Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Underworld Kupa - Verseny a föld alatt!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
332 hozzászólás a témában

#261
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Igen, egész nap átvehetõk a rajcsomagok.

Versenynapon a Master idõpontja elég késõi ahhoz, hogy már kapunyitáskor ott legyünk vidékrõl.
Ugye rajtszám átvehetõ késõbb is, mint az eredeti kiírásban?


www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#262
spider77

spider77

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Sziasztok!
Az Underworld Kupára, a hobbi 2 kategóriában (33 éves férfi vok) átadnám elfogadott nevezésemet 2000-ért, adódó visszamondhatatlan elfoglaltságom miatt.
Üzenjetek / mailben: katalinmajlath@freemail.hu

#263
j_bob2

j_bob2

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!
Neveztem az Underworld kupára, de sajnos közbejött valami és nem tudok menni a versenyre.
A szervezõkkel beszéltem és azt mondták, hogy pénzt mostmár visszafizetni nem tudnak, de ha el tudom adni a nevezésemet, akkor az átírást megoldják.
Nyerészkedni egyáltalán nem szeretnék a dolgon, csak örülnék, ha legalább valamennyit visszakapnék.
Ezért eladom a nevezésemet 2000 Ft-ért!
Akit esetleg érdekel az keressen privátban, vagy válaszoljon erre az üzenetre.
AZ ÉLET KEMÉNY!

#264
CihaZoli

CihaZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Versenynapon a Master idõpontja elég késõi ahhoz, hogy már kapunyitáskor ott legyünk vidékrõl.
Ugye rajtszám átvehetõ késõbb is, mint az eredeti kiírásban?

#265
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Nyílt pincebejárás gyalog és bringával

A PORT.hu Underworld Kupának helyszínt adó kõbányai pincerendszer elõzetes bejárására lehetõséget biztosítanak a rendezõk. 2010. május 14. és 15-én a 6. Nagy Sportágválasztó rendezvény keretei között lehetõség nyílik a föld alatti szakasz megtekintésére.

Akik kerékpárral gurulnának be a föld alatti járatokba azoknak május 14-én pénteken 10.30-kor egy órára kinyit a pincerendszer.
Külön ajánlatunk licenc-szel rendelkezõ versenyzõk részére: akik kerékpárral részt vesznek a pénteki bejáráson, ingyen indulási jogot szereznek a PORT.hu Underworld Kupára!

A nevezést ebben az esetben is a honlapon keresztül kell végrehajtani. A nevezés státuszát a 14-i bejárás után módosítjuk "elfogadottra". Ajánlatunk az elsõ 15 jelentkezõre vonatkozik!

A gyalogos bejárásra 15-én szombaton nyílik lehetõség, az érdeklõdõk függvényében akár több alkalommal is.

A részvétel mindkét esetben regisztrációhoz kötött. A szándékot a fulop.miklos@vgf.hu e-mail címre küldött üzenetben kell jelezni, a résztvevõ neve, adatai (tel., e-mail) és a bejárás módja (kerékpáros - 05.14 - vagy gyalogos - 05.15 - ) megadásával.
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#266
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Többen érdeklõdtetek, hogy lesznek-e felszabaduló rajthelyek. Nos, hétfõn törlésre kerülnek a nevezett, de nevezési díjat nem fizetõk, így néhány hely megüresedik.
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#267
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Világítás lesz, de ahogy írtátok is, izgalmas lesz a nappali világosságra ki és onnan behajtani. Ezen egy kormányra szerelt lámpa semmit sem változtatna.
Polót - több mintával - a honlapon lehet majd rendelni hamarosan... Ha minden jól megy, a jövõhéttõl... Üdv.
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#268
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Köszönöm
" A Cube el van vetve! "

#269
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás

A verseny földalatti része ki lesz világítva de amikor a májusi napsütésbõl be beérsz az alagútba pár mp-ig nagyon nem fogsz látni akár milyen lámpád lesz is (szerintem) Miki azt mondta nem kell lápa.


Szerintem az sem lesz jobb mikor a viszonylagos sötétségbõl kiérsz a napsütésre. Érdekes lesz, már alíg várom:)

#270
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
A verseny földalatti része ki lesz világítva de amikor a májusi napsütésbõl be beérsz az alagútba pár mp-ig nagyon nem fogsz látni akár milyen lámpád lesz is (szerintem) Miki azt mondta nem kell lápa.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#271
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Miki! Néztem a honlapon, nagyon jó rajtad az a póló! Hogy lehet ilyenre szert tenni? Lesz belõle legyártva vásárlásra? Vagy az indulók kapnak ilyet?
" A Cube el van vetve! "

#272
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Nos, most, hogy haladunk az idõpont felé kiderült már, hogy lesz-e tök sötét rész a versenyen, ergo lámpa kell?
" A Cube el van vetve! "

#273
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Örülök, hogy találkoztunk és, hogy lett naptárad is:-) Akkor legközelebb a versenyen...

Már találkoztam, és megbeszéltem az illetékessel, köszi minden infót Miki! :)


www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#274
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Már találkoztam, és megbeszéltem az illetékessel, köszi minden infót Miki! :)
" A Cube el van vetve! "

#275
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
A bringaexpón lehet fizetni nevezést? Mert regisztráltam, de most olvastam, hogy két hét elteltével ha nem utaljuk a nevezést, akkor töröltök a nevezõk közül. viszont én csak március 10-én kapok fizut, ha lehet, akkor megpróbálok kölcsönkérni.
" A Cube el van vetve! "

#276
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
UniCredit Bank:-) Köszi.

Hello! olyan kérdésem lenne, hogy a nevezési díjat melyik banknak kell befizetni, mert én személyesen fizetném be nem pedig utalnám A számlaszámból nem jövök rá, hogy melyik.
thx


www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#277
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Hello! olyan kérdésem lenne, hogy a nevezési díjat melyik banknak kell befizetni, mert én személyesen fizetném be nem pedig utalnám A számlaszámból nem jövök rá, hogy melyik.
thx
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#278
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Rendes vagy, köszönöm a lehetõséget!
" A Cube el van vetve! "

#279
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Több eseményt is rendez az egyesület (Fizikai felmérõ, Nagy Sportágválasztó) az UW jelzi, hogy az Underworld Kupára érkezik a nevezés.

Nincs külön kód az UW maga a kód:-)

Boca! Keress a BrinagExpon és ha megtalálsz, lesz naptárad...

A nevezésnél ez szerepel a honlapon:
"A megjegyzésbe az UW kódot és az induló nevét kérjük beírni ..."

Az UW kódom emailben kapjuk majd, vagy hogyan lesz?


www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#280
Barnabás_CC

Barnabás_CC

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Jaaaa ....
Üdv. Barnabás

Colors Budapest Hostel