madgab:
igen, én is észre vettem, hogy nem igazán akar kopni.
azt már én is érzem, hogy nem a legkönnyebb, de ilyen ár mellett mit nem akarunk már...

az tuti, hogy lesz még ilyen gumim, mert városba, meg földútra megbízható.pont ahova való

és még nem kaptam vele defektet!pedig már ideje lenne, rég nem volt:D
silencio:
azér' nem tökéletes az:p
de jól mondod, csendes és kényelmes. terepet valóban nem bírja, meg a kavicsos utakat, de erre a célra nem ez a gumi való.
túrákra az egyik legjobb választás, ha a súly nem elsõdleges szempont:)