Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Crosskovácsi Maraton | Nagykovácsi

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1710 hozzászólás a témában

#1601
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

Annyi még a pályával kapcsolatban, a Nagy-Kopasz után van egy kis lejtõ az erdõben, egy elágazásban hirtelen balra kell fordulni, az elágazás elõtt van egy mély gödör, ezzel a gödörrel kellene valamit csinálni, kicsit betemetni vagy kiszélesíteni, mert így ott sokan fognak esni vagy leszállni.


Ha arra sáros, mély nyomvályús részre gondolsz akkor én is támogatom az ötletet.
A keró legyen veletek!

#1602
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Idõjárás elõrejelzés max. 3 napra megbízható jelenleg.

Nevezni mennyire para vasárnap? Sokan vannak?
Kifogásként az elõzõ napi V10 szól, mennyire fáradok el.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#1603
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Annyi még a pályával kapcsolatban, a Nagy-Kopasz után van egy kis lejtõ az erdõben, egy elágazásban hirtelen balra kell fordulni, az elágazás elõtt van egy mély gödör, ezzel a gödörrel kellene valamit csinálni, kicsit betemetni vagy kiszélesíteni, mert így ott sokan fognak esni vagy leszállni.


A sebesség mindent megold.

 


#1604
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

NEM FOG ESNI-NEM FOG ESNI:)


pedig fog, ma is esett, még jég is volt :-)))
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1605
bonaede

bonaede

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Jó volt a tegnapi bejárás, köszi mindenkinek. A végén ugyan már egy kicsit elcsigázódtam, jó volt, hogy Hosi hazafuvarozott.
Kiváló a pálya, kár, hogy verseny közben nincs idõ a Kopaszon kilátást csodálni. Már-már vetekszik a Zsíros-hegyivel. A Garminos tracket adatokkal belinkelném, de a MotionBased honlap szarakszik.

#1606
bonaede

bonaede

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás

ESNI FOG-ESNI FOG
http://www.met.hu/om...=0&stt=Budapest


NEM FOG ESNI-NEM FOG ESNI:)

#1607
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
ESNI FOG-ESNI FOG
http://www.met.hu/om...=0&stt=Budapest
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1608
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Feri már volt pályát bejárni korábban, nem ma látta elõször. Gondolom ezért - is - nyomta neki :)


Csak egy kis helyreigazítás ... az tökmindegy hányadszor járod a pályát, a kereket tudod tenni, de ha bemelígétés nélkül - hidegen - próbálod tenni akkor az nem fog menni, vagy csak nagyon nehezen. (Feri már akkor kezdte a 2. körét) Ezzel nem kissebítve D.Ferit
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1609
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Tudom hogy a közös részen a természetvédõk (túristák)kigörgeték a fákat az útra.Másik hogy munkaterület direkt nem takarítotuk ki azt a részt.Gyakorlatilag csütörtökön csinálom a kastélyparkot és a felvezetõkört,akkor az útra kigörgetett fákat is elhordjuk ha a favágok nem viszik el addig.Sajnos a pályát nagyon sok helyen kell újra nyírni,a belógó ágakat levágni és az útra hullott ágakat eldobálni.A felvezetés pénteken lesz (teljesen késznek kell lennie) így lehet hogy szombatra marad a végsõ takarítás.


Szerintem nem kell szabatkozni, a pálya teljesen jó volt, a kijelölés majdnem mindenhol kifogástalan (kivéve K-táv kiskörét ott a nagykopaszra vezetõ részt csak KB-ra találtam be). Ez egy pályabejárás, nem verseny, arra meg tökélets volt, követhetõ, beismételhetõ és ennyi. Grat.
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1610
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Tudom hogy a közös részen a természetvédõk (túristák)kigörgeték a fákat az útra.Másik hogy munkaterület direkt nem takarítotuk ki azt a részt.Gyakorlatilag csütörtökön csinálom a kastélyparkot és a felvezetõkört,akkor az útra kigörgetett fákat is elhordjuk ha a favágok nem viszik el addig.Sajnos a pályát nagyon sok helyen kell újra nyírni,a belógó ágakat levágni és az útra hullott ágakat eldobálni.A felvezetés pénteken lesz (teljesen késznek kell lennie) így lehet hogy szombatra marad a végsõ takarítás.

#1611
copper

copper

    vendég

  • fórumtag
  • 184 hozzászólás
[quote name='lensver']szóval minimum négyen jártak arra és nem vették észre a mobilt.
a mai mobilok már olyan kicsik, hogy a sajátomat sem találom meg a zsebemben :), azon a részen pont nem volt piros nyilazás a fákon, oszt azt figyeltük nagyon :)
Ha meghalsz egy emelkedõn, az azt jelenti, hogy mindent beleadtál...

#1612
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
MSONAJ: esetleg megdumálhatjuk... bár nem tudom mennyire legális egyeztetés nélkül :( (hisz ez áll a hivatalos honlapon)

#1613
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Csütörtökön megy valaki pályát járni? Mennék szegedrõl
Team Heavy Pedál Szeged

#1614
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Nem...
(Félsz tõlük?)


nem, ellenkezõleg. csak 4-4,25 baron annyira nem lenne vicces:D

#1615
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Én elhagytam egy gélt az elsõ körben, a második körben megtaláltam (tudtam hol esett ki), nem ette meg senki... :)


A sebesség mindent megold.

 


#1616
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hálistennek meglett. Az egészben csak azt nem értem, hogy copperék ezek szerint nem rég suhantak arra, és Szalay Peti is, szóval minimum négyen jártak arra és nem vették észre a mobilt. Viszont lehet, hogy átmentek rajta, mivel 3 darabban hevert egymástól kicsit messzebb.

Ennek ellenére is mûködik, nem semmi!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1617
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Ebbõl nekem nem derül ki, rossz a link!
Ahogy ismerlek, biztos a vérnyaló legyek vannak a képen! Eltaláltam?:)


El! :D Ismersz.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1618
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 hozzászólás

Mi leszakadtunk Dobos Feriékrõl, nekem így láz után erõs volt az a tempó, kábé versenyen kellene úgy mennem - persze, nyilván, ideális, ha valaki a pályán csinál intenzív edzést, de a "bejárás" fogalma nekem speciel nem ezt takarja, legfeljebb a második kört tudnám ilyen tempóban elképzelni. (amit már a pálya ismeretével nyomnék)



Feri már volt pályát bejárni korábban, nem ma látta elõször. Gondolom ezért - is - nyomta neki :)

#1619
copper

copper

    vendég

  • fórumtag
  • 184 hozzászólás
Lensver volt és megtalálta a telefont.
Ilyen mázlija is csak neki lehet.:)

megnyugodtam :)
Ha meghalsz egy emelkedõn, az azt jelenti, hogy mindent beleadtál...

#1620
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Azért mi is visszaértünk, csak picivel elõbb mert siettünk a végén (szóval 5-en).


Úgy értettem, hogy az onnan induló csapatból a végén 3-an maradtunk.
Sõt! Némi várakozás után Nati is befutott a mobil keresés után.