Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Underworld Kupa - Verseny a föld alatt!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
332 hozzászólás a témában

#181
xmotlix

xmotlix

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Csak beugrottam kicsit fényképezni, hajtott a kíváncsiság. Van még pár de ezek a legjobbak :)

#182
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Nagyon tuti!!! Messze a legjobb képek! Nincs több?


#183
xmotlix

xmotlix

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Képek a versenyrõl itt megtekinthetõk:

milan hisarm's Underworld Kupa 2010 Photo Album - MySpace Photos

#184
Udine

Udine

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás

Video az INDEX-en:

Meg kell tanulni bring

Benne Dobos Feri máris klasszikussá vált mondata: "Meg kell tanulni bringázni, gyerekek!"


A többit se hagyd ki tõle:"Mi a fasz van??...bazdmeg!!!"
Így teljes a repertoár.

#185
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
És a verseny honlapján is már két galériában böngészhettek: www.underworldkupa.hu
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#186
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Itt böngészhettek képeket: overmagazin.hu - hegym
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#187
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Ittvan-e: RTL Klub - Bringaverseny a pinc

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#188
CihaZoli

CihaZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

Ja, és kedden mindenki az RTL-t nézze, mert a Fókusz is kint volt.

Néztem... És ma leadták, a végét csíptem el.

#189
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
És végül de nem utolsó sorban az ötödik futam képei is felkerültek az oldalra!

Ma este kezjük el küldeni a kért képeket :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#190
csr

csr

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Király verseny volt élveztem! Gratula a szervezõknek!!!! De hol vannak a képek nem láttam a vaku villanásoktól :D

#191
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Video az INDEX-en:

Meg kell tanulni bring

Benne Dobos Feri máris klasszikussá vált mondata: "Meg kell tanulni bringázni, gyerekek!"
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#192
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Köszönet a verseny szervezõinek, nagyon izgalmas és hangulatos versenyt hoztatok össze! A terepbõl tényleg mindent kihoztatok, tekerhetõ, de nem túl könnyû, élvezetes pályát "kreáltatok". A hangulat jó volt, a "bánya" (ahogy õ hívta :D ) elõtti dj tényleg nem volt a legjobb, szegény nem nagyon tudta milyen rendezvényen van, nagyon akarta mondani a magáét, de kár volt. A tészta isteni volt, Ádám hozta a formáját, az idõt is jól rendeltétek. Nagyon meghajtottam magam, jól esett, a 24 órásokat leszámítva életem elsõ versenye volt. Meg is lepõdtem az eredményemen, az új vázból épített bringa is most debütált és nagyon ügyesen mûködött.
Köszi mindenkinek, jövõre ugyan itt/ott!
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#193
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm a szervezõknek ezt a felejthetetlen élményt. Nagyon jól éreztem magam, igazán jó verseny volt, profi szervezéssel és hibátlan lebonyolítással. A felkészületlenségem ellenére a 10. helyen értem célba a veterán futamban. :-)
Külön köszönet a Merkapt-os hölgyeknek (és természetesen minden szurkolónak) a lelkes szurkolásért, szerintem ekkora buzdítás egyik futamban sem volt, mint az utolsó, Master kategóriában. Egyetlen negatívum részemrõl a pince bejáratánál a DJ srác, akinek egyetlen értelmes hozzászólása sem volt a versenyhez, Ádámot kellett volna oda kihangosítani.
Remélem, hogy jövõre újra lesz verseny és aki most kihagyta az biztos el fog indulni rajta. Én ott leszek! Köszönet mindenkinek! Üdv: Siki

#194
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás

Készítettem pár képet a master futamban, ha valaki ott indult, küld rajtszámot és van róla fotóm, küldöm mailban.

A többi futamon nem fotóztam.


Szia! 513-as voltam, sikimano@gmail.com-ra küldd a képeket. Köszönöm szépen! Siki

#195
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Negyedik rajt képei is felkerültek :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#196
orbea_d

orbea_d

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
Készítettem pár képet a master futamban, ha valaki ott indult, küld rajtszámot és van róla fotóm, küldöm mailban.

A többi futamon nem fotóztam.

#197
cresa64

cresa64

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Még néhány kép, bár ez még mindig édeskevés ahhoz képest, hogy majdnem minden kanyarban villant a vaku...
Picasa Webalbumok - attila.r.nohl - Underworld
Underworld Kupa 2010
hvg

#198
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Én speciel nem fáradtam el nagyon , mondjuk ez annak köszönhetõ hogy még sohasem mentem hasonló pályán ill. ilyen rövid távot így mikor beérkeztem szembesültem azzal hogy nem hajtottam ki magamból a maximumot hisz minden körben pihentem,tartalékoltam egy kicsit aztán hipp-hopp véget ért. Nem baj a legközelebbin már okosabb leszek.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#199
Barnabás_CC

Barnabás_CC

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én sokkal jobban elfáradtam, mint ahogyan azt vártam.
Nagyon jó verseny volt, nagyon tetszett a pálya. A pincerendszerbe beérkezve meg engedni kellett neki és bízni a szervezõkben, hogy nincs semmi vicces dolog a homály leple mögött. A fekete folyosón egyszer találkoztam egy elesett biciklissel. Semmit sem láttam belõle csak a kiáltására lettem figyelmes. Akkor már késõ volt :-D.

Jövõre ugyanott. Remélem!
Üdv. Barnabás

Colors Budapest Hostel


#200
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Képek itt

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_