Mire szeretnéd használni, fontos kérdés!Kivánok,
az érdekelne,hogy gumik szélessége hol játszik szerepet?Mert ugye írjátok sokan, hogy ez vagy az a méret csirke vagy nagy stb,viszont nemigen olvasom hogy hány kiló alatt.
Még nem használtam terepgumit, de most lesz aktuális a vétel,viszont ilyen infót nemigen találtam.
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
Indította
Darton
, 2002. január 18. 20:07
#8601
Írta 2008. november 15. - 13:19
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#8602
Írta 2008. november 15. - 12:10
Hóban, városban mivel érdemes küzdeni? Elõbb-utóbb a Big Apple karcsú lesz.
People should know when they are conquered.
Would you, Quintus? Would I?
Would you, Quintus? Would I?
#8603
Írta 2008. november 14. - 15:55
Kivánok,
az érdekelne,hogy gumik szélessége hol játszik szerepet?Mert ugye írjátok sokan, hogy ez vagy az a méret csirke vagy nagy stb,viszont nemigen olvasom hogy hány kiló alatt.
Még nem használtam terepgumit, de most lesz aktuális a vétel,viszont ilyen infót nemigen találtam.
az érdekelne,hogy gumik szélessége hol játszik szerepet?Mert ugye írjátok sokan, hogy ez vagy az a méret csirke vagy nagy stb,viszont nemigen olvasom hogy hány kiló alatt.
Még nem használtam terepgumit, de most lesz aktuális a vétel,viszont ilyen infót nemigen találtam.
#8604
Írta 2008. november 12. - 09:47
Szerintem is jó gumi a michelin xcr a.t nekem tubelessbe van.Elég sokat volt fent elöl ebben az évben,és nagyon jól szuperált köves murvás uton,de szerintem elég nehéz gumi és elég nagy a gördülési ellenállása hátulra semmiképpen nem tenném fel.Próbálj ki egyszer egy jó ballonos 2.1-2.2 gumit és majd megérzed a különbséget én is megérzem fõleg a köveken pedig 66kg vagyok persze ust gumit próbálj.
#8605
Írta 2008. november 12. - 00:25
Erõsen elkopott a ritchey Z MAXom gondolkodóba estem maradjak ennél vagy váltsak, ti mit ajánlotok csak NN-t ne
Én szinte sosem használtam 2.0 feletti gumit, valahogy nem szeretem, és még tubeless-ben sem volt semmi ilyesmi. Amíg volt belõle nekem az 1.9-es Jimmy volt az isten, a 2 feletti bátyjával már nem szimpatizálok. Azóta viszont amibõl már a második garnitúra kopott el az a Michelin XCR A/T 2.0. Számomra hihetetlenül jól mûködik sáros talajon is, és még mielõtt valaki rámondja - nem igaz, hogy ami mindenhova jó az sehova sem jó... Én ezt a gumit csak ajánlani tudom, bár a belsõs változat tulajdonságairõl nem tudok nyilatkozni.
#8606
Írta 2008. november 11. - 22:50
nemsokára veszek majd két darab 2.2-s Race King-et... kíváncsi vagyok, én is érzem-e a "tényleg kényelmesebb/ballonosabb" érzést... bár itt a Dabasi-sivatagban...
de azért majd elnézek vele Pilis felé is... legalább meglátom milyen aszfalton, meg igazi terepen... remélem a jövõ évi idényig sikerül rendesen elkoptatnom
szóval már alig várom, hogy összejöjjön a pénz:D
szóval már alig várom, hogy összejöjjön a pénz:D
#8607
Írta 2008. november 11. - 21:40
Azt hiszem maradok a Z Maxnál lehet felfelé nagyon meredeken nem a legjobb ( bár lehet inkább a technikámmal van a gond ) de vizes füvön is kapaszkodik, nem úgy mint némelyik agyon favorizált gumi
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#8608
Írta 2008. november 11. - 20:47
Nálam néhány csere óta Jimmy-k szolgálnak, teljes megelégedésemre, bár én aszfalton már csak minimálisat tekerek, de sztem ott sem vészes.
Õszre a kopott hátsó helyére felkerült egy Michelin Country Mud 2.1. Hihetetlen kapaszkodás és fékerõ, de aszfalton erõsen döntve bizonytalan, mivel nagyon puhák a bütykei. Ebbõl adódóan hihetetlen mértékben kopik, pár száz kilcsi után szinte minden bütyök foszlik, de van amelyik már tõbõl kiszakadt. Mindegy, a gumi arra való, hogy fogyjon, tavaszig úgyis kitart, aztán meg vissza Jimmyre.
Úgyis Jimmy a Király! ;-)
Õszre a kopott hátsó helyére felkerült egy Michelin Country Mud 2.1. Hihetetlen kapaszkodás és fékerõ, de aszfalton erõsen döntve bizonytalan, mivel nagyon puhák a bütykei. Ebbõl adódóan hihetetlen mértékben kopik, pár száz kilcsi után szinte minden bütyök foszlik, de van amelyik már tõbõl kiszakadt. Mindegy, a gumi arra való, hogy fogyjon, tavaszig úgyis kitart, aztán meg vissza Jimmyre.
Úgyis Jimmy a Király! ;-)
#8609
Írta 2008. november 10. - 22:25
Maradj, hátul mindenképpen. Z-max "A gumi".
nekem is z-max van hátul, múlt vasárnapi Vinye-Veszprém útvonalon meglepõen jól teljesített fölázott, avaros, sáros erdei utakon és aszfalton egyaránt.
#8610
Írta 2008. november 10. - 21:33
Erõsen elkopott a ritchey Z MAXom gondolkodóba estem maradjak ennél vagy váltsak, ti mit ajánlotok csak NN-t ne
Maradj, hátul mindenképpen. Z-max "A gumi".
A sebesség mindent megold.
#8611
Írta 2008. november 10. - 21:05
Vertical, Speed King. Nekem egyikkel sem volt bajom.
RR Evo hajtogatós nem UST jó gumi? Nyáron lett véve. Semmi többet nem tudok róla. Esetleg ha valakinek kell kettõ pár, akkor privi.
RR Evo hajtogatós nem UST jó gumi? Nyáron lett véve. Semmi többet nem tudok róla. Esetleg ha valakinek kell kettõ pár, akkor privi.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8612
Írta 2008. november 10. - 20:59
Erõsen elkopott a ritchey Z MAXom gondolkodóba estem maradjak ennél vagy váltsak, ti mit ajánlotok csak NN-t ne
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#8613
Írta 2008. november 10. - 20:51
Edge Protection 1.9-esben. Ûberbrutál kanyartartás!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8614
Írta 2008. november 10. - 20:15
Hello!
Valaki tudna súlyadatot a Specialized Compound gumihoz, 26-os méretben ?
Hivatalos oldalon nem találom...
Köszi elõre is!
Valaki tudna súlyadatot a Specialized Compound gumihoz, 26-os méretben ?
Hivatalos oldalon nem találom...
Köszi elõre is!
#8615
Írta 2008. november 09. - 23:11
#8616
Írta 2008. november 09. - 23:06
nem versenygumi, így a súly nem elsõdleges szempont[legalábbis nálam nem]
nálam is tartósnak ígérkezik, de a következõ is ilyen lesz[vagy ki tudja még addig...]
a kedvencem akkor is a Panaracer Smoke/Dart páros:)
nálam is tartósnak ígérkezik, de a következõ is ilyen lesz[vagy ki tudja még addig...]
a kedvencem akkor is a Panaracer Smoke/Dart páros:)
#8617
Írta 2008. november 09. - 22:56
ezzel mentem bükk maratonon
elég gagyi anyag, sztem túl fog élni jó pár kilót most már a városi bicón
amugy teljesen ok gumma, nekem nem kellett agyonfújni a vastag oldalfal miatt
így vhogy stabilabbnak tûnt, mint az agyonkönnyített falú kevláros gumik 3 bar körül /90kg/
csak így meg a súly... :-)
elég gagyi anyag, sztem túl fog élni jó pár kilót most már a városi bicón
amugy teljesen ok gumma, nekem nem kellett agyonfújni a vastag oldalfal miatt
így vhogy stabilabbnak tûnt, mint az agyonkönnyített falú kevláros gumik 3 bar körül /90kg/
csak így meg a súly... :-)
#8618
Írta 2008. november 09. - 22:33
Nekem hátul csúszik egy picivel jobban, mint a többi gumim.De már megszoktam, kanyarban sem vagyok vele bizonytalan [lehet csak meg kellene fordítani].
Ma mentem vele földúton sokat.Ott sem volt rossz.Túrákra, városba szerintem igen jó választás.
Nagyon jó vétel.
Ma mentem vele földúton sokat.Ott sem volt rossz.Túrákra, városba szerintem igen jó választás.
Nagyon jó vétel.
#8619
Írta 2008. november 09. - 22:25
múlt idõben.Continental Traffic.
Megszerettem nagyon.Használ ilyet valaki?
Városba, földútra tökéletesnek mondható.
nekem csak az nem tetszett benne, hogy kanyarban nagyon könnyen kicsúszott. elõl. hátul annyira nem zavart volna, de erdõbe így nem volt az igazi. meg felfele se volt etalon lazább terepen, révén, hogy középen majdnem egybefüggõ a mintája. de el lehet vele lenni, nem rossz gumi.
#8620
Írta 2008. november 09. - 21:29
Continental Traffic.
Megszerettem nagyon.Használ ilyet valaki?
Városba, földútra tökéletesnek mondható.
Megszerettem nagyon.Használ ilyet valaki?
Városba, földútra tökéletesnek mondható.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





