Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bukósisakok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2350 hozzászólás a témában

#2241
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Kedves 1stein!


Valszeg osszekeversz egy masik leanyzoval, talan Wickee-vel, neki van Votec-je.  :)

#2242
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Charon ! Akkor legközelebb dobd meg a kamiont egy bukóval , viszonzásul  ;)

#2243
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Hehe! Én azóta esek a bringával amióta sityakom van..........  ;D ;D ;D ;D
De ez nem általános!  8)

#2244
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Karen:
Nem lesz kövezés. :) Azt hiszem a szándék a lényeg, legfeljebb óvatos leszel addig, míg nem sikerül beszerezni a sisakot. Legalább Te nem úgy állsz hozzá, hogy nekem az úgyse kell.
Én is kb. a bringa megvásárlása után 3 hónappal vettem meg a sajátom. Elõször nem is akartam venni, aztán meggyõztek a bukó mellett szóló érvek. Meg az, hogy KTT tag lettem egy látványos eséssel és nem akartam többet kísérteni a szerencsémet. (Nem kell izgulni, nem volt vészes, de rosszabbul is végzõdhetett volna. Kormány átrepülés, tigris bukfenc, horzsolás a térdre meg 8-as a hátsó kerékbe.)

#2245
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Nem kövezünk meg (nincs is rá szükség), de a Votec Mole-hoz hülyén áll a betört fej.  >:(

#2246
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Köszi, Charon, magam is a Girokat meg Meteket néztem ki. De egy darabig bukó nélkül leszek, mert az összes pénzem elmegy a bicóra. Most ezért megköveztek?  :(  De akarok venni, csak /pill, nem áll módomban.
Na pussz

#2247
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Kex : www.kerekvar.hu  ;)

#2248
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Jorus belõlem beszélt: nyárspolgárok rulez

#2249
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Ruff, hunyadi mi??

Még életemben nem hallottam róla :o

#2250
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
kösz Gabo, már megnéztem máshol is, csak akarom látni fullface to fullface is.

#2251
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
nézd meg a hunyadiban  ;)

#2252
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Mucsácsosz segítsetek!

Hol a legolcsóbb itt Bp-en mostanában a Cratoni Xenonja?

Eddig Speedmetal a nyerõ 15k magyar forintért.

#2253
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás

...
De ez a Tech kategória, maradjunk az adatoknál, szóval ki melyikre esküszik?


Mondjuk az alábbi címen érdemes vásárlás elõtt körbenézni. Esetleg saját tapasztalatokat megosztani.

http://www.freeweb.hu/testbike/


A saját véleményemet megtaláljátok a Fejvédõknél a Uvex Boss RS-nél. :)
(Inkább nem kopí/pasztázom...)

#2254
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Akkor vajon miért nem természetes? Jön szembe a kerós kolléga, és úgy néz, mintha vmi rémet látna. (Pedig rajta is volt bukó...)

#2255
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Jorus!

ez nem csak a fullface bukókkal jár...  :)

hétvégén voltam otthon, Orosházán, és haverral a városban tekeregtünk(videóztunk), majd bementünk egy fagyira... háááát...szerintem egy zöld kis emberkére nem néztek volna úgy, mint ránk... :-/

ez van... meg joghurt... 8) Na csõváz és hátszél... Paraferee voltam

#2256
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Jorus:
Nem kell ahhoz fullface, hogy megbámuljanak, egy normális sisak is elég ennek eléréséhez. Pedig a sisakos keros tök hétköznapi látvány kellene, hogy legyen.

#2257
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Fullface bukó vásárlása esetén fel kell készülni arra, hogy a jámbor kerékpárosra több pillantást vetnek, mint magot az Alföldre. Ha ehhez még esetleg veszel egy hozzávaló szemüveget (snowboard ill. motocross) garantált a szürkék bambulása.  ;)

(szürkék: átlagemberek, átlaggondolatokkal, akik ocsmány szagú aftersévet kennek magukra, mielõtt lökdösni kezdenek a villamoson, és lecsapnak a Metró újságra, mint kisnyugdíjas az árleszállított parizerre.)

#2258
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Karen:
Egy éve Gyapi még nagyon ajánlgatta a Met bukókat.  ;) Nekem is tetszettek, de már volt egy Bell Vertigo-m.
Met/Giro/Bell tutkók!

Koga:
Milyen a típusa a Bellednek? Lehet, hogy lecserélem a következõ kamion után!  ;) ;D

#2259
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Nekem is Proriderem van és szerintem ennyi pénzért egészen jó. Persze lehetne könyebb, meg InMold meg mittudomén, de 18e-ért ne várjunk csodákat.

#2260
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Ez proridernek tûnik, a honlapból ítélve, de én eddig csak 2 féle proridert láttam Magyarországon, és egyik se ilyen volt.  ;D Egyik haveromnak is van, és jónak tûnik, meg legalább olcsó.