Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#7281
Írta 2009. december 21. - 06:45
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#7282
Írta 2009. december 20. - 23:00
Eddig elõre és hátulra is Smoke ment (ha ment), de kemény felületen nem nagyon szerette az irányt tartani ezért vettem elõre a javasolt Dart-ot. Amint normális hõmérséklet lesz, meg hajlandó lesz valaki velem tartani, ki fogom próbálni.
Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."
#7283
Írta 2009. december 20. - 20:49
#7284
Írta 2009. december 20. - 20:32
Letaposott hóban jól tudok a z-max-al menni, fékezni, de volt egy rész, ahol a letaposott por hó alatt jég volt. Na ott többet mentem kersztben mint egyenesen.
#7285
Írta 2009. december 20. - 20:22
A Panaracer Smoke/Dart párossal van valakinek tapasztalata hóban?
Puha, nedves talajon valami brutális módon visszafogott, de reménykedek, hogy a fagyott ösvényeken jobb lesz és a magas mintázat azért képes lesz megtapadni a hóban.
A másik elméleti lehetõség a Continental Explorer lenne, de az már enyhébb körülmények között is okozott meglepetéseket, így lehet, hogy most hanyagolnám.
Ha meg aktualis: a Smoke egesz jo hoban, nekem szepen tapad. Ami viszont ellene szol az a sulya. Nagyon nehez. A Dart szerintem felejtos, nekem nem valt be anno. Fekezes szempontjabol nem tul idealis a minta.
Turak Magyarorszagon topicban dicsertek a Ritchey Z-Maxot, ha esetleg rafutnal olcson.
#7286
Írta 2009. december 20. - 20:17
A Panaracer Smoke/Dart párossal van valakinek tapasztalata hóban?
Puha, nedves talajon valami brutális módon visszafogott, de reménykedek, hogy a fagyott ösvényeken jobb lesz és a magas mintázat azért képes lesz megtapadni a hóban.
A másik elméleti lehetõség a Continental Explorer lenne, de az már enyhébb körülmények között is okozott meglepetéseket, így lehet, hogy most hanyagolnám.
Kénytelen voltam ma menni Explorerekkel, hát...
Ahol takarítottak, ott elmegy, meg a szûz hóban is (23 cm volt nálunk), de ahol valaki/valami már letaposta, ott kínlódtam. (Persze lehet, hogy én vagyok a béna.) Szóval ide nem javasolnám.
A Ritchey Z-max tényleg jobban tart havon (letaposotton is), a másik bringán az van, de abból most ki van szedve a kerék...
(Laza kavicson viszont van olyan jó a Conti, mint a Ritchey, nekem oda kellett.)
#7287
Írta 2009. december 20. - 20:03
Létezik olyan lassú defekt, hogy 3 hét alatt a kerékben a nyomás a felére csökken? szelepnél nem ereszt valószínûleg.
Ennél nekem a latex is gyorsabban ereszt.
#7288
Írta 2009. december 20. - 20:02
#7289
Írta 2009. december 20. - 19:57
#7290
Írta 2009. december 18. - 21:45
#7291
Írta 2009. december 18. - 16:30
Nekem Fat Albert Evo snake Skin Double Defense 2.25" volt mig nem esett a ho. Csak egyszer tudtam vele menni de az megnyero volt. Most egy Michelin Country Rock lesz esore/aszfaltra. Epp ma raktam fel igy meg nem probaltam ki. Vkinek tapasztalata? Elore is koszi!
#7292
Írta 2009. december 17. - 10:46
De asszem meg is veszem, aztán majd írok, hogy milyen.
_____________________________________________
AM rlz
#7293
Írta 2009. december 17. - 00:36
#7294
Írta 2009. december 16. - 23:11
Puha, nedves talajon valami brutális módon visszafogott, de reménykedek, hogy a fagyott ösvényeken jobb lesz és a magas mintázat azért képes lesz megtapadni a hóban.
A másik elméleti lehetõség a Continental Explorer lenne, de az már enyhébb körülmények között is okozott meglepetéseket, így lehet, hogy most hanyagolnám.
#7295
Írta 2009. december 16. - 17:02
#7296
Írta 2009. december 16. - 12:43
Otthon van egy pár z-max -om nekem is, lehet feldobom rá este, fõleg ha bemegy a sárvédõ alá.
#7297
Írta 2009. december 16. - 12:10
#7298
Írta 2009. december 16. - 11:00
urak! télvíz idejére, hóba (esetleg nyálkás/saras terepre) keresek könnyû gumit, ami aszfalton sem szenvedés kategória. ralph és nick beváltak, de valami olcsóbb is kéne. conti race king szerintetek milyen? merevfarú gép, 2.0 protection a kiszemelt. köszi.
Ha tényleg hó+aszfalt az elsõdleges, akkor Ricthey Z-Max. Hóban nagyon tapad, aszfalton nem kopik. A sár más kérdés, de igazából ott is jó, csak nagyon nehezen tisztul.
#7299
Írta 2009. december 15. - 01:03
Meglepõen jó gumi, még sárban is!Na nekem meg végül 2,1es WTB nano raptor lett a gépemre téve.
Terepezni még nem tudtam vele, szépen megindult nálunk is havazás meg röpködnek a minuszok.
#7300
Írta 2009. december 14. - 23:21
nekem volt twister [nem supersonic]. olyan amilyennek latszik. gyors es csendes, es azok a pici butykok pillanatok alatt tunnek el a futofeluletrol
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






