Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Crosskovácsi Maraton | Nagykovácsi

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1710 hozzászólás a témában

#1621
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
a legyes, igen.:)

#1622
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 hozzászólás

Kalandos is volt, mert a végén 3-an értünk vissza a kocsikhoz.:D

Azért mi is visszaértünk, csak picivel elõbb mert siettünk a végén (szóval 5-en).

#1623
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Jött velünk szembe egy Száguldó virágos csajszi mobilját keresve, meglett?


Lensver volt és megtalálta a telefont.
Ilyen mázlija is csak neki lehet.:)

Az a két rönk gondolom arrébb lesz görgetve, de mindkét oldalról jól kerülhetõ volt, mi vele a baj?
Legközelebb már aszfaltozzanak is a hosszú, nagyon gyors, rázós, köves lefelén?:D

Dave és Pite.
Nekem így sem jön be, de áruljátok már el, hogy mi van a képen. Ugye a legyes az?

#1624
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Tetszik a pálya. Lehet még a maratonon is elindulok (nem terveztem). Közepes mászások, nem nehéz lejtõk.
Ráadásul találkoztam 1-2 fórumtárssal. Jó meleg volt ma a pályán (a feldagadt karom + a gyógyszerek is csak hátráltattak). Az egyik lejtõn (azt hiszem ez volt Dante gyors lejtõje) úgy leesett a láncom (xtr), hogy megcsavarodott, ezután sz.pás volt mászni... A parkolóban kaptam kölcsön egy láncot aztán még megnéztük a középtáv kiskörét.


A sebesség mindent megold.

 


#1625
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
picasawebnél külsõ linkelésnél miután kidobta a 404-es errort, azután a címsorba kell tenni a kurzort és nyomni egy kövér entert, akkor bejön.

#1626
copper

copper

    vendég

  • fórumtag
  • 184 hozzászólás
Ma én is bejártam a rövidtávot két haverommal, a pálya patent, porzik, juhhé! :) egy valami zavart: a felvezetõ kiskör kb.felénél van egy komolyabb fakivágásos rész, ahol az út tele van famaradvánnyal, gallyakkal, sõt két fatörzs is volt stb. Tudom ez nem o.uti hanem montiverseny, tehát ne sírjak emiatt hogy terepezni kell, én mégis elvárnám ha benevezek 4-5000Ft-ért akkor ne kelljen farönkökön triáloznom és azt néznem, hogy mikor megy ki pár küllõm...Paul, ez marad így vagy el lesz valamennyire takarítva??
Jött velünk szembe egy Száguldó virágos csajszi mobilját keresve, meglett??

üdv.András
Ha meghalsz egy emelkedõn, az azt jelenti, hogy mindent beleadtál...

#1627
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Ebbõl nekem nem derül ki, rossz a link!
Ahogy ismerlek, biztos a vérnyaló legyek vannak a képen! Eltaláltam?:)


http://lh4.ggpht.com...mM/P1040848.JPG

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1628
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Ebbõl nekem nem derül ki, rossz a link!
Ahogy ismerlek, biztos a vérnyaló legyek vannak a képen! Eltaláltam?:)

#1629
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kedvenc fotóm: http://lh4.ggpht.com....JPG&imgmax=640

Zoli, nagyon klassz képeket csináltál, köszi szépen!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1630
Deepblue

Deepblue

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Negyed kilenc Margit híd budai hídfõ. Akinek esetleg még aktuális lenne.

#1631
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
A pálya nem jó, hanem kitûnõ!
Sár csak néhány, olyan soha ki nem száradó nagy pocsolyában van, de mindenhol ki lehet kerülni a szélén. Viszont remekül pozik mindenhol!:)
Már most, a fákra festett piros nyilakkal is remekül végig lehet menni rajta, csak a közös szakaszokon kell figyelni, hogy a nagy kör merre megy.
Ha valaki áttanulmányozza a maratontérképet, vagy kinyomtatva elviszi magával és van egy kis tájékozodási képessége, kizárt, hogy tévesszen.
Pauléknak mindenképpen gratulálok a jelöléshez.:clap:
Ha a versenyen még táblák, szalagok és útmutató emberek is lesznek akkor eltéveszthetelen lesz a pálya
Mocsok meleg volt ma és nagyon fülledt, párás volt a levegõ. Majd' meg döglöttem annyira izzadtam, egy közepes szél jól jött volna.
8-an indultunk neki Lensver vezetésével túratempóval bejárni, de nekem nagyon szenvedés volt.
Kalandos is volt, mert a végén 3-an értünk vissza a kocsikhoz.:D

Mai képek

#1632
adam-85

adam-85

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Neked megvolt a 60 kmh?
Nekem csak 57...

#1633
Pelydzs

Pelydzs

    vendég

  • fórumtag
  • 77 hozzászólás

Egyszerûbb, ha a Margit híd budai hídfõjénél a találkozunk a HÉV lejárattal szemben a padoknál.
Mikorra gondoltál indulni mondjuk 9 óra?


Inkább 8, de ha Neked nagyon korai, akkor természetsen alkalmazkodom.

Amit már bemértem: a vitorlázó-repülõtér jó tempóban 40 perc, onnan még Nagykovácsi nem 2 km, és utána még 40 km a pálya.
Szóval én biztos nem végzek 12-nél elõbb (fõként mert most kopok ki egy felsõlégúti fertõzésembõl).

Megyünk akkor együtt?
G.

#1634
Deepblue

Deepblue

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Egyszerûbb, ha a Margit híd budai hídfõjénél a találkozunk a HÉV lejárattal szemben a padoknál.
Mikorra gondoltál indulni mondjuk 9 óra?

#1635
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Jó a pálya! Nekem 2:20 körül lett volna a kör, HA még lemegyek az uccsó lejtõ uccsó szakaszán - viszont inkább a P-felõl hazaterepeztem, majd trans-Bp ride, majd még egy kis 30-as terepezés egy rég nem látott ismerõssel összefutva a Dombság lankáin. Így egy szigorú 140-es lett a vége, ami ebben a melegben kicsit kiütött. Tetszett a köves hosszú lefelé, meglett a 60 km/h rajta, nem hittem volna, csak úgy kábé 50-ig bírtam szemmel tartani az órát. Nem tetszett az elsõ komolyabb lejtõ (asszem a Kutya-hegyrõl lejövõ, s úgy összetettben a 3. lejtõ talán?), ott nagyon mély a sóder sok helyen, nemtom mi lesz, de versenyen oda kevésnek éreztem az 1.9-es gumit, állandóan sodródott.

Mi leszakadtunk Dobos Feriékrõl, nekem így láz után erõs volt az a tempó, kábé versenyen kellene úgy mennem - persze, nyilván, ideális, ha valaki a pályán csinál intenzív edzést, de a "bejárás" fogalma nekem speciel nem ezt takarja, legfeljebb a második kört tudnám ilyen tempóban elképzelni. (amit már a pálya ismeretével nyomnék)

MSONAJ!

Találtam Neked sarat a pályán, jól bele is mentem ™ ! :D ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1636
Pelydzs

Pelydzs

    vendég

  • fórumtag
  • 77 hozzászólás

Szia! Reggel vmikor indulnék Budaörsrõl Jánoshegy-Szépjuhászné-Hárshegy Piros jelzésen Nagykovácsi.
Üdv: András


A Nagykovácsi úton a MOL kútnál, vagy még kintebb a körforgalomnál tudnánk találkozni.

Mikor akarsz menni?
Én a mai nap tapasztalatai alapján nagyon korán, mert délben rohadt meleg és fülledt az idõ.

Remélem nem vmi. profi vagy, mert bár elég jó most az állóképességem, de én csak kis hobbista-amatõr vagyok.

#1637
Pelydzs

Pelydzs

    vendég

  • fórumtag
  • 77 hozzászólás

Szia! Reggel vmikor indulnék Budaörsrõl Jánoshegy-Szépjuhászné-Hárshegy Piros jelzésen Nagykovácsi.
Üdv: András


Én a VII. kerületbõl indulnék és a Margit-híd, Szilágyi Erzsébet fasor, Hûvösvölgyin mennék felfelé.

Hol tudnánk találkozni?

#1638
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

Ki van már jelölve a pálya?
Holnap ki lehet menni rá?
Megy ki vki. holnap? Szívesen csatlakoznék, mert azt a részt nem ismerem...


Kb 90%ban ki van de nagyon kell figyelni mert vannak helyek amik még nincsenek. Vigyél térképet vagy egy szervezõt ;)

Ha így fog sütni a nap akkor 1 hét múlva már nem lesz egy csepp sár és tócsa sem. Sár most sincs csak a nagy tócsák körül. A pálya nagyon jó és lesz benne elég szint nem kell félni :D
A keró legyen veletek!

#1639
Deepblue

Deepblue

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

Ki van már jelölve a pálya?
Holnap ki lehet menni rá?
Megy ki vki. holnap? Szívesen csatlakoznék, mert azt a részt nem ismerem...

Szia! Reggel vmikor indulnék Budaörsrõl Jánoshegy-Szépjuhászné-Hárshegy Piros jelzésen Nagykovácsi.
Üdv: András

#1640
Pelydzs

Pelydzs

    vendég

  • fórumtag
  • 77 hozzászólás
Ki van már jelölve a pálya?
Holnap ki lehet menni rá?
Megy ki vki. holnap? Szívesen csatlakoznék, mert azt a részt nem ismerem...