Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bukósisakok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2350 hozzászólás a témában

#2261
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
MG ! Ez egy prorider ,igaz ? Ha dh - zol, szerintem ez is megteszi ,az ára nem orssz , és szerintem a bukó sem lehet rossz .Döntsd el mennyi pénzt szánsz bukóra és nézz körül, szerintem jó ez  ;)

#2262
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Mi a véleményetek errõl? Kb 20ezer moha és szerintem egész jó, haveromnak van is 1. Posted Image

#2263
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
ez a bukó téma már igen lecsámcsogott itt a fórumon, és belátom saját épségünk megõrzésére többet fordítva mindannyiunknak szüksége van rá. Találkoztam olyan bringás website-tal, ahol a képek leközléséhez feltétel volt, hogy a riderek viseljenek kupakot, mert ellenkezõ esetben nem publikálhatod a képeidet.
De ez a Tech kategória, maradjunk az adatoknál, szóval ki melyikre esküszik?

na  :-*

#2264
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hali!Egyetértek az elõttem szólóval!
Bukó nélkül SOHA!

#2265
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
Lehet kisse keson kapcsolodok a topichoz de szeretnem elmondani...

Az ha valaki buko nelkul kerozik valahol nagy hibat kovet el ...amikor van mar alu vaz , meg xt hatsovalto , meg kmora meg etc ,buko meg nincs. Ott problemak vannak az egyennel !!!! Sajna sokan csak akkor dobbennek ra hogy milyen jo lett volna amikor mar keso .
En sajat tapasztalatbol mondom , hogy  ha nem lenne olyan termeszetes nallam hogy "elosszor buko" , akkor talan nem irnek mar itt , de 100% hogy meg nem !!
Olyan helyen estem ahol nem is gondoltam ra hogy el lehet .Kulonosebben nem teszem ossze ket kezem ,hogy mi lett volna ha.....mivel reflex szeruen jon a felyemre a buko .
De ha igazan belegondolok csak koszonhetem magamnak , hogy jol dontottem .

Szal..aki hatso valtora gyujt , de buko meg nincs ..azzal ne talalkozzak!!!!!!! ;)

#2266
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Üzletben még nem láttam, de jövõ héten a kiállításon biztos kint lesz a Mango forgalmazója is.

#2267
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Engem nagyon érdekelnének az új MANGO kupakok, tud valaki infokat róluk, mert nekem eddig csak by bikemag. s üzletben, kézben látta már valaki?

#2268
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Nekem jó lenne így hátulról is ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Üdv:Thommey

#2269
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Ejj, Andix ... Mit gondolsz miért csak a fejét mutatták ? ha megfordulna lehet, hogy gyorsan visszaszívnád amit mondtál

#2270
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Legutolsó képen lévõ típust vegyed, nagyon jól néz ki. Ja a bukó is jól néz ki rajta.  ;D ;D

#2271
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Vagy még ez is:
A garancia érdekes!Nálunk is így van?
http://www.met-helme.../wall1024_6.jpg

URAIM! zOrg Mester már többször szólt, hogy ILYEN NAGY KÉPEKET NE!!! Széthúúúúzza az ablakot! Kösssz! Paraferee

#2272
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Sziasztok!
Éppen bukóvásárláson töröm a fejemet.
A mostani Bell Triumph 5 évet bírt ki eddig,de már nem merem tovább hordani.Véleményeket kérnék melyik a jobb:
Posted Image
vagy
Posted Image
Ha valakinek volt,vagy tud árat mondani.
Köszi,és Üdv:Thommey

#2273
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Háj!


Ha jól láttam, a MET honlapján nem írnak árakat. Mire számítsak?

Tanácsot kérnék:
pici fejem van és anyám ráadásul kiskoromban "tojásfejûnek" hívott, elég szemléletes voltam?  ;D Azért nem kell elszörnyedni, aki látott a DOKKban élõben, megnyugodott, remélem.  ;D
További befolyásoló tényezõk: a bringám 99,999999% ezüst-téglavörös-narancsos lesz. (nem tudom a hivatalos elnevezését a második színnek,
egy Mongoose Rockadile LEX-rõl van szó)

Csalán, puszi!

Karen



#2274
Sab

Sab

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Lattatok mar a MET uj hpjat? Eleg jora sikerult, bar meg a fele tartalom nincs fent. Ugy januar-februar ota teszik fel az anyagot, az idei kollekcio mar megtekintheto... Hat, van egy par jo darab is, meg par trutyi is. En most vettem a cascom helyett egy Scudo-t, piszok jo. ja, a cim: www.met-helmets.com

#2275
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Hello!

Én láttam egyet a Zöldpontban is, szerintem csörögj oda, mert már régebben volt.

üdv,
kislust

#2276
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Bp. Kissjánosaltábornyagyutca.

#2277
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Hol van az a hajdu ?  :D

#2278
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Konkrétan volt asszem a Hajdúban egy piros prorider. De körbe kell telefonálni, itt-ott még akadhat 1-1 darab.

#2279
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Télleg Andix, elárulhatnád, hogy konkrétan hol láttál Proridert.

#2280
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hát Ruff neked nem biztos ,hogy tudok segíteni. De! Ha mást is érdekel, tudom ajánlani a bike Bergusont mert ott vannak Jó bukók olcsón. De nem csak bukók vannak olcsón.

Giantes