mit inditottam el ajaj
Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#6801
Írta 2010. április 14. - 11:46
mit inditottam el ajaj
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6802
Írta 2010. április 14. - 11:41
2 db Vredestein Tiger Claw Xc-g kevlár 2,0
2 db Vredestein Tiger Claw kevlár 2,0
2 db Specialized Adrenalin kevlár 2,0 (irgalmatlanul ballonos)
2 db Vittoria Rubino 700x23
2 db IRC Nothos kevlár 1,95
2 db Kenda 1,5-ös slick
1 db Tioga Psycho 2,0 retro szürke az elsõ komoly bringámról. Ez marad ameddig hely van
#6803
Írta 2010. április 14. - 10:58
#6804
Írta 2010. április 13. - 23:22
28×1,75-ös Schwalbe Smart Sam mennyire viselkedik jól sárban? Másik itthon elérhetõ alternatíva sárra talán ami itthon elérhetõ, az a Michelin XC AT 29×2,00. Vélemény? Melyik a jobb nagy dagonyában?
Folyós sárra van 2,2-es Conti MountainKingem és 1,95-ös WTB MotoRaptorom, de ha feltapad a trutyi, akkor nem tudom mit tegyek fel.
A smart sam az nem viselkedik sehogy sárban, olyan mintha fa kerék lenne a bringában, abszolút irányíthatatlan. Várpalota maratonon estem párat, mer' én meg nem arra gondoltam, amerre õ. Folyós sarat jobban bírja (mint minden), de a tapadós az halál. Egyébként én is szeretem nagyon.
#6805
Írta 2010. április 13. - 23:08
a xenith az slick, marad 7 par mtb gumi, amibol 2 csereerett...
nem olyan sok az, ha sok bringa van otthon. nekem csak egy montim van, de van ra 3 szett gumi. egy sarba, egy szaraz idore, meg egy csak ugy mert ingyen volt.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6806
Írta 2010. április 13. - 23:07
Nekem úgy lett ennyi gumim, hogy minden évben vettem 3-4db-ot, viszont jó esetben elhasználtam kettõt (addig használom amíg szét nem szakad).
A sebesség mindent megold.
#6807
Írta 2010. április 13. - 22:55
Páran leltároztak, amitõl én is kedvet kaptam.
2db Continental Speed king 2.1
2db Continental Explorer 2.1
2db Maxxis Xenith 1.5
2db Maxxis Larsen Mimo CX
2db Panaracer Cinder 1.95
2db Scwalbe Jimmy 2.1
2db Schwalbe Racing Ralph EVO 2.1
3db Schwalbe Nobby Nic EVO 2.1
2db Schwalbe Ultremo
2db Schwalbe Ultremo R
2db Vittoria Rubino
Ennyi. Ezekbõl 4 pár van bringán.
Van még pár no name is, + a 12, 16, 20, 24-es gyerekbringákat nem vettem számításba.
Ezekbõl a Spped King és a Jimmy lassan kuka, ettõl függetlenül nem tervezek gumibeszerzést mostanában.
öööö...... tulajonképpen minek ennyi gumi?
#6808
Írta 2010. április 13. - 21:38
2db Continental Speed king 2.1
2db Continental Explorer 2.1
2db Maxxis Xenith 1.5
2db Maxxis Larsen Mimo CX
2db Panaracer Cinder 1.95
2db Scwalbe Jimmy 2.1
2db Schwalbe Racing Ralph EVO 2.1
3db Schwalbe Nobby Nic EVO 2.1
2db Schwalbe Ultremo
2db Schwalbe Ultremo R
2db Vittoria Rubino
Ennyi. Ezekbõl 4 pár van bringán.
Van még pár no name is, + a 12, 16, 20, 24-es gyerekbringákat nem vettem számításba.
Ezekbõl a Spped King és a Jimmy lassan kuka, ettõl függetlenül nem tervezek gumibeszerzést mostanában.
#6809
Írta 2010. április 13. - 14:29
"just chillin killin"
#6810
Írta 2010. április 13. - 10:36
A sebesség mindent megold.
#6811
Írta 2010. április 13. - 10:29
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6812
Írta 2010. április 13. - 10:11
Folyós sárra van 2,2-es Conti MountainKingem és 1,95-ös WTB MotoRaptorom, de ha feltapad a trutyi, akkor nem tudom mit tegyek fel.
#6813
Írta 2010. április 11. - 00:08
Ahogy mondod.
Annyiért a szekrényben is rohadhat. Lehet eladok egy párat.
Lehet átvennék egy párat
mondjuk egy pár NN érdekelne...
#6814
Írta 2010. április 10. - 23:59
6 db egy gumiból? kihagyhatatlan akció volt?
Ahogy mondod.
Annyiért a szekrényben is rohadhat. Lehet eladok egy párat.
#6815
Írta 2010. április 10. - 23:20
Tapasztalatom szerint a kevlárosoknak biztos nem lesz semmi bajuk, a Michim már a végét járja, de már 4-5 éve megvan (csak versenyeken használom), szóval a tárolás nem hatja meg.
A drótosoknál lehet érdemes figyelni hogy azok azért ne legyenek összehajtva
Nálam is hasonló készlet van, fanatikusok betegsége eszerint..
3 pár külsõ csak versenyhasználatra
(Comp S Light döngölt talajra, IRC MudMad sárba, Kenda Nevegal Tomac Signature, ha tapadás kell)
1 pár allrounder CC (Rubenák)
2 pár külsõ edzeni, élménybringázni (Kenda Blue Groove/Nevegal, Conti Speed King)
Tioga Factory DH a nagygépen (traktorra isteni!)
Conti Sportcontact a városin
és egy pár Schwalbe de hogy mire jók, arra még nem jöttem rá
tesóm biciklijén meg Dart/Smoke van, barátnõmén meg Serac XC
"ennyi"... bár van ami már lassan kukázható
#6816
Írta 2010. április 10. - 22:21
én a zöld misleneket 2003-ban vettem, és akkor már ott voltak a boltban egy ideje
és semmi bajuk
l
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6817
Írta 2010. április 10. - 21:50
#6818
Írta 2010. április 10. - 20:52
csináltam leltárt a garázsban
Én is, és én én sem tudom mikor használom el az a sok gumit, ami itthon van.
1 pár 1.95 ricsi speedmax
1 pár 2.1 ricsi z-max
1 pár 1.9 black jack
1 pár 2.1 IRC mythosIIxc
1db 2.1 IRC mythos hátsó
1db 2.25 NN
3db 2.25 RR (1 régi, 2 új mintás)
6db 2.1 NN (5db evo)
1db 2.1 NN tubeles
2db 2.1 RR (régi mintás)
1 pár conti grand prix
1 pár conti sport contact
1 pár michelin maganium
Ebbõl 10 bringán van, de még így is sok van a szekrényben.
Mindenesetre mostanában nem veszek gumit. Tényleg, nem tud semmi bajuk lenni a tárolástól?
#6819
Írta 2010. április 10. - 20:05
Tigger: úgy emlékszem te is 2.25 NN-RR combót használsz, áruld már el légyszi milyen nyomáson! 2.5 bar-nál nagyon laposnak tûnik hátul a RR, fosok a kígyótól
géppel eggyütt mázsa körül vagyok (sajna nem 30 kilós a bringa)
Tamaska: airsoftozol, vagy mi ez az avatar?
már nem
most vmi maratont használok 4 bar-on
amúgy elõl 2,3-2,5
hátul 2,6-2,8
kb 105 kilóhoz gép nélkül
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6820
Írta 2010. április 10. - 16:07
Tamaska: airsoftozol, vagy mi ez az avatar?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






