Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

• Lépj be és szólj hozzá
15610 hozzászólás a témában

arn

arn

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 7.156 hozzászólás
  • LocationBécs

tevedtem, jo ez sarguminak is biggrin.png na jo, nem.

GP6A16L.jpg

• Rabbit kedveli ezt

arn

arn

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 7.156 hozzászólás
  • LocationBécs
Ha tubeless a felni, a gp5000 tl nagyon jo 32esben. Nem csak gordulesre az egyik legjobb gumi, de turazni es gravel lightkent is franko, persze helyen kezelve, mert slick.

De nem olcso.

husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

visszatérő

• fórumtag
  • 2.278 hozzászólás

Köszi!

Én nem varrnék gombot arra megadott súlyadatra, már csak azért sem, mert többféle szélességet is árulnak.

Könnyűt? Nézz hajtogatósakat.. Maxxis detonatorból volt dual compound-osom, azzal azért kaptam néha defektet. Arn innen a fórumról megy  gp5000-essel, dicséri. Én a 4000-est is szeretem az országútin, de az 25-ös. Akkor inkább már 4 season-t néznék, külföldi beszerzéssel, a helyedben.

https://www.rosebike...le_size=700x32C

De hát az ára, így is, ugye....

Rabbit

Rabbit

törzsvendég

• fórumtag
  • 757 hozzászólás
  • LocationKelenföld

Savoya Auchan:

27-5.jpg

Rabbit

Rabbit

törzsvendég

• fórumtag
  • 757 hozzászólás
  • LocationKelenföld

Köszi, rákerestem, szimpatikusan hangzik.
Esetleg van tipped egy kicsit könnyebb megoldásra is, olyan fél kiló környékéig?

Én nem varrnék gombot arra megadott súlyadatra, már csak azért sem, mert többféle szélességet is árulnak.

Könnyűt? Nézz hajtogatósakat.. Maxxis detonatorból volt dual compound-osom, azzal azért kaptam néha defektet. Arn innen a fórumról megy  gp5000-essel, dicséri. Én a 4000-est is szeretem az országútin, de az 25-ös. Akkor inkább már 4 season-t néznék, külföldi beszerzéssel, a helyedben.

https://www.rosebike...le_size=700x32C

De hát az ára, így is, ugye....

husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

visszatérő

• fórumtag
  • 2.278 hozzászólás
Köszi, rákerestem, szimpatikusan hangzik.
Esetleg van tipped egy kicsit könnyebb megoldásra is, olyan fél kiló környékéig?

Rabbit

Rabbit

törzsvendég

• fórumtag
  • 757 hozzászólás
  • LocationKelenföld

Sziasztok!

Egy Mavic aksium race kerekes országúti bringába keresnék minél ballonosabb gumit, városi használatra.

Ha minden igaz, a gyártó által a 32-es a legnagyobb ajánlott méret, szóval ezt céloznám meg: minél inkább kátyú és padka-kompatibilissé varázsolnám a gépet.  Jó lenne vmi alap defektvédelem, de azért ne a kilós kategóriában. Térdig érő vízben nem tekerek, de azért nem árt, ha nedves betonon megmarad alattam. Természetesen gördüljön jól és legyen olcsó. biggrin.png

Ötletek?

Legnagyobb kedvenc, rosszat én még senkitől nem hallottam róla:

https://ebike.hu/ter...00c-gumikopeny/

• husevotelefonfulke kedveli ezt

husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

visszatérő

• fórumtag
  • 2.278 hozzászólás

Sziasztok!

Egy Mavic aksium race kerekes országúti bringába keresnék minél ballonosabb gumit, városi használatra.

Ha minden igaz, a gyártó által a 32-es a legnagyobb ajánlott méret, szóval ezt céloznám meg: minél inkább kátyú és padka-kompatibilissé varázsolnám a gépet.  Jó lenne vmi alap defektvédelem, de azért ne a kilós kategóriában. Térdig érő vízben nem tekerek, de azért nem árt, ha nedves betonon megmarad alattam. Természetesen gördüljön jól és legyen olcsó. biggrin.png

Ötletek?

husevotelefonfulke módosította - 2020. október 12. - 17:07

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 6.795 hozzászólás

OFF

ma eszembe jutott (juttatták), miért is nem gyakran szoktam és így lassan fel is adom az itthonról rendelést... 24H-nak van jelölve a cucc, semmi "x darab" vagy hasonló. na mondom ez faja, bedobok kettőt a kosárba, rendelés, hajrá. negyedórával később nézem a nyitott rendelést, EGY (!!!) darabot sikerült a polcról stopizni, a másikat majd megrendelik a beszállítótól. ahol nyilván nem lesz már, amilyen szerencsém van mostanában a gumikkal....

ON

talált, süllyed :(

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 6.795 hozzászólás

OFF

ma eszembe jutott (juttatták), miért is nem gyakran szoktam és így lassan fel is adom az itthonról rendelést... 24H-nak van jelölve a cucc, semmi "x darab" vagy hasonló. na mondom ez faja, bedobok kettőt a kosárba, rendelés, hajrá. negyedórával később nézem a nyitott rendelést, EGY (!!!) darabot sikerült a polcról stopizni, a másikat majd megrendelik a beszállítótól. ahol nyilván nem lesz már, amilyen szerencsém van mostanában a gumikkal....

ON

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 6.795 hozzászólás

Ja, persze, nem így értettem, hanem hogy a lelkes vásárló megveszi a 2,4-es WT változatot, amitől azt reméli esetleg, hogy szélesebb lesz a 2,4-es simánál, aztán koppan, hogy inkább keskenyebb, mert kifejezetten csak a széles felnin adja azt a méretet.

hehe, amúgy ja, igazad van szvsz. ...és még nehéz is! :D

ZolkoW

ZolkoW

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.567 hozzászólás

Ja, persze, nem így értettem, hanem hogy a lelkes vásárló megveszi a 2,4-es WT változatot, amitől azt reméli esetleg, hogy szélesebb lesz a 2,4-es simánál, aztán koppan, hogy inkább keskenyebb, mert kifejezetten csak a széles felnin adja azt a méretet.

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 6.795 hozzászólás

Ez nem az, amikor keskeny felnin épp, hogy keskenyebb lesz a végeredmény, mert csak szélesen adja ki (vagy ott se) a ráírt méretet?

ja, ez kb nyilvánvaló, nem értem a felvetést. :) most ráírt 60-as külső (ezeréves conti x-king) van ezen a felnin, mérve 58mm.

másik bicajon belső 21mm-es felnin ráírt 60-as vadiúj maxxis, mérve 56mm, ugyanilyen felnin új conti x-king, névleges 58, mérve 56mm. hol itt a gond? :)

tervezek egy szélesebb, 25+mm körüli felnit kísérletileg fűzni, meglátom, egyelőre gumi sincs.. :(

ZolkoW

ZolkoW

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.567 hozzászólás

Ez nem az, amikor keskeny felnin épp, hogy keskenyebb lesz a végeredmény, mert csak szélesen adja ki (vagy ott se) a ráírt méretet?

igen, a wt a széles felnire utal. de mindegyik változatnál ott van a wt. szerintem ez csak a marketing osztály által elkövetett fejlesztés.rolleyes.gif ja, hát 19-es a felni. nagyon nem izgulok miatta, most is 58mm széles külső van rajta, sosem volt gondom vele, sőt, tök király. smile.png

ZolkoW módosította - 2020. október 07. - 13:36

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 6.795 hozzászólás

Milyen felnire megy? A wt nem a széles felnire való?

igen, a wt a széles felnire utal. de mindegyik változatnál ott van a wt. szerintem ez csak a marketing osztály által elkövetett fejlesztés.rolleyes.gif ja, hát 19-es a felni. nagyon nem izgulok miatta, most is 58mm széles külső van rajta, sosem volt gondom vele, sőt, tök király. :)

sisqo

sisqo

törzsvendég

• fórumtag
  • 866 hozzászólás
Milyen felnire megy? A wt nem a széles felnire való?
  • zscs kedveli ezt

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 6.795 hozzászólás

mekkora és milyen verzió ?
ránézek holnap ha gondolod

27.5X2.40 Maxxis REKON AR EXO/TR/WT

Köszi!

Bikertigger

Bikertigger

maximus

• fórumtag
  • 21.132 hozzászólás

Jó, ez nem jött be. Megrendeltem, gondoltam jó arc leszek, itthoni webshopban, persze másnap jön az email, hogy nincs, majd talán decemberben. Hát köszi... :-(

mekkora és milyen verzió  ?

ránézek holnap ha gondolod 

• Kisherceg kedveli ezt
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 6.795 hozzászólás

Khm, maxxis rekonnal van esetleg valakinek tapasztalata? Örülnék, ha megosztaná. :-)

Jó, ez nem jött be. Megrendeltem, gondoltam jó arc leszek, itthoni webshopban, persze másnap jön az email, hogy nincs, majd talán decemberben. Hát köszi... :-(

Bikertigger

Bikertigger

maximus

• fórumtag
  • 21.132 hozzászólás

itt egy tészt még a graxho

https://www.bikerada...4c-tyre-review/

"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való