Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kross

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
886 hozzászólás a témában

#161
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás
Akkor majd pénteken remélhetõleg gratulálhatunk! ;)

#162
bb1984

bb1984

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

.....csak ott nem 112e Ft hanem 132e Ft!


20K azért nem kevés.
Na de 1 a lényeg. Ha minden jól alakul, állítólag pénteken hozza a futár a bringát. Drukkoljatok.

#163
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás

Szia .
Nem tudom mennyire segítség ,de én tudok olyan boltot ahol "polcon" van Evado 3.0 ,de ez a bolt Budán van
bringabarlang.hu náluk próbálkozz


.....csak ott nem 112e Ft hanem 132e Ft!

#164
Szatyi

Szatyi

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Köszi.
A kép kirakást viszont lehet másra (rád esetleg) hárítanám mert én nem vagyok fent fészbúkon

#165
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Nagyon szép lett ezzel a telóval! :)

Ha gondolod, szívesen vennénk, ha kiraknád a képet a Facebook-oldalunkra is!


Sziasztok. Pár hónapja én is Kross tulaj lettem.Feltöltött kép


[highlight] The bike way of life [/highlight]


#166
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Törölhetõ!

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#167
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Az ilyenkor szokásos akciós árakra nincs megkötésünk, ezért nem tudom, hogy ki mennyiért adja. Ez az adott kereskedés szíve joga.

Nekünk a nagykereskedelmi raktárból elfogyott az Evado 3.0, ha a bicyclewebshop-nak még van, akkor ki fog tudni téged szolgálni.
Amit biztosan tudok, hogy a jövõ hét második felében érkeznek az elsõ 2013-as modellek, amiben lesz KROSS Evado 3.0 2013 M és L méretben is.

Remélem, hogy tudtam segíteni!

Lehet, hogy kérnék tõled segítséget.
Van-e olyan bolt, ahol megkaphatom ezt az Evado 3.0-át 111.000Ft-ért? Mert hitegetni mindegyik tud, csak valamiért nem szállít. Ha ezen a héten nem tudok venni, akkor a Krossal én befejeztem....


[highlight] The bike way of life [/highlight]


#168
Szatyi

Szatyi

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás

Lehet, hogy kérnék tõled segítséget.
Van-e olyan bolt, ahol megkaphatom ezt az Evado 3.0-át 111.000Ft-ért? Mert hitegetni mindegyik tud, csak valamiért nem szállít. Ha ezen a héten nem tudok venni, akkor a Krossal én befejeztem....

Szia .
Nem tudom mennyire segítség ,de én tudok olyan boltot ahol "polcon" van Evado 3.0 ,de ez a bolt Budán van
bringabarlang.hu náluk próbálkozz

#169
bb1984

bb1984

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

Szia bb1984!

Szomorúan olvasom a véleményed itt a fórumon. :(
Az, hogy a kereskedés(ek) nem válaszol(nak) neked, az véleményem szerint nem a márka hibája. Ugyanezek a kereskedések árulja az "M", a "G", a "K" stb. betûs márkákat is. Ha azok felõl érdeklõdsz, és nem kapsz választ, az ott sem a márka hibája, hanem az adott kereskedésé.

A kross.hu weboldalon megtalálod az e-mail-es és telefonos elérhetõségeinket, van Facebook oldalunk vagy itt van ez a fórum is. Ezen kommunikációs csatornák bármelyikén közvetlenül elérsz minket, és mi direkt módon tudunk téged tájékoztatni.

Ha megkeresel minket, nagyon szívesen segítünk!!! Örömmel vennénk, ha még egy ember a mi bicajunkat használná. Elhiheted, nekünk az egy vevõ is vevõ, ezt az állításomat azt hiszem sok KROSS-tulajdonos alá tudná támasztani, akár itt a fórumon is.....

Szóval, ha még érvényes a vásárlási szándékod, keress bátran, örömmel segítünk! ;)



Lehet, hogy kérnék tõled segítséget.
Van-e olyan bolt, ahol megkaphatom ezt az Evado 3.0-át 111.000Ft-ért? Mert hitegetni mindegyik tud, csak valamiért nem szállít. Ha ezen a héten nem tudok venni, akkor a Krossal én befejeztem....

#170
bb1984

bb1984

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

Szia. Köszi. Ez Evado 5.0


De ez nem a gyári teló már rajta, nem? Mi miatt cseréltél?

#171
Szatyi

Szatyi

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás

Nagyon szép Kross. Melyik típus ez?

Szia. Köszi. Ez Evado 5.0

#172
bb1984

bb1984

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

Sziasztok. Pár hónapja én is Kross tulaj lettem.Feltöltött kép


Nagyon szép Kross. Melyik típus ez?

#173
bb1984

bb1984

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

Szia bb1984!

Szomorúan olvasom a véleményed itt a fórumon. :(
Az, hogy a kereskedés(ek) nem válaszol(nak) neked, az véleményem szerint nem a márka hibája. Ugyanezek a kereskedések árulja az "M", a "G", a "K" stb. betûs márkákat is. Ha azok felõl érdeklõdsz, és nem kapsz választ, az ott sem a márka hibája, hanem az adott kereskedésé.

A kross.hu weboldalon megtalálod az e-mail-es és telefonos elérhetõségeinket, van Facebook oldalunk vagy itt van ez a fórum is. Ezen kommunikációs csatornák bármelyikén közvetlenül elérsz minket, és mi direkt módon tudunk téged tájékoztatni.

Ha megkeresel minket, nagyon szívesen segítünk!!! Örömmel vennénk, ha még egy ember a mi bicajunkat használná. Elhiheted, nekünk az egy vevõ is vevõ, ezt az állításomat azt hiszem sok KROSS-tulajdonos alá tudná támasztani, akár itt a fórumon is.....

Szóval, ha még érvényes a vásárlási szándékod, keress bátran, örömmel segítünk! ;)


Hello!

Majd kiderül ma, mi is lesz. ;)
Egyelõre úgy néz ki, hogy a bicyclewebshop-os bolttól jönni fog egy Evado 3.0, remélem legalábbis. Mondjuk ott is én csörögtem rájuk a rendelés után másnap, hogy akkor van/lesz-e, mert visszahívni/írni nem sikerült nekik. Állítólag sok a rendelésük, emiatt. :/
Tehát egyelõre várok, talán ma hívnak ha fel tudják adni.

Lenne még egy kérdésem hozzátok.
Melyik zárat vegyem meg a bringához?

1. Abus Expedition-Chain 70/45/6 KS (lánc+lakat) (Kiegészítõk | Zár | Láncos zár) | Kerékpár Webshop - ABUS Láncos zár

vagy

2. Kryptonite Keeper 12 LS U-lakat (Kiegészítõk | Zár | U-lakat) | Kerékpár Webshop - Kryptonite U lakat

#174
Szatyi

Szatyi

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok. Pár hónapja én is Kross tulaj lettem.Feltöltött kép

#175
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Szia bb1984!

Szomorúan olvasom a véleményed itt a fórumon. :(
Az, hogy a kereskedés(ek) nem válaszol(nak) neked, az véleményem szerint nem a márka hibája. Ugyanezek a kereskedések árulja az "M", a "G", a "K" stb. betûs márkákat is. Ha azok felõl érdeklõdsz, és nem kapsz választ, az ott sem a márka hibája, hanem az adott kereskedésé.

A kross.hu weboldalon megtalálod az e-mail-es és telefonos elérhetõségeinket, van Facebook oldalunk vagy itt van ez a fórum is. Ezen kommunikációs csatornák bármelyikén közvetlenül elérsz minket, és mi direkt módon tudunk téged tájékoztatni.

Ha megkeresel minket, nagyon szívesen segítünk!!! Örömmel vennénk, ha még egy ember a mi bicajunkat használná. Elhiheted, nekünk az egy vevõ is vevõ, ezt az állításomat azt hiszem sok KROSS-tulajdonos alá tudná támasztani, akár itt a fórumon is.....

Szóval, ha még érvényes a vásárlási szándékod, keress bátran, örömmel segítünk! ;)



Lehetséges, hogy Magellan Polaris Disc bringát fogok venni.
Nagyon jó felszereltséggel(hidr. fékekkel, Rock Shock teló/Sram X5 váltókkal, Schwalbe v. Continental gumikkal), matt fekete színben, jó áron lenne.
A Kross kereskedelmi hálózata, kiszolgálása egyenlõ a nullával. Írtam jó pár helyre, le se sz@rják. Igaz, csoffadt 120.000Ft-ot akarnék "csak" elkölteni.... Sebaj, veszítenek egy újabb ügyfelet. Mind a Gepida, Merdia, Ghost, és Magellan kereskedõk jobban el akarnak adni bringát.
Kezdek kiábrándulni belõlük.


[highlight] The bike way of life [/highlight]


#176
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás

Lehetséges, hogy Magellan Polaris Disc bringát fogok venni.
Nagyon jó felszereltséggel(hidr. fékekkel, Rock Shock teló/Sram X5 váltókkal, Schwalbe v. Continental gumikkal), matt fekete színben, jó áron lenne.
A Kross kereskedelmi hálózata, kiszolgálása egyenlõ a nullával. Írtam jó pár helyre, le se sz@rják. Igaz, csoffadt 120.000Ft-ot akarnék "csak" elkölteni.... Sebaj, veszítenek egy újabb ügyfelet. Mind a Gepida, Merdia, Ghost, és Magellan kereskedõk jobban el akarnak adni bringát.
Kezdek kiábrándulni belõlük.

Nem értem a boltok miért ilyenek.:( Amikor én vettem a bringát akkor egyenesen a Kross bringák fõ Urait zaklattam nem egyszer . Nagyon kedvesek és segítõkészek voltak. Nem beszélve olyan árat kaptam a bringámra hogy huh. Bringa expón sok standnál megkérdezték milyen bringám van válaszoltam. Az volt a válasz több kérdés nincs mert a Kross bringák ár minõség arányban verhetetlenek ;) De itt biztos segít neked Expert :)

#177
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás
Igen, én is tapasztaltam hogy hiába van pénzed sok boltot(nem csak bicaj boltról beszélek)nem érdekli hogy nála költsd el! Én így voltam pl. a Kross sárvédõszettel, telefonálgatás, mail és közben eltelt 2 hónap és semmi sõt azóta sincs semmi mert megígérték hogy szólnak háááát azóta értesítenek! Mindegy már vettem egy más márkájú sárvédõt.

#178
bb1984

bb1984

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

Szia!
Olvastam hogy kecskeméti vagy, miért nem jössz fel Pestre a Speedbike-hoz ott rengeteg Kross keró van jó árban! 120.000Ft elköltésénél 200km sztm nem nagy költség! Az Evado 3.0-ás itt 112.000Ft.
Kross - Kerékpár Webáruház | Bicikli Webshop | Kelly's | Merida | Gepida | Magellan | Fitness termékek


Szia!

Lehet hogy az lesz. Sajna itt lesz@rják, hogy pénzt szeretnék elkölteni.... Ilyen gazdasági helyzetben ez meglepõ számomra. Mondjuk az alkatrész árak is k.b. úgy alakulnak, hogy ebike ár * 1,5. :)
Van egy bolt, bicishop.hu. Õk most lesz 4. hete, hogy ígérik, hoznak le mutatóba 1et. Lool. :DD

#179
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás
Szia!
Olvastam hogy kecskeméti vagy, miért nem jössz fel Pestre a Speedbike-hoz ott rengeteg Kross keró van jó árban! 120.000Ft elköltésénél 200km sztm nem nagy költség! Az Evado 3.0-ás itt 112.000Ft.
Kross - Kerékpár Webáruház | Bicikli Webshop | Kelly's | Merida | Gepida | Magellan | Fitness termékek

#180
bb1984

bb1984

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Lehetséges, hogy Magellan Polaris Disc bringát fogok venni.
Nagyon jó felszereltséggel(hidr. fékekkel, Rock Shock teló/Sram X5 váltókkal, Schwalbe v. Continental gumikkal), matt fekete színben, jó áron lenne.
A Kross kereskedelmi hálózata, kiszolgálása egyenlõ a nullával. Írtam jó pár helyre, le se sz@rják. Igaz, csoffadt 120.000Ft-ot akarnék "csak" elkölteni.... Sebaj, veszítenek egy újabb ügyfelet. Mind a Gepida, Merdia, Ghost, és Magellan kereskedõk jobban el akarnak adni bringát.
Kezdek kiábrándulni belõlük.