Kivülröl kis apro lyuk pedig ott a védö is.Átnéztem a külsöt nincs benne semmi.
Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#7261
Írta 2010. január 02. - 21:08
Kivülröl kis apro lyuk pedig ott a védö is.Átnéztem a külsöt nincs benne semmi.
#7262
Írta 2010. január 02. - 20:54
Milyen defekt? Kiszúrta valami? Ragasztottad a belsõt vagy tettél bele újat?Hali!
Van egy olyan problémám hogy 1 hete vásárolt bringámnak már 8 defektje volt.Pedig csak napi kétszer 1 órákat voltam vele kint.Van benne egy müanyag is amitöl elviekben nem lehetne... de van.
Az a fö kérdésem hogy létezik-e olyan belsö vagy valami anyag vagy mittomén mi a megakadályozza mert már nagyon unom a javitást.
Vagy mit ajánlotok?
Minden megoldás érdekell az se baj ha 5 kilos lesz a kerék mert már idegrohamot kapok.. ma is toltam 5 kilométert.
A sebesség mindent megold.
#7263
Írta 2010. január 02. - 20:46
Érdeklõdnék van-e valakinek tapasztalata WTB Raijin külsõvel kapcsolatosan.
Felveszi a versenyt egy Maxxis Medusa vagy egy Schwalbe Black Shark Muddal?
Köszi
#7264
Írta 2010. január 02. - 20:35
Van egy olyan problémám hogy 1 hete vásárolt bringámnak már 8 defektje volt.Pedig csak napi kétszer 1 órákat voltam vele kint.Van benne egy müanyag is amitöl elviekben nem lehetne... de van.
Az a fö kérdésem hogy létezik-e olyan belsö vagy valami anyag vagy mittomén mi a megakadályozza mert már nagyon unom a javitást.
Vagy mit ajánlotok?
Minden megoldás érdekell az se baj ha 5 kilos lesz a kerék mert már idegrohamot kapok.. ma is toltam 5 kilométert.
#7265
Írta 2010. január 02. - 17:01
Gondolom akkor ez a drótos verzió, bár így sem drága.
Fekete párducot használ valaki?
#7266
Írta 2010. január 02. - 14:48
Tapasztalattal még várnék, mert még pár hónapig igazi hegyi nyomulást nem tervezek.
Mindenesetre kicsi alacsony mintázata van, szóval tényleg inkább cc-s gumi, középütt van valami futóél jellege így aszfalton jól meg hangtalanul gördül.
Eddig ballonos 2,35ös gumim volt fenn, így ezt szokatlanul keményre kellett fújnom hogy ne üssem fel hátul.
#7267
Írta 2010. január 02. - 14:40
Na nekem meg végül 2,1es WTB nano raptor lett a gépemre téve.
Terepezni még nem tudtam vele, szépen megindult nálunk is havazás meg röpködnek a minuszok.
Mennyiért vetted? a tapasztalatokról majd írhatnál.
#7268
Írta 2010. január 01. - 17:18
#7269
Írta 2010. január 01. - 15:41
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7270
Írta 2009. december 31. - 10:43
szingóval ezt hogyan? :wtf:
3 mozdulattal
Egyszer letéped a régit, majd felrakod az újat, és végül pumpálsz. Ha ügyes vagy, gyorsabb, mint belsõt cserélni.
A szingó ragasztás nélkül is használható, csak nem szabad vele gyorsan kanyarodni, de simán haza lehet vele menni.
#7271
Írta 2009. december 30. - 19:14
Viszem a régi elsõt tartaléknak, ha meghal a hátsó, felpattintom azt hazáig...
szingóval ezt hogyan? :wtf:
#7272
Írta 2009. december 30. - 19:00
Érdekelnének a tapasztalataitok a Tubeless-é átalakítóval kapcsolatban.
Kívánt kombó: Singletrack + átalakító + tubeless-es külsõ(michelin)
köszi
#7273
Írta 2009. december 28. - 23:27
Én 3800-ért vettem 2 éve a tufokat a nellában, de azt hiszem a proathlonban is árulnak.
Decathlont azért ajánlottam mert én nagyon olcsón láttam ott vittoriát. 2 db-ot adtak talán háromezer egypárszázért.
Én néztem a honlapjukon az árlistát, és elég drágán adták a vittoria rallykat...
#7274
Írta 2009. december 28. - 18:38
Köszi a tippet, de ott sokkal drágább volt mint amennyit hajlandó lettem volna kiadni érte(meg nincs is a közelben), 4400 pénzért sikerült egy darabot szerezni, máshol is lett volna 4800ért rendelésre, de rendelésre 4200 ért is tudok, normál áron meg nem volt Budapesten több...
Elöl kicserélem, hátul egyenlõre marad a régi, az kevésbé veszélyes ha meghal... Viszem a régi elsõt tartaléknak, ha meghal a hátsó, felpattintom azt hazáig...
Én 3800-ért vettem 2 éve a tufokat a nellában, de azt hiszem a proathlonban is árulnak.
Decathlont azért ajánlottam mert én nagyon olcsón láttam ott vittoriát. 2 db-ot adtak talán háromezer egypárszázért.
#7275
Írta 2009. december 28. - 17:02
decathlonban szokott lenni
Köszi a tippet, de ott sokkal drágább volt mint amennyit hajlandó lettem volna kiadni érte(meg nincs is a közelben), 4400 pénzért sikerült egy darabot szerezni, máshol is lett volna 4800ért rendelésre, de rendelésre 4200 ért is tudok, normál áron meg nem volt Budapesten több...
Elöl kicserélem, hátul egyenlõre marad a régi, az kevésbé veszélyes ha meghal... Viszem a régi elsõt tartaléknak, ha meghal a hátsó, felpattintom azt hazáig...
#7276
Írta 2009. december 28. - 14:00
pedig ott ereszt...
Na kiszedtem a kereket s jó kis akáctüske volt a gumiban.
szóval nem a szelepnél eresztett.
#7277
Írta 2009. december 22. - 14:15
Hello.
Valakinek nincs tippje hol tudnék most még karácsonyig egy pár szingós gumit szerezni, lehetõleg olcsón, tudom ez szinte lehetetlen de hátha tud valaki valamit
decathlonban szokott lenni
#7278
Írta 2009. december 22. - 13:24
Valakinek nincs tippje hol tudnék most még karácsonyig egy pár szingós gumit szerezni, lehetõleg olcsón, tudom ez szinte lehetetlen de hátha tud valaki valamit
#7279
Írta 2009. december 21. - 21:48
Félig-meddig letaposott, nyomvályús, sok lábnyomokkal tarkított úton mint valószínûleg a gumik többségének, ennek is gondja akadt. Egyszer sem estem el, de azért kellett egyensúlyozni rendesen és volt broadside, elsõkerék-tolás és mindenféle cifra mutatvány ilyen körülmények közt.
Ez a gumi drótperemes és kissé nehezen szerelhetõ egyébként, defektállóságban viszont példás - akárcsak kopásállósága. Cserébe jó nehéz, sacc per kábé 800-850g biztosan van (nem mértem) - de legalább jól lehet vele edzeni.
Még a végén leszórom a fully-ról a Nobby Nic-eket és felpattintom ezeket helyettük!
_____________________________________________
AM rlz
#7280
Írta 2009. december 21. - 12:36
Ja, és nekem 2 éves, kopott a gumi.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






