Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#7301
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Continental Twisterrõl van valakinek tapasztalata? A Continál a Supersonic a versenyszéria? Ez tulajdonképpen mitõl verseny? Könnyebb, ergo gyanítom kevesebb anyag lehet benne, viszont sérülékenyebb lehet. Jól gondolom? De mivel versenygumi, gondolom jobb lehet a defektállósága.

#7302
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Na nekem meg végül 2,1es WTB nano raptor lett a gépemre téve.
Terepezni még nem tudtam vele, szépen megindult nálunk is havazás meg röpködnek a minuszok.

#7303
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nekem még mindig Speed King volt a nyerõ télen. Most Edgét fogom tesztelni.
SK úgy nem szenvedés aszfalton, hogy nem kopik annyira, hogy ne lehessen ott használni.
(900 km alatt a középsõ M minta kontúrja, akinek van tudja, hogy az mennyi)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#7304
durch_die_rippen

durch_die_rippen

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
urak! télvíz idejére, hóba (esetleg nyálkás/saras terepre) keresek könnyû gumit, ami aszfalton sem szenvedés kategória. ralph és nick beváltak, de valami olcsóbb is kéne. conti race king szerintetek milyen? merevfarú gép, 2.0 protection a kiszemelt. köszi.

#7305
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Szerintem is. Nem is kopik, hanem így foszlik róla a minta. És nekem egy kis üveg kivágta, egy idõ után meg tovább szakadt..

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#7306
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A High Roller gyorsan kopik.


#7307
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Explorer?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#7308
Irritum

Irritum

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
2.1-es Maxxis High Roller-t vettem párban 6400 jó magyar forintért, erdõig szerpentinen (~7 km, jobban tetszik, mint az elõzõ, WTB Exiwolf) 4,5 baron korrekt, erdõben gyors nyomáscsökkentés és gurulunk. :)
Nyálas idõben viszont nem magabiztos (jóképû vihar után, csúszós kövek, egyéb klasszikusok), ellenben egész jól ledobja magáról a sarat.

#7309
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Sziasztok!

XC, túra felhasználásra szeretnék külsõt venni merevgépbe. Darabonként max 3-4K értékben. Szélesség 2-2,1" lenne, de ebben sem vagyok igazán biztos. Hegy 15-20 km-re van, így aszfalton is futna, meg persze városban is szaladgálok vele. Súly igazán nem számít, lényeg hogy ne fogyjon el a betonon hamar. Sarazni nem nagyon szoktam.

Akad valami bejáratott márka, típus ami megfelelõ lenne?
Probikeba megyek majd a héten csak gondoltam elõtte megkérdezlek titeket is.

köszi

#7310
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

hátra RR
elõre NN
én 2,25-öst vennék de az az én betegségem :)


NN tényleg szükséges elõre? igaz nem ismerem az ottani viszonyokat..

#7311
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Én fullyban is 2,2-2,3as gumikat használok. Ha nem vagy "elitrészer", akkor jobb a ducigumi.
Mondjuk a mostani retek körülmények között inkább valami 1,8-1,9es sárgumit tennék fel, pl. Conti Edge-et. 1,9-es, mintázatához képest meglepõen jól gurul, jól tart a köves-saras-gyökeres részeken és eléggé kanyarkirály. ;) Nekem 25km-re vannak a hegyek, így sokat mentem vele aszfalton, de alig kopik, igaz, csak 69kg vagyok.
Drótperemes verzióban 650g-ot nyom, ez saját mérés.

#7312
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

jelentem kezd elkopni a Syncros FLT 3masom, és mióta kicsit kopott, izeg mozog alattam nagy sebességnél lefelé, hol az eleje csúszik meg hol a háta táncol a bringának ezért kezdek nem bízni benne (magyarul zabszem a popóban) ami nem túl jó, tekintve hogy régebben nem féltem vele :( igaz csak 2.0 széles de nem is akarok sokkal batárabbat, nézegettem Schwalbe Nobby Nic-et Racing Ralph-ot, kérdés melyik jobb és elég lenne e nekem a 2.1-es(szívem erre húz) vagy 2.25 kéne a fully-ra? Bükki föl le- nem igazán dh használatra inkább ilyen maratonozós dologra, de azért szeretek gyorsan lejönni a hegyrõl ha már egyszer felszenvedtem magam, de fölfele sem szeretek szenvedni óriásgumival...szerintetek?

hátra RR
elõre NN
én 2,25-öst vennék de az az én betegségem :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#7313
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
ízlés kérdése, nekem pl. felesleges 2,25 széles RR, igaz nekem merevfarúm van, nem tudom, hogy mennyiben változna ez egy fully esetében. Szerintem elég a 2,1-es is.

#7314
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
jelentem kezd elkopni a Syncros FLT 3masom, és mióta kicsit kopott, izeg mozog alattam nagy sebességnél lefelé, hol az eleje csúszik meg hol a háta táncol a bringának ezért kezdek nem bízni benne (magyarul zabszem a popóban) ami nem túl jó, tekintve hogy régebben nem féltem vele :( igaz csak 2.0 széles de nem is akarok sokkal batárabbat, nézegettem Schwalbe Nobby Nic-et Racing Ralph-ot, kérdés melyik jobb és elég lenne e nekem a 2.1-es(szívem erre húz) vagy 2.25 kéne a fully-ra? Bükki föl le- nem igazán dh használatra inkább ilyen maratonozós dologra, de azért szeretek gyorsan lejönni a hegyrõl ha már egyszer felszenvedtem magam, de fölfele sem szeretek szenvedni óriásgumival...szerintetek?

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#7315
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Keress egy autógumist aki megvulkanizálja az a legjobb.


rakerdezek, van e vmi ismeros :)

#7316
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

nem nyulik tulsagosan?

De igen.


A sebesség mindent megold.

 


#7317
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Keress egy autógumist aki megvulkanizálja az a legjobb.

#7318
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
nem nyulik tulsagosan? a belsohoz hasonloan, vagy a varras utan?

#7319
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

koszi a tippet :) ez a varras dolog az en fejemben is megfordult, nem gondoltam, hogy mukodik... nem szivesen dobnam ki ezt a draga gumit (rr), alig hasznaltam.

Kívülrõl is ragaszthatsz rá defekt foltot mûködik.

#7320
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Lehet javítani.
Itt van Dante mester írása (módszere): http://forum.bikemag...&postcount=1325

Én csak egy vastag belsõdarabot szoktam pillanatragasztóval ráragasztani és az éleket legömbölyítem. Eddig bevált.


koszi a tippet :) ez a varras dolog az en fejemben is megfordult, nem gondoltam, hogy mukodik... nem szivesen dobnam ki ezt a draga gumit (rr), alig hasznaltam.