Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Underworld Kupa - Verseny a föld alatt!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
332 hozzászólás a témában

#241
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás
Mindenkinek jó versenyt!


#242
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás

Hehe... Az elit akinek licensze van?

Attól még pl. én licensz nélkül még mindig elkenem nem csak a nem licenszeseket, hanem a licenszesek nagy részét is. Csak mert idén nem váltottam ki, azért nem vagyok elit? Nem attól a mûanyagkártyától függ.
Ez meg egy ilyen sport, nem lehet mindenki a dobogón. Azért nagyon, nagyon sokat kell tenni. És még többet.



Ellen példának pedig itt vagyok én; van licenszem és még sem vagyok profi. Tuti hogy ma vagy 30X-r lefognak körözni, és mégis van lincenszem más okból kifolyólag...

#243
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Hehe... Az elit akinek licensze van?

Attól még pl. én licensz nélkül még mindig elkenem nem csak a nem licenszeseket, hanem a licenszesek nagy részét is. Csak mert idén nem váltottam ki, azért nem vagyok elit? Nem attól a mûanyagkártyától függ.
Ez meg egy ilyen sport, nem lehet mindenki a dobogón. Azért nagyon, nagyon sokat kell tenni. És még többet.

Én nem a dobogóra hegyeztem ki a dolgot.
Én sem csinálok mást, csak edzek - edzek- edzek- 9000 évi km szerintem nem kevés...de még ennél is több kell menni hogy fejlõdjön az ember...


#244
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Hehe... Az elit akinek licensze van?

Attól még pl. én licensz nélkül még mindig elkenem nem csak a nem licenszeseket, hanem a licenszesek nagy részét is. Csak mert idén nem váltottam ki, azért nem vagyok elit? Nem attól a mûanyagkártyától függ.
Ez meg egy ilyen sport, nem lehet mindenki a dobogón. Azért nagyon, nagyon sokat kell tenni. És még többet.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#245
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Kész a pálya! Gyertek holnap sokan, nagy muri lesz!


már kíváncsi vagyok rá:)


#246
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Knemes!
Tökéletesen igazad van !!!! Nem fair, de sajna ez van .

#247
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Na jó, ez már sok. Amit felvetettem, az teljesen ésszerû és jogos. Az az elit, aki a licence-e alapján elit kategóriában versenyez. A férfiaknál miért természetes az, hogy külön futamban mennek a profik? Ti lennétek a legjobban felháborodva, ha összemérnének velük. Más xco versenyeken van elit és felnõtt nõi kategória,ami rendben van.
Ez most nem kritika az Underworld Kupával kapcsolatban, mert úgy látom, hogy a szervezõ sokat tesz azért, hogy mindenki jól érezze magát,csak elvi kérdés, amit úgy érzem, hogy normális hangnemben tettem fel.
Jó versenyzést Nektek!


Ez idén már így lesz kár ezen rágódni. Én sem rúghatok labdába, mert az elitekkel megyek egy távon. Nagykovácsin tavaly asszem nem volt masterre bontva a nõi mezõny, ezért csúsztam le a dobogóról, de ez van. Mérgelõdni nem érdemes.


#248
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás

Kész a pálya! Gyertek holnap sokan, nagy muri lesz!


A versenyek indulása elõtt még be lehet járni?

#249
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Kész a pálya! Gyertek holnap sokan, nagy muri lesz!
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#250
knemes

knemes

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Na jó, ez már sok. Amit felvetettem, az teljesen ésszerû és jogos. Az az elit, aki a licence-e alapján elit kategóriában versenyez. A férfiaknál miért természetes az, hogy külön futamban mennek a profik? Ti lennétek a legjobban felháborodva, ha összemérnének velük. Más xco versenyeken van elit és felnõtt nõi kategória,ami rendben van.
Ez most nem kritika az Underworld Kupával kapcsolatban, mert úgy látom, hogy a szervezõ sokat tesz azért, hogy mindenki jól érezze magát,csak elvi kérdés, amit úgy érzem, hogy normális hangnemben tettem fel.
Jó versenyzést Nektek!




Határozd meg ki az elit versenyzõ:

- Elit az, aki sokat edz? Ki lehet menni edzeni, mindenkinek. Sok erõs ember munka mellett megy nagyon magas szinten.
- Elit, aki kap valamiféle támogatást? Ezzel az erõvel kb. minden komolyabb montis kap - ami lehet csak egy kedvezmény, olcsóbb spinningelési lehetõség, vagy nevezési térítés... Onnantól kezdve, hogy kapsz egy csapatmezt "elit" vagy?
- Elit az, akinek licensze van? A licensz egy sportbiztosítás is, sok versenyhez (külföldiekhez) KELL, egy adminisztratív kártya, nem attól lesz bárki erõs. Nálunk például mindenki alapból megkapja...
- Elit az, aki például erõsebb nálad? És akinél Te vagy erõsebb, annak Te vagy az elit? Legyen az, hogy az utolsó 3 számítson hobbinak, s mindenki elõttük már "elit". :)
- Mit ér az az érem, amit úgy kapsz, hogy az összes erõset elõtted átsorolták egy másik kategóriába? Nekem nem többet, mintha bemennék egy éremboltba, s megvenném 300 Ft-ért...

Ez a téma sokszor felmerült már, Crosskovácsi, 24H, Magyar Bajnokság, "arany GT" esetében.

Hengert idézve "Itthon nincsenek profik, csak sokat edzõ amatõrök." ;)



#251
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Ki mondta, hogy lányt kapsz? Egy férfinak lehet, hogy Csilla is örülne!:D

#252
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Szerintem annyit elárulhatok, hogy nem 300Ft-os érem lesz, hanem valami sokkal jobb. :)


Hékás, barátnõm van, akkor inkább a sör. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#253
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

- Mit ér az az érem, amit úgy kapsz, hogy az összes erõset elõtted átsorolták egy másik kategóriába? Nekem nem többet, mintha bemennék egy éremboltba, s megvenném 300 Ft-ért...


Szerintem annyit elárulhatok, hogy nem 300Ft-os érem lesz, hanem valami sokkal jobb. :)


#254
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Ahogy elnéztem a nevezõket, vannak jó számban elit versenyzõk is, a hobby-s lányoknak kevés esélye lesz így a sikerélményre, mármint a szuper hangulaton kívül...


Határozd meg ki az elit versenyzõ:

- Elit az, aki sokat edz? Ki lehet menni edzeni, mindenkinek. Sok erõs ember munka mellett megy nagyon magas szinten.
- Elit, aki kap valamiféle támogatást? Ezzel az erõvel kb. minden komolyabb montis kap - ami lehet csak egy kedvezmény, olcsóbb spinningelési lehetõség, vagy nevezési térítés... Onnantól kezdve, hogy kapsz egy csapatmezt "elit" vagy?
- Elit az, akinek licensze van? A licensz egy sportbiztosítás is, sok versenyhez (külföldiekhez) KELL, egy adminisztratív kártya, nem attól lesz bárki erõs. Nálunk például mindenki alapból megkapja...
- Elit az, aki például erõsebb nálad? És akinél Te vagy erõsebb, annak Te vagy az elit? Legyen az, hogy az utolsó 3 számítson hobbinak, s mindenki elõttük már "elit". :)
- Mit ér az az érem, amit úgy kapsz, hogy az összes erõset elõtted átsorolták egy másik kategóriába? Nekem nem többet, mintha bemennék egy éremboltba, s megvenném 300 Ft-ért...

Ez a téma sokszor felmerült már, Crosskovácsi, 24H, Magyar Bajnokság, "arany GT" esetében.

Hengert idézve "Itthon nincsenek profik, csak sokat edzõ amatõrök." ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#255
terk

terk

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok,

Eladó egy Hobby 2-es nevezés a most hétvégi õrületre.
Sajnos családi program miatt nem tudok részt venni. Ár: 2000HUF.

jelentkezni: wrng@chello.hu

Üdv:
terk

#256
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Zéé Zoli látja a lényeget:-)
Így is az elsõ futamból - jelenleg 31 jóváhagyott induló - hatan dobogóra fognak állni...
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#257
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Igen, aztán meg korcsoportok és így nagy valószínûséggel mindenki dobogóra állhatna, vannak ilyenkor bizonyos korlátok amit figyelembe kell venni + nem a verseny elõtt 5 nappal kell ötletelni
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#258
knemes

knemes

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!

Nagyon izgalmasnak ígérkezik a verseny!Azonban egyet értek egy korábban hozzászólóval, hogy a nõi kategóriában, ha nem is külön futam, de külön értékelés volna igazságos!:) Ahogy elnéztem a nevezõket, vannak jó számban elit versenyzõk is, a hobby-s lányoknak kevés esélye lesz így a sikerélményre, mármint a szuper hangulaton kívül...

Üdv: knemes

#259
CihaZoli

CihaZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

A pincékben lesznek nézõk? Lehet majd ott fotózni?


Miki írta a hivatalos oldalon: Ma voltunk ismét egy bejáráson. Azt hiszem mégis megtaláljuk a módját, hogy a nézõk is letudjanak majd menni az alagút-rendszerbe... ;-)

#260
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
A pincékben lesznek nézõk? Lehet majd ott fotózni?