Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sebességmérõk

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
1986 hozzászólás a témában

#1841
ThufirHawat

ThufirHawat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás

és honnan tudod mikor merül az elem a jeladónál?
egyszer csak nem ad jelet?
vagy egyre halványabban adja a jelet néha becsapva az órát?


Van benne elem teszter funkció. Kis gombocska megnyom... Ha villog a jeladón egy kis LED miközben a kerék forog (kb. 30 másodpercig) akkor okés az elem. Ha már nem villog, akkor ideje cserélni. Persze ugyanez megvan a vevõn is...
És nem kettõ, hanem három kell a teljes cucchoz: jeladó, vevõ, óra. Persze mindhárom azonos. Persze pont ezt a típust (CR2032) használjuk a cégnél is kis bigyó mûszerekbe, így raklapnyi áll az irattárba.. ;)
"nem vagyok senki csak ûzöm a vadat
másnak hajtok, mások hajtanak"

#1842
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás
Nem azt mondom, hogy használhatatlan a rádiós, hanem hogy remek megoldás egy olyan problémára, ami soha nem létezett. Legföljebb esztétikailag lehet zavaró a kábel, viszont szerintem a g*ci nagy rádiós adó meg óra se szebb.
Az elem élettartama meg tutira rövidebb annál a 3-4 évnél, amit egy kábeles kibír kis gombelemmel. És ugye 2 van, tehát jó eséllyel kurva dühítõ lesz a jeladó elemcseréje után három hónappal újra elemért mászkálni.
(Persze akinek tetszik, váljék egészségére, csak azt mondom, hogy kinek a pap...)

#1843
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
és honnan tudod mikor merül az elem a jeladónál?
egyszer csak nem ad jelet?
vagy egyre halványabban adja a jelet néha becsapva az órát?
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#1844
ThufirHawat

ThufirHawat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás
Felár: igaz, semmi sincs ingyen...
Jelátvitel: Elsõ perctõl frenkón mûködik, SOHA nem volt vele gond.
Elem: 1 éve megy elemcsere nélkül
"nem vagyok senki csak ûzöm a vadat
másnak hajtok, mások hajtanak"

#1845
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás
És kifizetheted a felárat, esetleg szopsz a jelátvitellel meg cserélgetheted az elemeket.

#1846
ThufirHawat

ThufirHawat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás

Nekem tandemre kellene hosszabbítanom a kábelt...


Miért is kell egy tandemre hosszabb? Hátsó keréken mérsz?
Rádiós cuccos a király. Sosem téped el a spárgáját... :)
"nem vagyok senki csak ûzöm a vadat
másnak hajtok, mások hajtanak"

#1847
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
csinalok par kepet
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#1848
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

bementem hiradastechnikai boltbana hol 2m kabelt vettem ami vastag es arnyekolt !!!!! 100ft ert. :D Megneztem kozelebbrol a cateye mukodeset es hazilag siman ki lehet vagas nelkul cserelni a kabelt. Szal nem szeretem ha hulyenek nezik az embert.


Nekem tandemre kellene hosszabbítanom a kábelt... Milyet kérjek a bótba'?
Meg hogyan szedted szét az érzékelõ részt? Meg úgy az egészet vágás nélkül?

#1849
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
nem keso soha :D


cateyehoz valok mert akkor szvsz jo lesz az.
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#1850
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.030 hozzászólás
Lehet késve szólok de van eg yrakás kilóméteróra tartozékom!!!

igazábol nem tudom meyik tipushoz valok,,van mágnes, vezeték, a kormányadapter amire az orat huzod...
orán kivül minden.
szóval ha valakinek kell valami szoyon hátha van épp kompatibilis.
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#1851
ThufirHawat

ThufirHawat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás

a cateye nak ezt uzenem www.nyasgem.hu

Szal nem szeretem ha hulyenek nezik az embert.


Valami ilyesmirõl szól pedig a fogyasztói társadalom. Ne javíts! Vegyél újat! Mert megérdemled... :(
"nem vagyok senki csak ûzöm a vadat
másnak hajtok, mások hajtanak"

#1852
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás
Jóvanna, végül csak kábelt vettél, de a Cateyetól érzékelõt, bilincset meg sínt is kaptál volna négyezeré'. Mágnest mondjuk nem biztos :D

#1853
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
a cateye nak ezt uzenem www.nyasgem.hu

bazze elszakad 2239km nel a kabelem belul ami onmagaban nem jelent felhaborodasra okot mivel en vagyok a hibas ... ,de mikor bementema boltba h ogy kernek egy ilyen kabelt es kozoltek az arat azt hittem lehidalok ,ha hozzadobok par szaz ft akkor megveszema a cateye velo5 ot aminek a bolcsoje es az erzekeloje ugyanaz mint nekem a 8 as.
Modom magamaban szarom le akkor kabel veg nyakban elvag zsugorcso es forrasztas lesz ha mas nem....

bementem hiradastechnikai boltbana hol 2m kabelt vettem ami vastag es arnyekolt !!!!! 100ft ert. :D Megneztem kozelebbrol a cateye mukodeset es hazilag siman ki lehet vagas nelkul cserelni a kabelt. Szal nem szeretem ha hulyenek nezik az embert.
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#1854
uzi

uzi

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás

A teló csepp, por és ütés álló, plusz a dokkoló is jobban védi a leírás szerint.

Igen, de az a csepp nem kis erovel csapodik be ha 30-al tekersz. Epp most ment gallyra emiatt a sigma cseppallo pulzusmerom enyhen szemerkelo esoben

#1855
balage79

balage79

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Telefont/PDA-t en sem tennek fel, par csepp eso es annyi nekik



A teló csepp, por és ütés álló, plusz a dokkoló is jobban védi a leírás szerint.

#1856
uzi

uzi

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás

És az etrexet milyen bilinccsel raktad fel? Lekattintható róla és bírja a rázós terepet? Elõfordulhat, hogy én is próbálkozom majd ezzel, és pont etrexet akarok venni.

Az eredeti Garmin blilinccsel, uj hatlap jar hozza, ugy rogzul mint a lampa
http://www.garmin.hu...index.php?pid=3

Kicsit szivaccsal ki kellett belelni az elemtartot mert a razkodastol neha kikapcsolt

#1857
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás
És az etrexet milyen bilinccsel raktad fel? Lekattintható róla és bírja a rázós terepet? Elõfordulhat, hogy én is próbálkozom majd ezzel, és pont etrexet akarok venni.

#1858
uzi

uzi

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Nekem egy Garmin eTrex GPS figyel a kormanyon, vizallo es nem tul erzekeny. Erdoben is jol jon ha ismeretlen osvenyeken mesz es haza szeretnel talalni :)

Telefont/PDA-t en sem tennek fel, par csepp eso es annyi nekik

#1859
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
attól félnék fojtok mikor rúgom le térdel a telefont.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#1860
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás
Bevallom, elvesztettem a fonalat. Mijjen dokkoló küld sebességjeleket a telcsidre? Csak nem egy bluetooth GPS egység?

Edit: most látom a linket, így már világos.
De ugyanezeket a funciókat megkepod 5E Ft körül egy kmórától, amit nem kell féltened mondjuk egy esésnél. Az útvonalterv meg nyilván az, hogy beírod elõre, hány km-nél kell merre kanyarodni, és figyelmeztet. Végülis nem hülyeség, de nem ellensúlyozza a hátrányokat.