Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bukósisakok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2350 hozzászólás a témában

#2281
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Ja , hát ezt én is így gondolom , de ugyebár ha fölmegyek se tudom végig járni az összes bótot. kössz

#2282
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nos, érdemes: speedmetal, ridebike, probike, bigbike, blue cet, procross, hajdú, xfactor, cserny. De egyszerûbb, ha pesten vagy, akkor intézkedsz, mert látatlanban, postai úton ne vegyél bukót, nehogy rossz méretû legyen.

#2283
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Huú , ezeken 5000 cím fel van sorolva... légszi mondd meg , hogy te hova jársz , vagy mit ajánlasz !
Kössz

#2284
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Velotrade, Csekert honlapján keresd a címeket!

#2285
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Nem bpi vagyok , tki tudnátok segíteni egy-két konkrét címmel ?

#2286
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Sok-sok boltban van Prorider bukó, 20e alatt.

#2287
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Tudtok bp-n jó bájksopot , ahol viszonylag olcsón kapok full face sisakot ? Mondjuk 20db ezerforintosért  :D egyébként kössz  

#2288
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
És én is.  :P

#2289
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Szerintem is jobb ds re a koris bukó mert olcsó jól néz ki és többször is meg lehet benne borulni. A streetes bmx-esek is ezt husználják.    :o

#2290
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Vettem egy Cratoni Xenont és nagyon meg vagyok vele elégedve!!!

Sekee

#2291
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Nekem is. Bár mostanság már az összes jó!

#2292
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nekem a Fox bukó jobban bejön.  ;D

#2293
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Tömör gyönyör...

#2294
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Feltöltött képHa valakinek ilyenre fáj a foga.
Érd.:Cseke RT.

#2295
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Na én ponty ilyet használok és tanusíthatom hogy van rajta lyuk csan nem annyi mint a (lepkeháló) xenonon. Ezt talán inkább a szlalomosok használják nem a dh-sok mert DH versenyen úgy is kötelezõ a fullface. mellesleg: én lejtõzök és szlalomozok vele.

#2296
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Kookly:
nem azért, de hidd el a CCs bukó is jól véd... csak nem DHzásra tervezték... ez olyan dolog hogy a Concorde gyors, de nem ér semmit egy MiG-27 ellen... viszont azon meg többen utazhatnak...

na de én nem akarok értelmetlen vitát... ha hülyeség lenne hidd el csak DHs bukót gyártanának...
;D ;D ;D

Kex:
ha jól tudom van aki az agresszív görkorisok által is használt "bili"bukót használja, amin nincsenek szellõzõnyílások.

szal szerintem van nem fullface is

UFF

ps:
Kex elég Zorgos lett :)

#2297
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Csendet rendet!  8) (elég Zorgos voltam?  ;))

Szerintem teljesen egyértelmû, hogy melyik sisak mire való, úgyhogy felesleges errõl vitát nyitni... A kérdésem még az lenne, hogy dh/ds bukó az egyet jelent a fullface bukóval, vagy van ilyen "megerõsített" vadállat, ámde cc-sre hasonlító típus?

pax

#2298
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Persze! És ha nagyobbat esel? SZerintem a duna-maratonon is van szikla,kõ.És még a legnagyobb DH-sok is eshetnek bénán/szerencsétlenül úgy hogy eltöri a karját kitöri a nyakát stb. csak azért mert megcsusszant és éppen rosszul esett.Figyelj!: szerintem hagyjuk békén egymást!Nekedd a cc és a cc-s bukók tetszenek nekem a DH és a DH-s bukók!
És sosem fogunk kiegyezni mert mind2-nknek igaza van! A cc-s bukó kényelmes a DH-s pedíg jól véd. Ennyi. Békét ajánlok...

#2299
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Kookly:
azt hiszem el kéne olvasnod egyszer egy bukó használati utasítását...
plussz le kéne tekerned úgy 100-200 km-t bukóban... aztán rájönnél hogy nem is olyan hülyeség az a sok szellõzõ meg "csicsa"... mert tuti hogy egy fullface sisakban hõgutát kapnál mondjuk a Duna maratonon a tûzõ napon, amikor épp felfelé tekersz... talán nem véletlen, hogy kevés CCs világkupafutamon indulnak kõnehéz és zárt bukókban(ha egyáltalán ;D)... vagy mondjuk nézd az országútisokat, szerinted õk miért nem használnak motoros bukót???? pedig õk azért nyomják elég rendes tempóban...

szóval válasszuk külön a DH/DS-t meg a CC/maraton/túra felhasználást, mert nem ugyanazok az igények...


UFF

ez nem alázás akar lenni, csak zavar, hogy egyfolytában papolsz vmirõl, amirõl fogalmad sincs...

#2300
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Na megint az az égadta xenon! huh...