8623
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Rubena... elég tág kifejezés... pontosan milyen típus? nekem volt még anno a Polarison drótperemes Rubena, hát... nehéz, és nem tapad igazán(nekem legalábbis)

#8624
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Rubenát használ valaki montin?

#8625
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
nem, a vertical alapbol szar. az a gumi, ami sehol sem tapad rendesen.

----

FÁJVÓ

----


#8626
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Elöl hátul Vertical. Súlyt nem tudom, le is sz@rom... :)
Bár poros kanyarokban kicsit bizonytalan, vagy én fújtam fel nagyon.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#8627
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás
elõre MK hátra RC

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#8628
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
most van itt a boltban mindenféle Conti gumi.
Mountain King, Speed King, Race King... igazából most valami mindenes gumit szeretnék, pl.: amivel ki lehet mozdulni egy 80km-re aszfalton, és amire hazaérek, nem ezt mondom: "Fúú, kár volt ezt megvennem", szóval nem olyan nagy a gördülési ellenállása, de azért terepen is tapad rendesen.
RK-t is ki akarom próbálni, a 2.0-s változatát, de állítólag nehezebb, mint a 2.2-s?!:scared: ez hogy lehet?
szóval valami olyat ajánlatokat várok ezen gumik közül, ami tényleg jó ilyen õszi/téli/tavaszi edzésre.

#8629
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
SK 900km aszfalt alatt alig észrevehetõen kopott meg. (nem volt más gumim)
A futófelület mintájának a szélén van egy pindurka perem, na az kopott meg egy kicsit.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#8630
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

MK-ból a sima összetételû sem túl tartós


Idén leginkább csak Mountain Kinggel mentem, és nekem nem tûnt vészesnek a kopása. A SpeedKing sokkal gyorsabban kopott. Black Chiliset még nem használtam egyik típusból sem, azért érdeklõdök.

Race Kinggel van már valakinek érdemi tapasztalata azon kívül, hogy ballonos, könnyû és kisebb a gördülési ellenállása a MK-nél és a SK-nél is?

#8631
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
MK-ból a sima összetételû sem túl tartós

#8632
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás
igen, szemmel láthatóan gyorsabb a kopás.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#8633
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
A Black Chilis Contik ténylegesen hamarabb elkopnak mint a normál verziók? (A Conti honlapon 5%-os futásteljesítménynövekedést írnak.)

#8634
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Akkor maradok a 23asnal asszem, ugyis hulyen nezne ki a gep nagyobb gumival. Majd inkabb kerulgetni fogom a katyukat hatha elcsap egy torok kamionos vagy a piros hetes:)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#8635
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

amikor megvettem Mr. Paddy-t az elso dolog amit csereltem az a 28as kulso volt 23-asra. az orszaguti bringa legyen gyors. a 28as kulso minden csak nem az.


egyetértek.:)

#8636
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

amikor megvettem Mr. Paddy-t az elso dolog amit csereltem az a 28as kulso volt 23-asra. az orszaguti bringa legyen gyors. a 28as kulso minden csak nem az.

ja de nem is a pesti utakon haználtad :)

bár ami a legkevésbé zavar az országutin az a 23-as gumi
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#8637
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
amikor megvettem Mr. Paddy-t az elso dolog amit csereltem az a 28as kulso volt 23-asra. az orszaguti bringa legyen gyors. a 28as kulso minden csak nem az.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8638
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Butapest utjaira elmebeteg otlet egy 23c-s kulso, vagy szetrazna a lelkem?

nekem az van a langsteren, de szétráz. csak 25-ös már nem fér el :(

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#8639
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Butapest utjaira elmebeteg otlet egy 23c-s kulso, vagy szetrazna a lelkem?
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#8640
Banshee norbs

Banshee norbs

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Köszííííí:)