Lehet javítani.kiszakadt oldalfalat lehet javitani, ha igen hogyan? nem tudom, hogy az esesnek koszonheto e, mindenesetre elotte nem tunt fel. a masik, hogy ugy szakadt ki, hogy a belso nem serult, csak kituremkedett, mint egy felfujt ragogumi. leeresztes utan csinaltam rola fotot is.
a belsohoz hasznalhato folt (belulre)?
Itt van Dante mester írása (módszere): http://forum.bikemag...&postcount=1325
Én csak egy vastag belsõdarabot szoktam pillanatragasztóval ráragasztani és az éleket legömbölyítem. Eddig bevált.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






