Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Underworld Kupa - Verseny a föld alatt!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
332 hozzászólás a témában

#201
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Neveztem, de! Egy hete mentem a nagyváradi túrát és nem tudtam milyen állapotban leszünk a bicómmal, plusz Miki szólt, hogy inkább Stuffokat kéne erõsíteni.


#202
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás
Rofi, te miert nem indultal? Mintha neveztel volna, de lehet, hogy halucinaltam.

#203
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

...A pince kijáratánál szolgálatot teljesítõ staffoknak külön köszönet a folyamatos és hangulatos biztatásnak. ...



Te osztottad meg velem a kapott szurkolást, erõtartalékként? Hatásos volt! Köszi!


Szerintem Zéé itt rám és a nevezéses lányokra gondolt (Master futam). Köszi, ma délutánra már vissza is jött a hangom. :)
Az verseny utáni elsõ posztoknál kicsit megijedtem, hogy ismét elégedetlenek az emberek, de ma este olvasván a többi hozzászólást megnyugodtam és jobban fogok aludni is, a képeket pedig megkukkantom holnap. ;)


#204
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

Ja, és kedden mindenki az RTL-t nézze, mert a Fókusz is kint volt. Emellett érdemes nézni az ATV, az EchoTV és a Centrum TV-t is, mert õk is készítettek anyagot.


Megnéztem a telesport, hirtv, rtl, tv2 honlapját hátha megtalálom, de semmi. Így már érthetõ, hogy miért :D

Miki: Csak álnéven adsz riportot? :)))))
A keró legyen veletek!

#205
CihaZoli

CihaZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

...A pince kijáratánál szolgálatot teljesítõ staffoknak külön köszönet a folyamatos és hangulatos biztatásnak. ...

Te osztottad meg velem a kapott szurkolást, erõtartalékként? Hatásos volt! Köszi!

#206
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Nekek érdemes versenyt csinálni... :-)

Az Underworld Kupa honlapján láthatjátok az M1 (a Magyar Királyi TV) ma déli Sport7 címû mûsorából a versenyen forgatott anyagát.

Klikk! www.underworldkupa.hu

Ja, és kedden mindenki az RTL-t nézze, mert a Fókusz is kint volt. Emellett érdemes nézni az ATV, az EchoTV és a Centrum TV-t is, mert õk is készítettek anyagot.
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#207
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Tökéletes volt a szervezés, izgalmas a pálya, még sok ilyet!
A pincében egyszer nekemjött a fal a legsötétebb részen, meg utána az ajtókeretet sem éreztem túl tágasnak a 68cm-es kormányommal. :D
A 32×14-es áttétellel mindent ki tudtam tekerni, de egy 32×15-16-tal dinamikusabban lehetett volna kigyorsítani a kanyarok után. Legközelebb megyek a pályabejárásra, hogy ne hallgassak az olyankora, akik azt mondják, hogy "sík a pálya, nagytányér-kónusz is elég". :D

#208
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Én is folytatnám a dicséreteket bár én haza beszélek mivel én is Merkaptos vagyok , de minden tiszteletem Mikiéknek hogy kitalálták az Underworld kupát mert nem hiszem hogy sokaknak eszébe jutott volna egy szocreál sportteleprõl egy ilyen színvonalas verseny. A pálya vonalvezetése maximálisan kihasználta a telep adta lehetõségeket a pince nagyon tetszett csak az nem hogy a gumim nem díjazta a sima nedves-sáros betonaljzatot minden alkalommal mikor a pince utolsó kanyarjához a kijárathoz érkeztem a hátsó kerekem elkapart a kigyorsításkor még kemény áttételnél is. a sötét lyuk maradhatna jövõre is bár én fogok lámpát vinni :) A technikásabb részek nagyon tetszettek bár láttam egy két éldõlést és esést is, ez nem zavart mert ez egy verseny velejárója és akkor sem zavart volna ha én esek. A pince kijáratánál szolgálatot teljesítõ staffoknak külön köszönet a folyamatos és hangulatos biztatásnak.
Az egyedi díjak nekem nagyon tetszettek bár én nem kaptam és jövõre se fogok mikor kötelezõen megjelenek, legyen akár milyen versennyel is egy idõben.
Miki gratula!
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#209
Szt Amás

Szt Amás

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Hát, Ádám megérdemelt volna egy össznépi satuféket már csak a hecc kedvéért... :) De végül is igaza van, aki vén az vén.
Jó buli volt, szervezõknek gratula és hajrá jövõre is!

#210
CihaZoli

CihaZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
...és folytatom a dicséretet:
Miki és a Staff elõtt le a sisakkal!!! Minden, de Minden klappolt!
Délutánra ideális talajú, ritmusos pálya; pince csak annyira kivilágítva, hogy a hangulata megmaradjon. A „feketelyuk” is kellett bele!
Ádám megúszta a kulacsesõt a Master rajtjánál! ; ) De az alaphangot is megadta, ebben a jó hangulatban nyomta a mezõny nagy része.
Köszönet a pince kijáratnál végig ottmaradó és hangosan szurkolóknak!
Külön köszönet az újonc, de tökéletes segítõimnek!
Irány az UW jövõre is!

#211
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Hol van az a rengeteg kép, amit a kint lévõ sok-sok-sok fotós készített?
A keró legyen veletek!

#212
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás
Én is csak a többiek szavait tudom megerõsíteni. Nagyon jó volt a tegnapi verseny,kivéve a rajt elõtti esésemet leszámítva(jó hogy le szõnyegezték a pallós részt) A tészta is nagyon finom volt,ezt más versenyeken is alkalmazhatnák( csukhatós "doboz")
Még egyszer gratula a szervezõknek köszönönet mindenkinek, aki csinálta a jó hangulatot.


#213
Pharao

Pharao

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
Nagyon jó volt a verseny, jó volt a hangulat, igazán profi volt a szervezés! A területbõl szvsz sikerült kihozni a legjobb pályát! A tészta finom és életmentõ volt! :)

Köszönjük! Jövõre ugyanitt!

#214
orbea_d

orbea_d

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
video:

Fanbike.hu

#215
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Underworld Kupa - Verseny elõtti képek, elsõ-, második-, és harmadik rajt, Eredményhirdetés.

Nem lett mindegyik kép száz százalékos, de úgy gondoltuk, hogy egy picit rossz, picit életlen, világos, vagy netán sötét képnek is jobban örültök, mint ha nem készül (nem kerül ki) Rólatok semmilyen. :)

A negyedik-, és ötödik rajt is felkerül, miután aludtam egyet :) 27,5 óra ébren rUleZ
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#216
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Feltéve ha tisztába teszi magát a netem, és nem szakad meg minden 2. percben a feltöltés...
Neem, nem vagyok ideges :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#217
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

Az internetem sebességétõl, nem tõlem függ :) Azóta másol.

Eredeti méretben kb 8 giga, természetesen lekicsinyítve teszem fel, de még így is ~150 Mb.


AKkor majd reggel nézem meg õket. Addig tuti felmegy.
A keró legyen veletek!

#218
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás

Lassan kúsznak a bitek :)


Az internetem sebességétõl, nem tõlem függ :) Azóta másol.

Eredeti méretben kb 8 giga, természetesen lekicsinyítve teszem fel, de még így is ~150 Mb.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#219
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Benne vagyok a tv-ben :)
Underworld kupa f
A keró legyen veletek!

#220
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Ott a pont. Akkor mire vársz? A taps megvolt az kupaosztásnál.
A keró legyen veletek!