Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Underworld Kupa - Verseny a föld alatt!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
332 hozzászólás a témában

#221
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Nehéz nap? Még a nehéz hét is enyhe kifejezés lenne... :-)
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#222
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Miki, neked még van energiád fórumozni? Menj már aludni a nehéz nap után! Mert megérdemled ;)
A keró legyen veletek!

#223
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Köszönöm mindenkinek, aki bizalmat szavazott az elsõ PORT.hu Underworld Kupának, nagyon jól estek a dicsérõ szavaitok amelyeket a helyszínen kaptunk.
Dobos Feri néhány képe: 2006
Bár, Zip is valami hasonlót szúrt be:-)
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#224
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

A link mindjárt, még ftp-re kúsznak a bitek :)


Lassan kúsznak a bitek :)
A keró legyen veletek!

#225
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Most találtam:
Sporthirado.hu
Kevés kép de vannak benne perecélesek is ;)

Meg ezt is találtam:
http://www.indavideo...t_mezony_rajtja
A keró legyen veletek!

#226
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Mi voltunk kint a High5-al, köszönjük a sok érdeklõdést, dícsérõ szavakat. Nagyon jól megszervezett verseny volt, mindenféle késés nélkül, példás kijelöléssel. Nagyon sok önkéntes segített, hogy a nézõk még véletlenül se zavarják a versenyzõket.

Fotóztunk is, 1650 kép készült a versenyrõl. Ebbõl 944 darabot, a verseny elõtti képeket, az 1., 2., 3. rajtot és az eredményhirdetést most teszem fel az oldalra, a többit sajnos csak holnap, mivel a "reggel" 3 órai kelés, a fényképezés, no meg az út Zalaegerszegrõl elfárasztott "picit".

A link mindjárt, még ftp-re kúsznak a bitek :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#227
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Na jó, ez már sok. Amit felvetettem, az teljesen ésszerû és jogos. Az az elit, aki a licence-e alapján elit kategóriában versenyez. A férfiaknál miért természetes az, hogy külön futamban mennek a profik? Ti lennétek a legjobban felháborodva, ha összemérnének velük. Más xco versenyeken van elit és felnõtt nõi kategória,ami rendben van.
Ez most nem kritika az Underworld Kupával kapcsolatban, mert úgy látom, hogy a szervezõ sokat tesz azért, hogy mindenki jól érezze magát,csak elvi kérdés, amit úgy érzem, hogy normális hangnemben tettem fel.
Jó versenyzést Nektek!

Egyrészt tényleg elég kevés nõi nevezõ volt, és csak fele annyian indultak el végül(nyilván az idõjárás miatt). Másrészt ez nonprofit verseny volt, így nyilván kompromisszumokat kellett kötni a díjazásnál.

a tobbi verseny miert nem tud ennyibe kerulni? :)

Erre már meg is van a válasz fentebb ;) Persze itt sok mindenre nem kellett költeni, amire egy maratonon kell, nyilván ez is bejátszik.

A szervezõk és magam nevében köszönöm a sok dicséretet! :)
Örülök hogy jól szórakoztatok!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#228
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

Ha meglesznek a fotók linkjei betesszük ide cserébe, hogy eltürtétek a vakuzást.


Ugye az én bemutatkozó alakításom is fel fog kerülni? :D
A keró legyen veletek!

#229
nemecs

nemecs

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
http://www.tempospor...erworldkupa.xls

#230
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

B@szki!
Ezt benéztem, valamiért meg voltam gyõzõdve róla, hogy vasárnap lesz a verseny.
Ma szépen összeraktam a fotós cuccot, hogy holnap megyek, erre most olvasom, hogy ma volt.:(
Hogy honnan gondoltam a vasárnapot, nem tudom.:confused:

:D :D :D Rengeteg kép lesz a versenyrõl, talán azok majd valamelyest kárpótolnak majd.

... a 24 órás, a BUÉK kupa és a BEAC Maxi mellé újabb kötelezõ pont a naptáramban - remélem lesz jövõre is!

Igazán megtisztelõ, Köszi!


#231
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
B@szki!
Ezt benéztem, valamiért meg voltam gyõzõdve róla, hogy vasárnap lesz a verseny.
Ma szépen összeraktam a fotós cuccot, hogy holnap megyek, erre most olvasom, hogy ma volt.:(
Hogy honnan gondoltam a vasárnapot, nem tudom.:confused:

#232
zaqrack

zaqrack

    vendég

  • fórumtag
  • 226 hozzászólás
Csatlakoznék! Köszönjük a kitûnõ versenyt, a szervezés profi volt, a helyszín irigylésre méltó, a pálya élvezetes!

Külön öröm, hogy tökéletesen testreszabott távot és pályát kaptam - össze is jött egy 6. hely, nagyon örülök neki :) a 24 órás, a BUÉK kupa és a BEAC Maxi mellé újabb kötelezõ pont a naptáramban - remélem lesz jövõre is!

#233
bonaede

bonaede

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Köszönöm a Merkaptnak és Fülöp Miklósnak ezt a kiváló napot, a szervezést, a finom kaját, és az izgalmas pályát-versenyt! Jövõre is legyeen!! Szerintem példaértékû volt az egész. Kár, hogy kicsit kevés volt a nézõ, de majd jövõre.

#234
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
a tobbi verseny miert nem tud ennyibe kerulni? :)

#235
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Knemes, Ancsa: Összesen 14 lány indult végül. Érdekes lett volna még ezt a kis létszámot is két csoportra osztani. Fõleg úgy, hogy a díjak is megvoltak már két héttel a verseny elõtt...
Szervezés: Aki eljött és szétnézett az láthatta, hogy próbáltunk mindent megtenni, a rámpánál is. A szõnyeg letétele után a rámpánál egy esés sem volt! Sár volt, csúszott minden, de ez egy outdoor sport...
Ha meglesznek a fotók linkjei betesszük ide cserébe, hogy eltürtétek a vakuzást.


#236
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás

Na szóval, hogy visszatereljem az eredeti medrébe a topicot, ma kimentem a helyszínre, átvettem a nevezést, majd a bejárás alkalmával szembesültem vele, hogy a "könnyen teljesíthetõ" pályát igen-igen csúfosan felborította az esõ. Mikor én is majdnem estem a rámpán, párom elötte a ráfordítón csúszott meg és esett, majd végignézve kb még tizenöt-húsz esést, úgy döntöttünk, nem törjük rommá magunkat.
Gratulálok a szervezõknek a munkájukért, nem õk tehettek róla, plusz szõnyeg berakásával próbálták biztonságosabbá tenni a pálya azon részét.
Sajnálom, hogy kihagytam és reménykedem abban, hogy legközelebb még több rész fog majd menni a pincerendszerben. A pálya vonalvezetése jó volt, tetszettek a csiki-csuki részek, és Ádám is formában volt....


Annál a résznél kellet picit vigyázni, de a versenyen már nem volt vészes.
Én jót versenyeztem az elit mezõny végén, jól el is fáradtam.:)
A pincében egyetlen egy helyen volt gondom, de ott mindig és ez a kivilágítatlan szakaszra való rá fordulás volt. Egyszer túl hamar fordultam rá és kis híján a falra fordultam.:) A helyzetet rontott a vakuzás is, de ha szóltam akkor nem vakuztak.
A kaja nekem ízlet és megfelelõen bõséges is volt. Mindez 2500 Ft-ért egy nagyon jó napot okozott nekem.:)

#237
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Na szóval, hogy visszatereljem az eredeti medrébe a topicot, ma kimentem a helyszínre, átvettem a nevezést, majd a bejárás alkalmával szembesültem vele, hogy a "könnyen teljesíthetõ" pályát igen-igen csúfosan felborította az esõ. Mikor én is majdnem estem a rámpán, párom elötte a ráfordítón csúszott meg és esett, majd végignézve kb még tizenöt-húsz esést, úgy döntöttünk, nem törjük rommá magunkat.
Gratulálok a szervezõknek a munkájukért, nem õk tehettek róla, plusz szõnyeg berakásával próbálták biztonságosabbá tenni a pálya azon részét.
Sajnálom, hogy kihagytam és reménykedem abban, hogy legközelebb még több rész fog majd menni a pincerendszerben. A pálya vonalvezetése jó volt, tetszettek a csiki-csuki részek, és Ádám is formában volt....
" A Cube el van vetve! "

#238
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Én nem a dobogóra hegyeztem ki a dolgot.
Én sem csinálok mást, csak edzek - edzek- edzek- 9000 évi km szerintem nem kevés...de még ennél is több kell menni hogy fejlõdjön az ember...


Én azt kérdezném: és mi lesz mondjuk ha eléred a 14.000 km-t következõ évbe 18.000-t kell menni, hogy jobb legyél? :P A mennyiségi edzés csak egy bizonyos mértékig fejleszt. Persze van akinek sokat kell menni, mondjuk egy hosszútávos versenyzõnek.
Ha fejlõdni szeretnél inkább céltudatosan készülj, mondjuk edzõvel és nem árt egy terheléses sem. (persze, azt nem tudhatom, hogy így teszel e). Nem biztos, hogy a mennyiséggel van a baj, mert nem mindegy, hogy azt a 9.000 km-t milyen intenzitáson és mennyi idõ alatt teszed meg. No, de nem papolni szeretnék. Ha viszont szeretsz sokat tekerni, akkor semmi gáz. De ez egy másik topik témája :)

figy Kicsim, nem bántásiból, de ha valóban 9 ezret mész egy évben, akkor rommá kéne verned a hazai nõi mezõnyt a maratonokon! :)
vagy nem 9 ezer vagy valamit elrontasz az edzésben :(


A postás is sokat teker évente, mégsem tud olyan sebességgel menni, mint mondjuk mi ... :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#239
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Az edzéstáv növekedése és a hatásfok növekedése sajnos vagy szerencsére nem feltétlen jár együtt.

#240
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Én nem a dobogóra hegyeztem ki a dolgot.
Én sem csinálok mást, csak edzek - edzek- edzek- 9000 évi km szerintem nem kevés...de még ennél is több kell menni hogy fejlõdjön az ember...

figy Kicsim, nem bántásiból, de ha valóban 9 ezret mész egy évben, akkor rommá kéne verned a hazai nõi mezõnyt a maratonokon! :)
vagy nem 9 ezer vagy valamit elrontasz az edzésben :(

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu