Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#8541
Írta 2008. december 26. - 19:04
Vagy rosszul tudom? Boltban mondták.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8542
Írta 2008. december 26. - 12:44
Nem feltétlenül, outi szelepe nekem is engedett már ennyit. Lehet, hogy nem elég a záráshoz a légnyomás és jobban meg kell húzni azt a kis csavart (már ha Presta szelepes a belsõ).
Janes, pumpáld fel, kereket nyomd víz alá, nézd a szelep környékét. Ha oké, akkor gumi ki és azt a víz alá.
Ennyire lassú defekt nem létezik szerintem, ja és mindkét keréknél ugyanez a helyzet, úgyhogy a szelepre gyanakszom én is (presta)
#8543
Írta 2008. december 25. - 21:57
Janes, pumpáld fel, kereket nyomd víz alá, nézd a szelep környékét. Ha oké, akkor gumi ki és azt a víz alá.
Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."
#8544
Írta 2008. december 25. - 21:46
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8545
Írta 2008. december 25. - 17:33
sokaig hasznaltam en is 2.3-as verticalt, szaraz kkorulmenyek kozott jo kis gumi, de vizes feluleten semmit nem tapad.
Specialized Resolution
Specialized Fast Track
A 23-as outi gumimból alig több mint egy hónap alatt 4 barral kevesebb lett a nyomás? Ez normális? (a bicó a garázsban állt végig)
#8546
Írta 2008. december 23. - 12:08
#8547
Írta 2008. december 23. - 11:42
#8548
Írta 2008. december 23. - 01:14
#8550
Írta 2008. december 23. - 00:15
Sziasztok!
Máshol már megkérdeztem, de hátha Ti is tudtok újabb tippeket adni.
Hátsó gumit keresek merevvázas montimhoz.
Ami fontos:
- 2.1-2.3-ig gondoltam, de lehet más méret is.
- minél ballonosabb legyen - nem a nagy tapadó felület miatt, hanem a váz kímélése érdekében
- alacsony gördülési ellenállás betontól a laza talajig (a nagy sarat kerülöm)
- elsõsorban XC felhasználásra
- ne legyen drága
- lehetõleg ne kopjon túl hamar
Ami nem fontos:
- súly
- kevlár, vagy drótos perem
- nagy dagonya tûrés
Köszi!!
Smart sam, z-max.
A sebesség mindent megold.
#8551
Írta 2008. december 23. - 00:15
Alacsony gördülési ellenállás, nem is kopnak igazán- Vertical, Explorer.
Mindegyik volt, vagy használom éppen, és tetszenek/tetszettek.
Kicsit félreolvastam, bocsi.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8552
Írta 2008. december 23. - 00:03
Máshol már megkérdeztem, de hátha Ti is tudtok újabb tippeket adni.
Hátsó gumit keresek merevvázas montimhoz.
Ami fontos:
- 2.1-2.3-ig gondoltam, de lehet más méret is.
- minél ballonosabb legyen - nem a nagy tapadó felület miatt, hanem a váz kímélése érdekében
- alacsony gördülési ellenállás betontól a laza talajig (a nagy sarat kerülöm)
- elsõsorban XC felhasználásra
- ne legyen drága
- lehetõleg ne kopjon túl hamar
Ami nem fontos:
- súly
- kevlár, vagy drótos perem
- nagy dagonya tûrés
Köszi!!
#8553
Írta 2008. december 21. - 20:38
Mihelyst leesik az elsõ hó, ami megmarad, letesztelem, addig sárban nem akarom tesztelni, mert tiszta bringával akarok átmenni az Újévbe.
Egyenlõre annyit, hogy DS-2 XC felnire nem nehéz rátenni, és nagyon csirke.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8554
Írta 2008. december 19. - 17:54
#8555
Írta 2008. december 19. - 17:44
Köszi az ötleteket, tapasztalatokat !
#8556
Írta 2008. december 18. - 21:33
#8557
Írta 2008. december 18. - 21:30
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#8558
Írta 2008. december 18. - 21:11
Ezer köszi a válaszokért.
#8559
Írta 2008. december 18. - 21:01
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#8560
Írta 2008. december 18. - 20:57
Hibike, Bike-components

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






